Esileht Beebi ja mitmikud Kevad ja kombe otsingud

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kevad ja kombe otsingud

Postitas:

Kus emmed ostlemas käivad? Vaja suurust u 80-86 cm. Luhta on 92 saadaval, titekad kottkombed ei sobi enam, ühes tükis ja keskelt kummiga tundub ahistav. Muster pole ka alati ahvatelev (südamed jms). Tahaks ilusat ja mugavat ja mõistliku hinnaga. Ootan teie kogemusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.03 15:54; 03.03 20:41; 04.03 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta siis traksikad k/s püksid ja jope. Laat on neid täis ja vaevalt poestki otsas on, tahad uut või sobib ka kasutatud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundub ahistav mille alusel? palun riieta last ikka tema ea ja vajaduste kohaselt, mitte üksnes iseenda iluideaali järgi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tundub ahistav mille alusel? palun riieta last ikka tema ea ja vajaduste kohaselt, mitte üksnes iseenda iluideaali järgi[/tsitaat]

😀 Mine metsa! Kumm vöökohas on seotud ea ja vajadustega? Mis vajadusel peaks seitsmekuusel beebil olema kombe vöökohas kumm?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.03 15:54; 03.03 20:41; 04.03 11:34;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

😀 Mine metsa! Kumm vöökohas on seotud ea ja vajadustega? Mis vajadusel peaks seitsmekuusel beebil olema kombe vöökohas kumm?[/tsitaat]

7-kuune upub nr 86 kombesse. Kombekatel on üldjuhul päris korralik kasvuvaru, nr 86 sobib kuni 92 vähemalt, tavaliselt isegi kauem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed on erinevate suurustega. Minu laps on 10-kuune ja sügisel ostetud k/s kombe on 74 suuruses. Praegu on laps 71 cm ja ma ei suuda uskuda, et ta kahe järgneva kuu jooksul nii metsikult kasvaks, et see väikeseks jääks.
Aga kui peaksin ostma, siis ostaksin nr 80.
Kottkombe muidugi nii suurele lapsele ebamugav, aga miks arvad et see kumm ahistav on?
Minu lapse kombel on kummiosa veidi seljataga. Ei tundu ahistav küll olevat. Muidu vist oleks keskelt kottis ja lai? Eks muidugi ole erinevaid tegumoodisid, aga beebimudelid ikka ju sellised laiemad, ilmselt arvestatakse mähkmeid ja mugavam last riietada ka ju.
Ma muidugi ei ole nüüd teab mis ekspert, aga kaldun arvama, et see kumm beebikombel seetõttu ongi 🙂 Meil on üks kombe veel.. see isegi 86 suuruses ja samuti K/s kombe. Ilma kummita ja selline kitsas ja vat tõesti jube paha lapsele selga panna… vääna lausa käsi-jalgu. Ostsin kasutatuna kevadeks.. välja näeb nagu uus ja arvan, et selle ebamugava selga panemise tõttu ta nagu uus välja näebki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 11:15; 04.03 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erinevad on need lapsekesed jah. Meie neiu on seitsmekuune ja 72 cm. Meil praegu Lenne kombe, taga veidi kummi, aga last peab ikka hullusti väänama, et käed/jalad omale kohale saaksid paigutatud. Leidsin aias tudumiseks ühe laia ja \”lohmaka\” kombe kaltsukast. Ees 2 lukku ja ilma kummita. Väga mugav, ei mingit kondiväänamist, paistab, et lapsel on ka mugav. Ei jorise ja ei nihverda. Nüüd thaksin midagi analoogset ka tänavale minekuks, st väheke kaunimat ja värskemat. Ju ma siis otsin edasi teadmisega, et kumm on eakohane ja vajalik 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.03 15:54; 03.03 20:41; 04.03 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

🙂 vat ei tea kas ta just eakohane ja vajalik on, aga mulle tundub lihtsalt et ilma kummita on kaks varianti – kas selga saamiseks vajalik kondiväänamine või on selline lai ja lohmakas. Või kolmas variant, et ma ei oska õigeid asju otsida 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 11:15; 04.03 16:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kevad ja kombe otsingud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.