Esileht Väikelaps Kiddy- Cybexi turvatoolite omanikud- millega mängivad sõidu ajal teie lapsed?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kiddy- Cybexi turvatoolite omanikud- millega mängivad sõidu ajal teie lapsed?

Postitas:

Kuna lapsel süles just palju tegutsemisruumi ei ole ja mänguasjad kipuvad maha kukkuma, siis on lapsel pikemal autosõidul igav.

Millised mänguasjad teie lastel sõidu ajal mängimiseks on? Isegi kui leian mõne, mille nö trukkide vahele kinnitada, siis tõmbab laps trukid lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isikli kogemus puudub, aga Kiddyl on selline joonistamisalus http://beebile.ee/node/206

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vot mina mõtlesin sama, kui laps väiksem oli. Nüüd ta suurem ja pikem ja oskab oma nodi valvata, sest üles ei võta ju keegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei mängi millegagi, vaatab aknast välja kui lühemad sõidud ja pikemate ajal jääb reeglina magama. Lõbustab vahel ennast ise oma jutu ja näppudega fantaseerides

Kas su laps kipub autosõitu ajal nutma, et sa nii väga tahad teda lõbustada mänguasjadega? Las ta olla ja vaadata lihtsalt aknast välja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lotta1 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas su laps kipub autosõitu ajal nutma, et sa nii väga tahad teda lõbustada mänguasjadega? Las ta olla ja vaadata lihtsalt aknast välja[/tsitaat]
Ma arvan, et kui mu laps oleks nõus pikkade autosõitude ajal \”lihtsalt aknast välja vaatama\”, siis poleks ma siia seda teemat postitanud. Ilmselt on asi ka automargis, aga ega ta sealt toolist kuigi palju õue ei näegi. Laps on samuti pisikest kasvu.

Iga 1-2 tunni tagant teeme alati sõidus peatuse, käime sirutame-jalutame-mängime. Lapse uneaeg saab ka alati sõidu ajale planeeritud.

Tõesti uskumatu, et on lapsi, kes ei naudi 4-5-tunniseid autosõite. Mina lapsena ka ei nautinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogu aeg mängivad mingite oma lemmik asjadega. Aga ei kuku millegipärast 🙂 Äkki ka harjunud et kes maha kukutab, see ilma jääb 😀 Ega tavaliste rihmadega toolis ju on samamoodi et kui kuhugile ukse vahele kukub, siis kätte ei saa.
Ma ei tea kuidas Cybexil on, aga Kiddy löögipadjal on trukkidega rihm ka kuhu vahele saab panna mänguasju. Pane mõned asjad sinna nööriga kinni siis, et ära ei kukuks.
Aga üldiselt nii pikkade sõitude puhul on nii või naa kasulik teha peatuseid. Meie kõige pikemad otsad on 2,5h sõitu maale. Siis ei ole kunagi probleemi kummalgi olnud. Üks on löögipadjaga toolis ja teine on sellest juba välja kasvanud (5a).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Kiddy- Cybexi turvatoolite omanikud- millega mängivad sõidu ajal teie lapsed?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.