Esileht Kodunurk Kevadjopet Tartus?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kevadjopet Tartus?

Postitas:

Tere tere. Kas keegi oskab soovitada kust saab hea hinnaga ja ilusat kevadjopet Tartus? Mitte sellist värvilist jms, vaid pigem midagi neutraalset värvi, või üldse sellist mantli taolist äkki?
Poodides on küll ja küll neid, ma tean, aga mul mure just selles, et igalpool on ju ainult XS suurused 🙂 Mul oleks vaja ikka mingit XXL-i vähemalt, või alates suurusest 44 või isegi 46. Väikse lapse kõrvalt mul peaaegu võimatu shoppamas käia (kasvatan hetkel last üksi, mees on ära). Lapsega koos ka ei taha minna. Talvejope on igati paks ja nõme (rasedusejaoks ostetud) ja vana kevad-sügis tagi ei lähe veel eest kinni 🙁
Asjaga kiire kah, kuna jalutamas tahaks lapsega käia, aga niimodi paksu jopega on see nii ulme, et isu täitsa kaob ära..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 20:36; 03.04 23:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

¦oppamisest sa ikkagi ei pääse:) Endale sobiva ja paraja jope pead ikka ise endale välja valima, meie siin ei saa öelda, et just selles ühes poes on sulle sobiv. Ringi võiks vaadata Oliveri poes (nt Narvamäel), Sepa turul, kaubamajas on ka suuremaid numbreid, aga hinnad krõbedad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovima ikka lähen kindlalt, tahaks lihtsalt teada jah enamvähem kindlat sihti kuhu minna. A’la kiirelt poodi ja kiirelt koju tagasi.. Eedenis nt käisin poed kiiruga läbi, oli küll palju ja ilusaid ja mega hea hinnaga, aga no minu nr polnud üheski poes 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovima ikka lähen kindlalt, tahaks lihtsalt teada jah enamvähem kindlat sihti kuhu minna. A’la kiirelt poodi ja kiirelt koju tagasi.. Eedenis nt käisin poed kiiruga läbi, oli küll palju ja ilusaid ja mega hea hinnaga, aga no minu nr polnud üheski poes 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 20:36; 03.04 23:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk Kevadjopet Tartus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.