Esileht Pereelu ja suhted Kidas suhelda ja teha ennast nähtavaks arrogantsele pereliikmele?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 101 )

Teema: Kidas suhelda ja teha ennast nähtavaks arrogantsele pereliikmele?

Postitas:
Kägu

Kuidas suhelda sellise inimesega kes on pidevalt üleolev ja kärkiva suhtumisega? Kui temaga rääkida on vastusteks sageli “No mis iganes”, ei panda juttu üldse tähelegi või unustatakse hoopis kõik ära. Lihtsalt ärritav on – midagi on vaja rääkida, et teaks mida edasi teha aga juba eemalt on näha, et teda see ei huvita.

Sa ei hakka ju ootamatult rääkima ja tahad, et teine oleks huvitatud.  See, et sa elad inimesega koos, ei tähenda, et võid temast ülesõita oma rääkimisega. Oma lähedasega sügavatest asjadest rääkimiseks tuleb toimida samamoodi kui võõraga. lepid aja kokku enne kui hakkad rääkima.  on inimesi, kes koguaeg mõtlevad midagi ja nad pole võimelised ümber lülitama esimese sõna peale, mis tuleb nende jaoks ootamatult. Nii, et ta on nendest ootamatutest rääkimistest täiesti katki ja see on enesekaitse vägivallale, mida rääkides tema suhtes teostad. Kõigepealt lähed ja küsid teise inimese käest, kuna tal on aega sinuga rääkida.  Ei kasuta ära söögiaegasid, ei kasuta ära autosõitu jne. Vaid lepid kõigepealt kokku, kuna räägite asjadest, mis on sulle olulised. Ja oled valmis ka kuulama, mis teisel öelda on.  Rääkimine võiks näiteks toimuda laua taga, kus kumbki ei tegele mingi kõrvalise asjaga.  Aga kui hakkad rääkima ootamatult, varitsedes aega, oled teiste suhtes väga vägivaldne ja kärkiv toon mõistetav, kes jõuab koguaeg vägivalla alane olla. Oma lähedast tuleb sama austavalt kohelda kui võõraid inimesi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju siin neid hulle on siis nüüd? Üks on see revolvrivanamees oma saja nimega, teine mingi tädike luuludega, üldse ei saa enam midagi lugeda, kõik teemad solgitakse ära. Praegu on eriti hull juba asi, kas need hullud on kõik pühadest saadik purjus või jõulud võimendavad häireid, ei saa aru.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea ise ka suhtlema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järjekordselt imestan, kuidas inimesed perekooli Revolvrit ära ei tunne ning ikka ja jälle laskuvad temaga mingisse dialoogi.

Vaata, me kõik ei ole siin aastast 981 või millal mingi Revolver siin ringi sul tuias. Mina olen siin 3 aastat ligikaudu ja mingit Revolvrit pole kohanud, ainult aegajalt keegi oletab, et mingi postitus on mingi Revolvri tehtud.

See konkreetne hall aga on naine, teda hirmsasti alati huvitab, et keegi tema välimust ei kommenteeriks. Ega teda taga räägiks. Lisaks on ta ühe NII hallu mehe jaoks liiga kirjaoskaja.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema ongi untsus. Kas seda viie kontoga moori ära blokkida ei saa kuidagi?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ega ma ka ei suhtuks hästi “pereliikmesse”, kes on end distantseerinud, rääkides pereliikmest umbisikulises vormis.

Nii et siin on küll olukord selline, et kuidas küla koerale… Teemaalgataja, sa äkki mõtle veidike enda käitumise üle ka järele? Ja kui ei ole just vältimatu koos elada sellise inimesega, kes sulle ei meeldi (a la et ta on sinu ülalpeetav alaealine laps) siis mine lahku.

KUI ta aga on sinu alaealine laps, siis seda enam võiksid asjasse lihtsalt külma rahuga suhtuda, see on üks arenguetapp ja läheb mööda. Aga sinu asi on sel ajal mitte suhteid täielikult metsa keerata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata üle, kuidas sa kas üldse inimestega või siis selle inimesega räägid. Kuidas on sinu kehakeel, hääletoon. Üldiselt vaata ka üle, mida sa talle räägid ja mis sõnadega. Kui pidevalt kurdad ja küsid temalt küsimusi ja soovid temalt lahendusi, mitte ei mõtle neid ise, on täiesti arusaadav, miks sind tõrjutakse ja ära ei taheta kuulata. Kas oled meeldiv konkreetne ja rahulik suhtleja või oled end ise juba eelnevalt närvi ajanud ja lähed rääkima inimesega, kes ei taha rääkida sinuga ja see ajab teid mõlemaid rohkem närvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mulle keegi silmi pööritades nähvaks, et noo mis iganes äää ja demonstratiivselt minema kõnniks või kõrvad kinni paneks, ma teeks tagasi selle. Teeks samamoodi vastu iga kord, kui ta mind kõnetaks. Võimalik, et läheks ka tigedaks ja ütleks, mida asjast arvan ja kutsuks korrale sõnu eriliselt valimata. Kui maha rahuneksin, tahaksin rääkida, kuidas siis suhelda võiksime ja saaksime. Kui see ei mõjuks, ma lihtsalt ignoks edaspidi. Pole mõtet end kulutada vihastamisele, kui ikka aru ei saada ja aru pähe ei võeta ja samas vaimus jätkatakse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võõra inimese kehakeelt ei tea nii hästi, kui oma mehe ntx ja pole imestada, kui mingid imelikud tüütavad. Nad ju ei tunne sind piisavalt, et teada, kuidas sulle sobiv. Ja see on mõlemapoolne.

Mulle sobiv on see, mida ma endast välja peegeldan, oo kehakeele-ekspert. Ära võta kõiki enda järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas suhelda sellise inimesega kes on pidevalt üleolev ja kärkiva suhtumisega? Kui temaga rääkida on vastusteks sageli “No mis iganes”, ei panda juttu üldse tähelegi või unustatakse hoopis kõik ära. Lihtsalt ärritav on – midagi on vaja rääkida, et teaks mida edasi teha aga juba eemalt on näha, et teda see ei huvita.

Suheldagi võimalikult vähe, võimalikult lühidalt ja võimalikult konkreetselt. Kui ta midagi meeles peaks pidama (kuskile mingiks kellaks kohale ilmuma vms), siis saata kirjalikult, nt messengeri. Tunnetest ja elamustest ei tasu  temaga rääkida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle sobiv on see, mida ma endast välja peegeldan, oo kehakeele-ekspert. Ära võta kõiki enda järgi.

Kehakeel ongi see, mida sisemusest välja peegeldad või mida sa öelda tahad? Olen aastaid tegelenud inimeste kehakeele lugemisega, ära tule bossi õpetama.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kehakeel ongi see, mida sisemusest välja peegeldad või mida sa öelda tahad? Olen aastaid tegelenud inimeste kehakeele lugemisega, ära tule bossi õpetama.

See ju minevik.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kehakeel ongi see, mida sisemusest välja peegeldad või mida sa öelda tahad? Olen aastaid tegelenud inimeste kehakeele lugemisega, ära tule bossi õpetama.

See ju minevik.

Kui mul oleks valitud ja tagaajatud mees, nagu sul sinu mees, siis ma ei otsiks enam. Oled väga tubli, et suhet hoiad. Lihtsalt ütle talle, et soovid igapäevaselt seksida. Hetkel vingusid, et 2 korda on vähe, ju siis nii teil on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kehakeel ongi see, mida sisemusest välja peegeldad või mida sa öelda tahad? Olen aastaid tegelenud inimeste kehakeele lugemisega, ära tule bossi õpetama.

See ju minevik.

Kui mul oleks valitud ja tagaajatud mees, nagu sul sinu mees, siis ma ei otsiks enam. Oled väga tubli, et suhet hoiad. Lihtsalt ütle talle, et soovid igapäevaselt seksida. Hetkel vingusid, et 2 korda on vähe, ju siis nii teil on.

Oled valesti aru saanud. Ma olen huvitatud teisest, kuid selle teisega me ei suhtle. Vahel kohtume platooniliselt, kuid kõik on alati sama ja ei arene kuidagi edasi. Pole suudelnudki, pole rääkinudki, mida tahaks või võiks teha. Me ei räägi kunagi millestki olulisest. Me kohtume, vahime üksteist lollakalt, nagu tahaks? Või ei?  ja mitte miski ei liigu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kehakeel ongi see, mida sisemusest välja peegeldad või mida sa öelda tahad? Olen aastaid tegelenud inimeste kehakeele lugemisega, ära tule bossi õpetama.

See ju minevik.

Kui mul oleks valitud ja tagaajatud mees, nagu sul sinu mees, siis ma ei otsiks enam. Oled väga tubli, et suhet hoiad. Lihtsalt ütle talle, et soovid igapäevaselt seksida. Hetkel vingusid, et 2 korda on vähe, ju siis nii teil on.

Mehi ei tohi taga ajada, number üks. Enam ei aja ka. Valida võib, kui valikut on. Minu jaoks on õigem inimene kui minu mees olemas, keda ma ei ole valinud ega taga ajanud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina valisin paraku valesti, mul oli valik mitme vahel ja rohkem ma ei vali mitte ühte meest ega aja taga ka kedagi. Kes tahab tulla, tuleb mu ellu ja kes tahab minna, mingu. Suudan ka ilma meheta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled valesti aru saanud. Ma olen huvitatud teisest, kuid selle teisega me ei suhtle. Vahel kohtume platooniliselt, kuid kõik on alati sama ja ei arene kuidagi edasi. Pole suudelnudki, pole rääkinudki, mida tahaks või võiks teha. Me ei räägi kunagi millestki olulisest. Me kohtume, vahime üksteist lollakalt, nagu tahaks? Või ei?  ja mitte miski ei liigu.

Ise oled rääkinud, kuidas sulle erinevatelt numbritelt helistab, paned kõne ära. Rääkima tuleb, sõimad selja taga näo täis, et vale aeg. Tööl uluma hakkas, jättis psühhi mulje.
Pidevalt pidid teda nägema, milles probleem?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehi ei tohi taga ajada, number üks. Enam ei aja ka. Valida võib, kui valikut on. Minu jaoks on õigem inimene kui minu mees olemas, keda ma ei ole valinud ega taga ajanud.

Mis mehel viga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kehakeel ongi see, mida sisemusest välja peegeldad või mida sa öelda tahad? Olen aastaid tegelenud inimeste kehakeele lugemisega, ära tule bossi õpetama.

See ju minevik.

Kui mul oleks valitud ja tagaajatud mees, nagu sul sinu mees, siis ma ei otsiks enam. Oled väga tubli, et suhet hoiad. Lihtsalt ütle talle, et soovid igapäevaselt seksida. Hetkel vingusid, et 2 korda on vähe, ju siis nii teil on.

Ära mõtle nii. Sa võid ju ihaldatud mehe saada, aga elus pole tasuta lõunaid. Iga meeldiva asjaga kaasneb ebameeldivaid, see on alati nii, muidu pole tasakaalu. Ole soovidega ettevaatlikum. Need võivad täituda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära mõtle nii. Sa võid ju ihaldatud mehe saada, aga elus pole tasuta lõunaid. Iga meeldiva asjaga kaasneb ebameeldivaid, see on alati nii, muidu pole tasakaalu. Ole soovidega ettevaatlikum. Need võivad täituda.

Nii ebameeldivad, et ollakse kaua koos ja pealtnäha ideaalne paar, lausa ideaalsematest ideaalsem?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled valesti aru saanud. Ma olen huvitatud teisest, kuid selle teisega me ei suhtle. Vahel kohtume platooniliselt, kuid kõik on alati sama ja ei arene kuidagi edasi. Pole suudelnudki, pole rääkinudki, mida tahaks või võiks teha. Me ei räägi kunagi millestki olulisest. Me kohtume, vahime üksteist lollakalt, nagu tahaks? Või ei? ja mitte miski ei liigu.

Ise oled rääkinud, kuidas sulle erinevatelt numbritelt helistab, paned kõne ära. Rääkima tuleb, sõimad selja taga näo täis, et vale aeg. Tööl uluma hakkas, jättis psühhi mulje.

Pidevalt pidid teda nägema, milles probleem?

Nojah, aga hea küll ma võin ju ette kujutada, et ma ei mõtle enam nii ja ei mäleta neid neg asju ja midagi sellist pole seega olnud. Et kõik oli ja on hästi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui soovid tulevikus kaaslast leida, pead arvestama, et keegi ei pea olema sinu valikute pärast asendussuhe ja lohutusauhind, sest sinu ideaalmehel olid mõned vead ja tahad talle näidata, kui tahetud naine oled.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui soovid tulevikus kaaslast leida, pead arvestama, et keegi ei pea olema sinu valikute pärast asendussuhe ja lohutusauhind, sest sinu ideaalmehel olid mõned vead ja tahad talle näidata, kui tahetud naine oled.

Sina ära armukadetse ja ära kujuta asju ette.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Onu heinosid ei muudeta, neid lihtsalt talutakse ja suheldakse nii vähe kui võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui soovid tulevikus kaaslast leida, pead arvestama, et keegi ei pea olema sinu valikute pärast asendussuhe ja lohutusauhind, sest sinu ideaalmehel olid mõned vead ja tahad talle näidata, kui tahetud naine oled.

Kes siis sinu asendussuhe on? Mina või?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ütle kohe, kas sulle piisabki vaid minu nägemisest? See ongi ainuke põhjus, miks sa kohtud minuga-et mind näha?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest suhte mõttes sa aktiivne pole, aga minuga kokku saada viitsid. Ma ei taha liiga otsekohene olla, aga mulle jäi niisugune mulje.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Onu heinosid ei muudeta, neid lihtsalt talutakse ja suheldakse nii vähe kui võimalik.

Ühesõnaga see naine on sul onu heino.

Ja kus ma sinuga kohtumas käin täpsemalt ja asendussuhet pean?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Onu heinosid ei muudeta, neid lihtsalt talutakse ja suheldakse nii vähe kui võimalik.

Ühesõnaga see naine on sul onu heino.

Ja kus ma sinuga kohtumas käin täpsemalt ja asendussuhet pean?

Näiteks kui olin tööl, käisid tihti seal ja üritasid rääkida. Äkki mõtlen üle.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus tööl ma sul käisin? Pole aimugi, millest sa räägid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 101 )


Esileht Pereelu ja suhted Kidas suhelda ja teha ennast nähtavaks arrogantsele pereliikmele?