Esileht Väikelaps Kiddy Guardianfix Pro vs Concord Transformer T Pro vs Cybex Pallas 2-Fix/Fix Plus/Fix

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kiddy Guardianfix Pro vs Concord Transformer T Pro vs Cybex Pallas 2-Fix/Fix Plus/Fix

Postitas:

Tere!

Peres on kasvamas kaks last. Väiksem on veel turvahällis ning suurem (2a6k) sõidab Britax MultiTechis SSS.

Varsti peame aga mõtlema uue turvatooli ostule. Kuna SSS sõitmine on suuremale lapsele väga kitsaks muutunud, siis plaan oleks MultiTech väiksemale pärandada ning suuremale uus turvatool osta.

Laps on peaaegu 15 kg ja 97 cm, aga minu süda ei taha teda kuidagi lubada 5-punkti rihmadega NSS sõitma. Lahendusena näeksin ise löögipadjaga tooli.

Kas nii suur laps aga mahuks üldse löögipadja taha? Tootjad väidavad ju, et see löögipadi on kasutatav kuni 18 kg. Kaalu väga kiiresti just juurde ei tule ja vaja oleks, et laps saaks ikka vähemalt aasta (parem, kui poolteist) löögipadjaga sõita. Meil on igasugune poes tooli proovimine välistatud, sest laps väänleb ja kriiskab nagu hullumeelne. Millisesse neist toolidest ta võiks sisse mahtuda? Valisin variantideks meelega vaid isofixiga mudelid, sest need oleksid ka hiljem veidi turvalisemad ja lisaks ei peaks iga kord, kui last autos pole, tooli eraldi kinnitama. Ehk oskate oma kogemusest kommenteerida või on mõni muu tool, mida soovitate? Lisaks tekkis küsimus, et mis vahe neil kolmel Cybexi toolil on.

Lisan veel, et sel teemal, et laps kohe kindlasti mahub MultiTechi SSS sõitma, ei viitsi vaidlema hakata. Ta lihtsalt ei mahu. Minul on väga raske teda sinna jalgu pahempidi väänates pakkida ning laps ütleb, et paha on olla.

PS Vabandan, et ei pannud mainitud toolide kohta linke. Nagu aru olen saanud, siis viimasel ajal kustutatakse linkidega turvatoolide teemad lihtsalt ära.

Tänan vastuste eest ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 03:31; 13.02 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

enda laps mahtus 17kg ja 106cm pikkusena kiddy infinity tooli (see 9-18kg mudel) ja seda veel talveriietes. arvan, et teistes kiddy toolides on ka piisavalt ruumi. osad ütlevad, et cybexi turvatoolid peaks veidi suuremad ja laiemad olema, kui kiddy omad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cybexi toolide erinevus seisneb külgmiste löögipatjade olemasolus – uuemal variandil on pea juures külgedel sellised asjandused, mis peaksid külgpõrke korral löögijõudu summutama.
Meil on cybex pallas 2 fix plus – aga laps üle aasta, niisiis ei oska muu koha pealt nõu anda. Tool on igatahes hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on nii palju sarnaseid teemasid, ei viitsi põhjalikumalt kirjutama hakata, kasuta otsingut. Kiddy Comfort Pro on muide parim, minul on, vennal on mõlemal lapsel ja sõbrannal on ka kahel lapsel. Supermugav nii lapsele kui ka endale, ülilihtne paigaldamine pluss maksimaalne turvalisus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle pärast ma küsingi ju, et otsingust ei saanud vastuseid. Meile on kõige olulisem just suurus ja kindlasti isofix kinnitused. Selline variant, et peaksin ca poole aasta pärast lapse vaid auto turvavööga sinna tooli kinnitama, ei tule konkreetse marakrati puhul kõne alla kah 🙁 Pealegi võiks siis juba 5-punkti rihmadega NSS tooli kasutada, mis on turvalisem, kui auto turvavöö. Tänan siiski vastuste eest. Lootsin, et ehk on kellelgi kogemust Concordiga, aga seda liigub vist veidi vähem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 03:31; 13.02 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kogemust Concordi Transformer XTga.
Laps hakkas seda kasutama siis kui oli 2a4k 97cm pikk ja kaalus kuskil 13,8kg (ei mahtunud enam Ultimaxi nii nagu peaks: pea oli üle toe kui tugi kõige kõrgemas asendis).
Kõik siiani väga viis olnud. Laps sõidab autoga vabatahtlikult (enne oli täielik sõjakisa), kui seisma jääme, siis viimased pool aastat teeb turvavööd ise lahti. Tool on hetkel kuskil kolmandiku võrra suurendatud, seega selle kasutamisiga veel pikk. Laiusest on ruumi maa ja ilm, sest ta mul kõhnake ju.
Tooli väga mugav isofix-ga kinnitada ja kohendada. Olen ise tooliga väga rahul ja seda on ka laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastupidi kellelegi kes siin enne kirjutas – minu arust just on Kiddy suurem. Cybexil on löögipadi ees suurem aga kui laps kasvab siis Kiddyl lähevad õlatoed laiemaks ja Cybexil jäävad ju samasse asendisse ehk mulle tundus et reaalne kasutusaeg peaks olema Kiddyl pikem. Ja laps kuidagi \”passis\” sinna sisse üldse paremini. Nägi välja paremini padja tagant jne.

Muidu mul sõbrannal 4,5 aastane poeg sõidab siiamaani Infinity Pro’s löögipadjaga. Kaalu kahjuks ei tea. Täitsa keskmise kehaehitusega laps on 🙂 Tema süda ka ei raatsi veel ära võtta ja kuna mahub ka, siis pole ju hullu midagi. See kaalu ja vanuse nr on pigem soovituslik ning pigem ka selleks et jälgitaks et last liiga vara ei pandaks turvatooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil Kiddy Guardianfix ja oleme rahul. Laps 1,4a ja 10kg. Ma ausalt öeldes ei kujuta ettegi, kaua seda patja ees saame hoida. Mu meelest kui laps seal taga suurem oleks, siis see padi jääks kuidagi eemale toolist? Vb kujutan seda vaid ette. See Cybex 2-fix jäi ostmata (valisime nende kahe vahel), kuna lapsel tundus seal kitsas olema. Ei tea. Kas ma eksin nüüd, aga minu meelest Kiddyl oli see pluss ka, et hiljem see õlgade osa läheb laiemaks? Kiddyl oli vist see ka, et jalgadel oli padja all rohkem ruumi kui Cybexil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sogno kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil Kiddy Guardianfix ja oleme rahul. Laps 1,4a ja 10kg. Ma ausalt öeldes ei kujuta ettegi, kaua seda patja ees saame hoida. Mu meelest kui laps seal taga suurem oleks, siis see padi jääks kuidagi eemale toolist? Vb kujutan seda vaid ette. [/tsitaat]
Minu laps on 1,3a ja 10 kg. Olen samuti rahul guardianfixiga. Lapse kasvades tuleb reguleerida ka pepualust patja- siis istub laps sügavamal ja padi läheb ilusti õigesti tooli sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Kiddy Guardianfix Pro vs Concord Transformer T Pro vs Cybex Pallas 2-Fix/Fix Plus/Fix

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.