Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kiddies24.de, MyPram.com

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kiddies24.de, MyPram.com

Postitas:

..Kas on pealkirjas väljatoodud veebipoodidega kogemust? Kui kaua kaup tuli? Kas saadeti õige asi ja kas jäite rahule. Saab neid lehekülgi usaldada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 13:57; 28.07 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte keegi???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 13:57; 28.07 13:31;
To report this post you need to login first.

mul on poolik kogemus mypram.com-iga, kui huvitab..
tellisin 25. juuni (sel aastal), tegin ülekande kohe jne (tellisin 4 asja, sh vankri, seega summa oli päris suur).. järgmisel päeval sain kirja, et tellimus vastu võetud ja et vankri edasimüüjalt (või kust iganes nemad selle saavad seal) saavad nemad vankri kätte 28. juuli ja pärast seda panevad asjad teele (DHL-iga). Vahepeal oli veel väike kirjavahetus, kuna selgus, et ühe tellitud asja tarnimine tootja poolt lükkub oktoobrisse, pakuti asendust (kallimat) sama hinnaga, mis ma maksnud olin juba.. kirjutasin, et ei soovi asendust ja ootan pigem oktoobrini.. peale seda sain kirja, et keegi loobus oma tellimusest ja saan ikka enda valitud asja koos teiste asjadega kätte.. täna siis sain teate, et minu kaup on valmis saatmiseks – ilmselt homme hakkab liikuma.. ehk siis aega läheb päris kaua (ilmselt olenevalt sellest, mida tellid.. minu tellimus seisis justnimelt vankri taga), aga tundub, et ehk jõuab isegi nädala jooksul nüüd kohale (kirjas ka, et transport kuni 7 päeva)..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

lõpetan oma pooliku kogemuse jutu mypram.com-iga. Täna sain asjad kätte, kõik olemas, korralikud.. ja pmst läks päevapealt nii palju aega, kui nad tellimuse esitades ka ütlesid..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kiddies24.de, MyPram.com

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.