Esileht Pereelu ja suhted Kidas suhelda ja teha ennast nähtavaks arrogantsele pereliikmele?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 98 )

Teema: Kidas suhelda ja teha ennast nähtavaks arrogantsele pereliikmele?

Postitas:
Kägu

Sellel teisel käol on vähemalt 5 kontot, see, keda ei kiusata.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jääks teema juurde. Kuidas suhelda oli teema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tulevik näitab, sa ei pea üldse muretsema. Usu tulevikku, sa oled nii tark selles.

Mina ei muretsegi. Viimati koos olles ütlesin sulle head aega ja tõesti ei saanud aru, et see lugu kuidagi peale seda jätkuma oleks pidanud. Minu poolt ju oligi head aega sulle. Kui juba öeldakse nii, siis seda see ju tähendabki.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Järjekordselt imestan, kuidas inimesed perekooli Revolvrit ära ei tunne ning ikka ja jälle laskuvad temaga mingisse dialoogi. Tema trollimise käekiri on ju nii äratuntav. Ja kõige parem on nendest kommentaaridest lihtsalt mööda vaadata.

Aastavahetus on tal kuidagi eriti raskelt kulgenud, sest on näha, et mees ei ole ilmselgelt veel kaineks saanud ja tsüklist välja tulnud. Kohe eriliselt segast teksti on ajanud viimastel päevadel.

+5
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kumb see Revolver on, kas see vaene vastaja, kes lollusest ja sõbralikkusest ei jäta vastamata või see, kes pidevalt temaga vestlust aretab ja teda sõimab, kui tema on vestlusest lahkunud?

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kumb see Revolver on, kas see vaene vastaja, kes lollusest ja sõbralikkusest ei jäta vastamata või see, kes pidevalt temaga vestlust aretab ja teda sõimab, kui tema on vestlusest lahkunud?

Pole see Revolver vaid see, kes maurab oma töökaaslasest.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

See, kes kirjutab ,,Viimati koos olles ütlesin sulle head aega ja tõesti ei saanud aru, et see lugu kuidagi peale seda jätkuma oleks pidanud.

Kumb see töökaaslasest kirjutab ja kumb see ahistab? Miks Revolvrile sellist asja vaja kirjutada?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahet pole, unustame ära. Keskendume antud teemale. Kui armastad teist, postitad temast ja paned ka pildi enda kontole teist kahest koos, siis sellest saab iga loll aru. Nii on, nähtud. Unustame kõik mineviku jutud ja keerame uue lk.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahet pole, unustame ära. Keskendume antud teemale. Kui armastad teist, postitad temast ja paned ka pildi enda kontole teist kahest koos, siis sellest saab iga loll aru. Nii on, nähtud. Unustame kõik mineviku jutud ja keerame uue lk.

Need on tõed, mida lapsed teavad. Mehed muidugi üritavad varjata ja siis ongi teemad, et Tinderist leiti abielumees.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sest seda sa ju seal mainisid, et armastad teda, seda teist, ja südamest armastad. Vahet pole. Pole oluline enam. Ma ilmselt pidin seda nägema, et mulle lõplikult kohale jõuaks. Nägingi, ja rohkem pole vaadanud ja ei taha sellest midagi rohkemat teada.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need on tõed, mida lapsed teavad. Mehed muidugi üritavad varjata ja siis ongi teemad, et Tinderist leiti abielumees.

Mul oli vaja saada sinu osas vastuseid ja ma sain need  selle postituse nägemise kaudu ja olen rahul teadmisega, et kõik on täpselt nii, nagu olema peab ja et mul pole midagi kahetseda.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sest seda sa ju seal mainisid, et armastad teda, seda teist, ja südamest armastad. Vahet pole. Pole oluline enam. Ma ilmselt pidin seda nägema, et mulle lõplikult kohale jõuaks. Nägingi, ja rohkem pole vaadanud ja ei taha sellest midagi rohkemat teada.

Palju sa seebikaid oled vaadanud? Seal on tavapärane, kuidas lahku ajatakse suurt armastajapaari ümbritsevate inimeste poolt, aga sinu probleem on pigem selles, et sa ei lase inimestel rahulikult olla.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul oli vaja saada sinu osas vastuseid ja ma sain need  selle postituse nägemise kaudu ja olen rahul teadmisega, et kõik on täpselt nii, nagu olema peab ja et mul pole midagi kahetseda.

Kõik selle tüübi lähikondlased teavad, kes on kes.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seekord on vist tõesti see lõhestunud isiksus, kes iseendaga dialoogi peab, stiilis ma nägin sind tööl, aga sa ei tulnud minu juurde jne.

Ühesõnaga, selle teema võib nüüd rahulikult korstnasse kirjutada. Siia ei ole enam mõtet kellelgi rohkem vastata. See bipolaarne kirjutab üksinda siia umbes 10 lehekülge.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palju sa seebikaid oled vaadanud? Seal on tavapärane, kuidas lahku ajatakse suurt armastajapaari ümbritsevate inimeste poolt, aga sinu probleem on pigem selles, et sa ei lase inimestel rahulikult olla.

Enda uut suhet pole sul nagu mõtet väga mulle nina alla hõõruda, ega sellest armastus teie vahel kasvama ei hakka, pigem kahaneb.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enda uut suhet pole sul nagu mõtet väga mulle nina alla hõõruda, ega sellest armastus teie vahel kasvama ei hakka, pigem kahaneb.

Kui keegi oma kallikest esitleb, siis on see äärmiselt suure tõenäosusega, et nii ongi. Katsu oma kallikesele kodus seletada, et nii ei olnudki ja lähenemiskatseid tõrjuda.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui keegi oma kallikest esitleb, siis on see äärmiselt suure tõenäosusega, et nii ongi. Katsu oma kallikesele kodus seletada, et nii ei olnudki ja lähenemiskatseid tõrjuda.

Kindlasti, mina selles ei kahtlegi, et nii on. Lõpeta siis ka need ammused töökaaslase jutud ära. Su uus suhe ei ole ju su töökaaslasega, milleks siis veel minevikust rääkida.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kindlasti, mina selles ei kahtlegi, et nii on. Lõpeta siis ka need ammused töökaaslase jutud ära. Su uus suhe ei ole ju su töökaaslasega, milleks siis veel minevikust rääkida.

Just, miks räägid töökaaslasest, kui endal on normaalne mees?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just, miks räägid töökaaslasest, kui endal on normaalne mees?

Miks sa ise mulle kirjutad oma mehe kõrvalt, tekib küsimus.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellest juba räägitud, aga sellest, miks sina nii teed, ei ole räägitud.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellest juba räägitud, aga sellest, miks sina nii teed, ei ole räägitud.

Kindlasti oled minust huvitatud
kui paned üles pilte teisega ja kirjutad, et armastad teist. See tundub nii loogiline, kõik teevad ju nii. Seda ei usuks keegi. Räägi midagi muud.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui paned üles pilte teisega ja kirjutad, et armastad teist. See tundub nii loogiline, kõik teevad ju nii. Seda ei usuks keegi. Räägi midagi muud.

Tuttavaga kirjutamist ei usu samuti keegi. Kõik arvavad, et psüühiliselt haige, kui sellist asja kellelegi rääkida. Pole mingit põhjust, miks tuttavad ei saaks oma asju mujal klaarida ja seda on siin perekooliski sinu enda poolt öeldud, aga samamoodi mõtlejaid on palju. Tõepoolest, isegi vaenlastega ei suhelda foorumites, nii on. Seega riläks ja mine magama.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuttavaga kirjutamist ei usu samuti keegi. Kõik arvavad, et psüühiliselt haige, kui sellist asja kellelegi rääkida. Pole mingit põhjust, miks tuttavad ei saaks oma asju mujal klaarida ja seda on siin perekooliski sinu enda poolt öeldud, aga samamoodi mõtlejaid on palju. Tõepoolest, isegi vaenlastega ei suhelda foorumites, nii on. Seega riläks ja mine magama.

On küll põhjus. Me kumbki ei taha. Kui me tahaksime, me suhtleksime. Pluss ego ja kangekaelsus.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

On küll põhjus. Me kumbki ei taha. Kui me tahaksime, me suhtleksime. Pluss ego ja kangekaelsus.

Minuga kärgivad pereliikmed, kellele räägin. Teema on rusikas silmaaukku. Ela ise nii, et sind peetakse vaimselt haigeks, sina ei räägi kellelegi ja siis ei peeta ka hulluks. Ära tee nii, ole ka siin vait.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minuga kärgivad pereliikmed, kellele räägin. Teema on rusikas silmaaukku. Ela ise nii, et sind peetakse vaimselt haigeks, sina ei räägi kellelegi ja siis ei peeta ka hulluks. Ära tee nii, ole ka siin vait.

Mitte midagi ei saa aru. Miks sa minust oma pereliikmetele peaksid rääkima?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sest sisekõne puudub, mul on väliskõne.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sest sisekõne puudub, mul on väliskõne.

Siis oled ise süüdi.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas teadsid, et kui ühed sulgevad silmad, nad näevad musta ja teised suudavad näha värve? Üks neist on kõrvalekalle.

Ja inimene ei ole selles süüdi, et ta usaldab oma perekonda, aga ka nemad väsivad.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas teadsid, et kui ühed sulgevad silmad, nad näevad musta ja teised suudavad näha värve? Üks neist on kõrvalekalle.

Ja inimene ei ole selles süüdi, et ta usaldab oma perekonda, aga ka nemad väsivad.

Mida siis räägid minust?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ütle, et vastandid tõmbuvad ja ongi kõik.

0
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 98 )

Esileht Pereelu ja suhted Kidas suhelda ja teha ennast nähtavaks arrogantsele pereliikmele?