Esileht Beebi ja mitmikud kevade-suve beebile riided

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: kevade-suve beebile riided

Postitas:

uuriks vanematelt, kellel laps sündis kevade lõpus, nt mais, või ka suvel, kuna suved ka teab mis soojad ei ole. Mis riided olete algatuseks lapsele varunud, just ilmasid mõeldes?

Mul eelmised lapsed sündisid talvel ja siis ei olnud üldse muret 😀 Aga kevad/suvi paneb täitsa kukalt kratsima, kui temperatuur võib olla +10 – +30 ja beebi päris pisike….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 14:05; 17.12 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka samamoodi erinevaid nagu talvebeebilegi. Pika varrukaga bodysid, lühikese varrukaga bodysid, õhukesi poolsipukaid, sokke, villariideid, mütsikesi. Lihtsalt talvekombe pole vajalik. Suveõhtud meil ju niikuinii jahedad ja mingi fliis või villane asi kulub ka ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No talvebeebil oli väga vähe riideid. Algatuseks 5 pv body, 5 püksid kinniste varvastega, talvekombe ha turvahällikombe + müts ja kindad igaks juhuks 😀 ja sama komplekt järgmises suuruses 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 14:05; 17.12 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu suvelapsel olid algul kõik riided seljas pika varrukaga ja pikkade säärtega. Kui õues oli jube kuum, siis ma teda õue ei viinudki, pigem käisin hommikul vara ja õhtul hiljem. Tuba mul konditsioneeritud ja lühike varrukas oleks jahe olnud. Nüüd tulevad käod nokkima, aga esimesel nädalal oli tal ka õhuke puuvillane müts peas (ostsin, et peale vanniskäiku ja õues saaks pähe panna, aga tegelikult kandis kogu aeg), sest mütsiga oli ta palju rahulikum. Lisaks oli ka paar soojemat puuvillafliisist kombekat jahedamateks ilmadeks. Kui ikka kuum oli, siis oligi ainult PV body või mähkuga. Lühikese varrukaga romper oli seljas esimest korda esimese kuu sünnipäeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sündis beebi selle aasta suvel. Sattus olema päris palju sooja ilma ja sai ka lühikesi asju kanda. Kunagi ei tea milline see suvi tuleb, esimene laps sündis kevadel ja tema esimene suvi oli jahe, seega lühikese varrukaga asju sai imevähe kanda.
Üldiselt jah Eesti suvi ongi selline, et valmis peab olema igaks ilmaks.
Ma varuks minimaalselt 3 lühikese varrukaga body, 3-4 pika varrukaga body, õhemad pikad püksid (3 tk), mütsike, mõned paarid sokke, dressipluus/kampsun vms, kombekas jahedamateks päevadest või õhtuteks (näiteks dressimaterjalist või topelttrikotaažist). Tegelikkuses olen ise rohkem riideid varunud, et ei peaks koguaeg pesema. Ja suvelapsele on siidimüts ideaalne peakate.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mai alguse beebil oli asendamatu PoPi tuuletõkkekombe. Kasutasin ka seal all õhukest meriinokombet, sest mais oli veel jahedaid ilmasid. Suvebeebi puhul vist oleks piisanud paksemast (kahekordsest) puuvillasest kombest.

Kõik muu oli tavapärane, st tavaline beebi toavarustus, millele talvel kombed-värgid peale pannakse – bodid (mulle meeldisid pika varrukaga ja õlalt trukkidega), püksid (meeldisid tavalised pehme vööosaga ja lahtiste jalaotstega püksid), tudukombed (lukuga, lahtiste jalaotstega), üks villane kampsun, paar mütsikest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud kevade-suve beebile riided