Esileht Pereelu ja suhted Kihlasõrmus ka abielusõrmus

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kihlasõrmus ka abielusõrmus

Postitas:

Kui “normaalne” see oleks kui kihlasõrmus oleks ka abielusõrmus? Nimelt ma vihkan sõrmuseid ja kaelakette. Ma ei kanna neid üldse, sest need häirivad mind. Nädalavahetusel aga kihlusime ja ei saa ju päris ära võtta sõrmust sõrmest. Veel nõmedam tundub asi, et sõrme tuleks lisaks kihlasõrmusele ka abielusõrmus. Kas oleks normaalne kui üks sõrmus oleks kahe eest? Või peaks midagi muud välja mõtlema?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees teab, et sa vihkad sõrmuste kandmist, siis miks ta ometigi kinkis sulle selle? Mina olen õnnelikult abielus juba pikki aastaid, aga sõrmust ei kanna. Mees ei kingi mulle ka tähtpäevadel mingit nodi, millest ma midagi ei pea – a la lillekimp või maiustused. Kingib muid asju lihtsalt.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omaette normaalsus on tulla sellist asja foorumist küsima -rääkige omavahel! Kui sind sõrmused häirivad, siis nii ütlegi mehele. Mulle ei mahu praegu pähe, et kuidas saab abielluda ilma selliseid asju selgeks rääkimata? Eeldaks, et enne kihlumist ikka olete üksteist tundma õppinud. No näiteks, et kas sulle meeldib kuld või hõbe 🙂

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei kanna oma kihlasõrmust enam aastaid. Minu jaoks segab kivi igapäevatoimetusi, kiviga sõrmus on pigem pidupäevane ehe. Abielusõrmus on lihtne rõngas ja ei sega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane kaela.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mina ega mu mees kanna sõrmuseid. Abielludes ei teinudki me sõrmuseid. Ka ilma sõrmuseta saab abielus olla.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui peaks valima kihla- või abielusõrmus, siis ma valiks pigem viimase. Aga samas ei saa üldse aru, miks midagi valima peaks, kui sõrmuseid vihata, saab ka ilma olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees veel ei tea midagi väga olulist sinust ja on lootust, et ta hakkab sulle tegema haiget ja sulle paku seda, mida sa ei talu ja milles tahaksid eemal olla? Kauaks sa nagu plaanid abielu? Aastaks, kaheks? Kui terveks eluks, peaks üksteisest teadma kõike, sest koos tuleb elada ka 50 aasta pärast. Kavatsed 50 aastat kannatada, ainult seetõttu ,et sa ei suuda end väljendada ? Ja suhtlemisoskus on vajalik ka järgmistes eludes. Ainult kui plaanid üksi elada elulõpuni, siis võid selle oskuse jätta väljaarendamata.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kannan ainult abielusõrmust, ei meeldi ka palju ehteid korraga kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me mehega ei kannata kumbki oma abielusõrmust, miks peab?
Kui üritus vms, siis vahel ikka paneme, aga igapäevaselt küll mitte.
Ka kihlasõrmuse olen elus max 5korda kandnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle oleks võinud ju enne kihlumist läbi arutada, et ei soovi kihlasõrmust, et ostate või lasete teha ainult abielusõrmused. See ei ole ju kohustus, neid sõrmuseid kanda. Meil näiteks on ainult abielusõrmus ja minu jaoks ei oleks probleem, kui mees ütleks, et sõrmusega on harjumatu või ebamugav, et ei kannaks enam, sõrmus on ju sümboolne vidin. Ja kui ma mingil põhjusel ei saaks enam abielusõrmust kanda, siis usun, et tema jaoks poleks see ka probleem, kui sõrmus iga päev sõrmes poleks.

Kui kihlasõrmus juba olemas on, siis võid ju seda aeg-ajalt mingitel olulistel päevadel kanda või kui tuju tuleb. Ei pea ju kogu aeg sõrmes olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ikka teie kahe vaheline kokkulepe, kas 1 sõrmus, null sõrmust vms. sa ju suudad ilusti mehele põhjendada, miks sulle mitut sõrmust korraga kanda ei saa, kui sa selle ühegagi hakkama saad, või miks sa kihlasõrmust kandma ei hakka vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane kaela.

Teemaalgataja ju ütles, et ta vihkab sõrmuseid JA KAELAKETTE.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielludes ju enam kihlatud ei ole, seega ei pea kihlasõrmust ja abielusõrmust mõlemat kandma. Ja ega sõrmus pole abielu kohustuslik osa.

Mul on üsna suure kiviga sõrmus juba 10 aastat kogu aeg sõrmes olnud, ära olen selle võtnud mõned üksikud korrad näiteks pärmitaigna sõtkumiseks ja väga imelik tunne on ilma, olen lihtsalt nii harjunud. Seega, kui ikka tahtmist on, siis ühe sõrmusega sõrme ümber harjub väga kiirelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõrmuseid ei pea üldse kandma ja samuti pole kohustuslik registreerimisel abielusõrmused sõrme panna. Võid kihlasõrmust kanda abielusõrmuse asemel või üldse mitte kanda, keda see huvitab.

Mind ennast ka sõrmused segavad, kuid n.ö pidulikumal puhul kannan siiski nii kihla- kui abielusõrmust. Kihlasõrmus on väikese ja madala kiviga ning abielusõrmus selle kõrvale sobiv kitsas rõngas, nii et minimaalne häirivus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimeses abielu kandsin kihlasõrmust enne abielu ja siis üksikutel kordadel. Abielu sõrmust kandsin pikalt kuni ühe traumani. Rohkem ei kandnud. Mees kandis igapäevaselt. Nüüdseks uus suhe ja abiellunud pole ka osaliselt selle pärast, et mees nõuab, et abielu sõrmus oleks pidevalt sõrmes. Ta on selline traditsiooniline ja ka armukadedam tüüp.
Mina ei näe probleemi, kui sõrmust ei kanta. Imelik on hoopis see, kui peole minnes sõrmest ära võetakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Kihlasõrmus ka abielusõrmus