Esileht Väikelaps Kiddy Guardian pro vs comfort pro – kumb siis?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kiddy Guardian pro vs comfort pro – kumb siis?

Postitas:

Mis vahe neil siis lõpuks on? Tahan täna tooli ära tellida 9-36 kg Kiddy oma. Aga ei saa aru, mis vahe on guardianil ja comfordil.

Kas lihtsalt see vahe, et guardian on uuem mudel? Comforti enam ei ole igas poes, vaid mõndades on veel järgi – kas seda enam ei toodetagi?

Lisaks on veel guardian 2 pro toolid ka olemas – mis vahe siis neil tavaliste guardianidega on?

Keegi kunagi väitis siin, et comfort on laiem veidi kui guadiani tool.

Palun nõu, kes teavad asjast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina väitsin seda laiuse asja. Mul on mõlemad, suuremal lapsel comfort ja väiksemal guardian. comfortil on mu meelest laiusesse rohkem ruumi.
samas guardiani pidime lihtsalt veidi pikemaks tõmbama, et laps laiuses paremini sisse mahuks. Samas arvan, et guardianil on katteriided paremini hooldatavad. comforti katet ma pole pidanud pesema aga guardiani riie läks uskumatult kergesti käsitsi pestes puhtaks ja kuivas väga kähku. comforti kate on teistsugune.

teoreetiliselt peaks guardian olema tuunitud variant, comfort on vanem, et võiks arvata, et ehk tuunitum on turvalisem. 2 pro toole ei oska kommenteerida, vb on tegemist ka lihtsalt eridisainiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin alguses Guardian pro (värvus henna), kuid vahetasin selle Comfort pro (värvus blackberry) vastu välja. Esimese riie tundus liiga sünteetiline ning õmblused liiga punnis. Praeguse tooliga olen ülirahul, nii pehme ja mõnus. Lapsel ka hea seal olla 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps Kiddy Guardian pro vs comfort pro – kumb siis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.