Esileht Pereelu ja suhted Kihlumine ja kivid

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 95 )

Teema: Kihlumine ja kivid

Postitas:
Kägu

Teemant on päris, tsirkoon näiline. Mina eelistan teemantit. Aga kihlasõrmus kui selline muidu oluline ei ole. Samas kui ta juba on, siis olgu päris. Ja, mis põhiline -paras.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poes on spetsiaalsed lambid, mis kivid sädelema paneb, seal võibolla tundubki, et teemantil ja tsirkoonil pole erinevust. Tegelikkuses särab teemant siiski täiesti teistmoodi kui kunstkivi ning ei tuhmu aja jooksul.

Mina valiksin siiski teemanti, tsirkoone võib naine omale ise odavalt osta kui tahtmist peaks olema. Kihlasõrmus võiks siiski kvaliteetne olla ja abieluga samaväärselt kaua kesta.

Aga teemanti hinda ei määra niivõrd selle suurus kui puhtusaste. Käi mitmes erinevas poes ja vaata, mis valik kuskil on, ma arvan, et päris 5000 pole sellele vaja kulutada, korraliku sõrmuse saab ka palju vähemaga.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes vähegi asja tunneb, saab aru küll, mis on teemant, mis tsirkoon. Minu jaoks mõjub eriti kehvalt suur jurakas kivi mitte eriti jõuka inimese sõrmes, sest see on ju kaugelt näha, et ilmselt päris kiviga tegemist pole. Sest selline staaride sõrmes nähtud teemant maksab vähemalt 100 000 ja sellist raha ei kuluta sõrmuse peale just paljud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jääb sukapükste külge

sukkpüksid, jääb sukkpükste külge, mingi teise eesti teema vist mida lugema juhtusin

Teine eesti tavaliselt närib vigade kallal ja püüab solvata, et enda enesehinnangut tõsta. Intelligengne inimene nii ei käitu.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina eelistaks päris kivi. Aga mitte võlgadesse jäämise hinnaga. Ehk, et mees võib osta päris kiviga sõrmuse siis, kui ta selleks eelnevalt kogub. Üle 2000 tundub minu jaoks priiskamisena aga seda ainult minu jaoks, inimesed on erinevad ja mõne teise jaoks see on liiga odav ja ka see on okei.

Kui mina oma abikaasaga kihlusin, siis me olime noored ja karjääri polnud jõudnud teha. Teenisime väga vähe, mees miinimumi. Seega mina sain tsirkooniga hõbesõrmuse. Nüüd on 10 aastat möödunud ja ammu enam hõbesõrmust ei kanna (kahte metalli kanda ei taha ja abielusõrmus on ju kullast). Tahaks tagantnjärgi kullast kihlasõrmust…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemant omastavas käändes on teemandi. Mitmuses on teemantide.

Kivi suurus on rohkem küll vist Ameerika värk. Seal hinnatakse tõesti mehe armastust teemandi suuruse järgi ja kihlasõrmus on ilmtingimata teemantsõrmus. Aga meil on lihtsam ühiskond ja enamus naisi (v.a. trofeenaised ja kullakaevajad) muidugi eelistavad hoopis hoolimist. Hoolimist näitab see, kui ääri-veeri uurid, mis naisele meeldib – kas teemant või hoopis miski muu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minumeelest pole üldse midagi arutada – kui KIHLAsõrmus, siis teemantiga, olgu või väike, aga olgu päris. Ongi palju mugavam kui selline sõrmus, mis kogu aeg sõrmes, pole mingi suur jurakas.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks soovin hoopis topaasiga kihlasõrmust ja olen seda ka elukaaslasele öelnud.

See komme, et kihlasõrmus peab ilmtingimata teemant olema on lihtsalt 1930ndatel USAs toimunud oskusliku turunduskampaania tulemus. https://www.google.com/amp/s/amp.theatlantic.com/amp/article/385376/

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul kihlasõrmust ei ole, kuigi abielus olen. Minu “unistuste” kihlasõrmus oleks kindlasti mingi erilisem autoriehe. Galeriist ostetud ehted on lihtsalt minu silmis palju ilusamad kui kaubanduskeskuse kullapoes olevad masstoodetud asjad. Kivi valik kohe kindlasti teemantiga ei piirdu ja arvan, et teemantist on väga palju ilusamaid kive.

Abielusõrmused maksid meil tellituna kokku vist ca 1100 eurot, mida üldiselt pean suureks summaks, kuid arvan, et spetsiaalselt meile tehtud asja eest väga vähem ka maksta ei saa.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jätaksin pulmad ära

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks soovin hoopis topaasiga kihlasõrmust ja olen seda ka elukaaslasele öelnud.

See komme, et kihlasõrmus peab ilmtingimata teemant olema on lihtsalt 1930ndatel USAs toimunud oskusliku turunduskampaania tulemus. https://www.google.com/amp/s/amp.theatlantic.com/amp/article/385376/

Teemant on lihtsalt kõige kõvem füüsikalises mõttes ( Mohsi skaalal 10, topaas – 8). See tähendab ka, et vastupidavam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abielusõrmused maksid meil tellituna kokku vist ca 1100 eurot

See on tegelikult üsna tavapärane hind abielusõrmuste eest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peaasi, et mees ennast selle zestiga võlavanglasse ei saada. Niiet osta selline sõrmus, mille pärast ei pea võlgu võtma, su tulevane teab ju su võimalusi. Mina eelistaksin ka pigem väikest, aga ehtsat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned mõtted:

Võta enne kihlumist aega, et naist tundma õppida. Vaata, jälgi, mis talle meeldib, kas ta on pigem konservatiivne (klassikalised riided/ehted/ellusuhtumine jne.) või pigem bling-bling tüüpi (suured silmatorkavad ehted, värvilisemad riided, peavoolust oluliselt erinev jne.).

Kasuta seda aega, mida võtad, rahalise seisu parandamiseka, et saaksid enda armastatud naisele kinkida sellise sõrmuse, mida sulle tema sõrmes meeldiks näha, kuid mis arvatavalt võiks ka tema maitsega kokku minna.

Mina ei ole sinu naine, aga minule isiklikult meeldivad päris asjad. Mind tohutult häiriks, et põhimõtteliselt abielu algus on võlts. Tsirkoon on võlts. Teemant on päris.

Mina isiklikult eelistan praktilisemat sõrmust, seega sõrmuse disain peab olema selline, et sellega on igapäevaselt hea ja mugav olla. Kihlasõrmust kannan ju sarnaselt abielusõrmusele kogu meie ūlejäänud elu. Seega, ülisuure kiviga ja kohmakas sõrmus tähendaks, et pean selle ära võtma. Aga ma ei taha. Mulle on vastukarva ka mõte nt abielusõrmuse äravõtmisest. Selles küsimuses olen suhteliselt konservatiivne lihtsalt.

NB! Olen 12a abielus, 17a koosleus (5a enne abielu elasime koos, seega pole kiiret, usu mind) ja selle aja jooksul ei ole ära võtnud ei kihlasõrmust ega abielusõrmust. Enne abiellumist vahetasin ainult kihlasõrmuse sõrme, et mõlemad samas sõrmes poleks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes vähegi asja tunneb, saab aru küll, mis on teemant, mis tsirkoon. Minu jaoks mõjub eriti kehvalt suur jurakas kivi mitte eriti jõuka inimese sõrmes, sest see on ju kaugelt näha, et ilmselt päris kiviga tegemist pole. Sest selline staaride sõrmes nähtud teemant maksab vähemalt 100 000 ja sellist raha ei kuluta sõrmuse peale just paljud.

Nad ameerikas kingivad tõesti neid uhkeid ehteid ja säravad ajakirjades, aga pärast viiakse poodi tagasi. Kõik elavad seal nii. Ega need rikkad tegelikult ei kulutagi sõrmustele sadu tuhandeid, ainult vaesed teevad seda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes vähegi asja tunneb, saab aru küll, mis on teemant, mis tsirkoon. Minu jaoks mõjub eriti kehvalt suur jurakas kivi mitte eriti jõuka inimese sõrmes, sest see on ju kaugelt näha, et ilmselt päris kiviga tegemist pole. Sest selline staaride sõrmes nähtud teemant maksab vähemalt 100 000 ja sellist raha ei kuluta sõrmuse peale just paljud.

Nad ameerikas kingivad tõesti neid uhkeid ehteid ja säravad ajakirjades, aga pärast viiakse poodi tagasi. Kõik elavad seal nii. Ega need rikkad tegelikult ei kulutagi sõrmustele sadu tuhandeid, ainult vaesed teevad seda.

Ja su info tuleneb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes vähegi asja tunneb, saab aru küll, mis on teemant, mis tsirkoon. Minu jaoks mõjub eriti kehvalt suur jurakas kivi mitte eriti jõuka inimese sõrmes, sest see on ju kaugelt näha, et ilmselt päris kiviga tegemist pole. Sest selline staaride sõrmes nähtud teemant maksab vähemalt 100 000 ja sellist raha ei kuluta sõrmuse peale just paljud.

Nad ameerikas kingivad tõesti neid uhkeid ehteid ja säravad ajakirjades, aga pärast viiakse poodi tagasi. Kõik elavad seal nii. Ega need rikkad tegelikult ei kulutagi sõrmustele sadu tuhandeid, ainult vaesed teevad seda.

Ja su info tuleneb?

Ameerikas võid kõik poodi tagasi viia, ka juba natuke kantud asjad isegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ameerikas võid kõik poodi tagasi viia, ka juba natuke kantud asjad isegi.

Ja see on ainus info millele sa tugined?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ameerikas võid kõik poodi tagasi viia, ka juba natuke kantud asjad isegi.

Ja see on ainus info millele sa tugined?

Guugelda kui oskad või perekool on sinu teadmiste laegas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust sellist tobedust võetakse? Võib-olla naisele ei meeldigi sellised sõrmused. Ma küll ei tahaks suure kiviga sõrmust, enamjaolt on need väga koledad, vahet pole, kui suur see kivi seal peale on. Kui aus olla, siis mida suurem, seda koledam.

Osta sõrmus, mis naisele päriselt ka meeldiks ja mida ta rõõmuga kannaks. (Kui kihlasõrmus talle üldse oluline on, ma ise enda tutvusringkonnas ei teagi, et keegi oleks enne abiellumist enne kihlasõrmuse ostnud ja et see üldse naistele tähtis oleks).

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vastan kullassepa, disaineri  ja kollektsionäärina: tsirkoon kulub. enamus kalliskividel kuluvad aastatega nurgad karvaseks. teemant on igavene.  investeerimisteemandid algavad 05 karaadist, mis on umbes 5 mm. Hind erineb  iga millimeetiriga hüppeliselt. 0,25 ct teemant on näiteks 4mm, aga kordades odavam. Samas pole just kuigi väike. millimeetrised teemandid on odav kribukrabu.

kui sa üldse tsirkooni kaalud, võta juba looduslik tsirkoon (see on sinist värvi).  kallile naisele kunstkivi kulla sisse panna on veits imelik.  kulla sisse võiks minna ikka väärtuslikud ja ehtsad kivid. Kuigi nõuka ajal pandi sinna kah sünteetikat ja eks hiinast ja indiast tuleb senini masstootekräppi. mis siis , et ühtemoodi särab.

kui raha pole, ära jända kividega, lase ehtekunstnikul teha kullast sõrmus, saab isikupärane.  kui rikkam oled, ostad hiljem kõrvale 1 teemantiga sõrmuse.  tulemus mõjub elegantselt ja massiivselt.

minu käest saab kalleid asju soodsalt , ei pea ostma 5000ga. hiljuti müüsin koleda meeste klotseri suure 7,7 mm suuruse teemandiga  (1,68ct vsi H) sõrmuse vaid 4500 eur.  Ostja natuke kahtles, et kallis ja puha, tuli hoopis muud asja ostma, aga kui Sanglasse ümber tegema läks, kirjutas mulle ja oli õnnelik,  omanik isiklikult võttis asja töösse ja kinnitas et väärtus on kordi suurem.  Kahjuks nii suuri teemante sellise hinnaga mul rohkem pole.

Minult saab praegu kunstipäraseid ja art deco stiilis antiikseid ehteid, tavalisi  asju saab poodidest. Kes tunneb huvi, see kirjutab erin@ekiri.ee

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vastan kullassepa, disaineri ja kollektsionäärina: tsirkoon kulub. enamus kalliskividel kuluvad aastatega nurgad karvaseks. teemant on igavene. investeerimisteemandid algavad 05 karaadist, mis on umbes 5 mm. Hind erineb iga millimeetiriga hüppeliselt. 0,25 ct teemant on näiteks 4mm, aga kordades odavam. Samas pole just kuigi väike. millimeetrised teemandid on odav kribukrabu.

kui sa üldse tsirkooni kaalud, võta juba looduslik tsirkoon (see on sinist värvi). kallile naisele kunstkivi kulla sisse panna on veits imelik. kulla sisse võiks minna ikka väärtuslikud ja ehtsad kivid. Kuigi nõuka ajal pandi sinna kah sünteetikat ja eks hiinast ja indiast tuleb senini masstootekräppi. mis siis , et ühtemoodi särab.

kui raha pole, ära jända kividega, lase ehtekunstnikul teha kullast sõrmus, saab isikupärane. kui rikkam oled, ostad hiljem kõrvale 1 teemantiga sõrmuse. tulemus mõjub elegantselt ja massiivselt.

minu käest saab kalleid asju soodsalt , ei pea ostma 5000ga. hiljuti müüsin koleda meeste klotseri suure 7,7 mm suuruse teemandiga (1,68ct vsi H) sõrmuse vaid 4500 eur. Ostja natuke kahtles, et kallis ja puha, tuli hoopis muud asja ostma, aga kui Sanglasse ümber tegema läks, kirjutas mulle ja oli õnnelik, omanik isiklikult võttis asja töösse ja kinnitas et väärtus on kordi suurem. Kahjuks nii suuri teemante sellise hinnaga mul rohkem pole.

Minult saab praegu kunstipäraseid ja art deco stiilis antiikseid ehteid, tavalisi asju saab poodidest. Kes tunneb huvi, see kirjutab erin@ekiri.ee

Müüd oma pandikas varastatud kraami, et turuhinnast kordi odavamad hinnad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ameerikas võid kõik poodi tagasi viia, ka juba natuke kantud asjad isegi.

Ja see on ainus info millele sa tugined?

Guugelda kui oskad või perekool on sinu teadmiste laegas?

Googleda. ???? Miks mina pean sinu lambi väite peale googeldama ja ise infot otsima? ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees tegi mulle abieluettepaneku nii spontaanselt, et tal ei olnud selleks mitte midagi ette valmistatud, sh polnud kihlasõrmust. Loomulikult tahtis ta kihlasõrmuse mulle tagant järgi ikkagi osta, aga mina ei tahtnud seda. Minu jaoks see pole lihtsalt oluline. Ma olen õnnelik ainult abielusõrmusega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vastan kullassepa, disaineri ja kollektsionäärina: tsirkoon kulub. enamus kalliskividel kuluvad aastatega nurgad karvaseks. teemant on igavene. investeerimisteemandid algavad 05 karaadist, mis on umbes 5 mm. Hind erineb iga millimeetiriga hüppeliselt. 0,25 ct teemant on näiteks 4mm, aga kordades odavam. Samas pole just kuigi väike. millimeetrised teemandid on odav kribukrabu.

kui sa üldse tsirkooni kaalud, võta juba looduslik tsirkoon (see on sinist värvi). kallile naisele kunstkivi kulla sisse panna on veits imelik. kulla sisse võiks minna ikka väärtuslikud ja ehtsad kivid. Kuigi nõuka ajal pandi sinna kah sünteetikat ja eks hiinast ja indiast tuleb senini masstootekräppi. mis siis , et ühtemoodi särab.

kui raha pole, ära jända kividega, lase ehtekunstnikul teha kullast sõrmus, saab isikupärane. kui rikkam oled, ostad hiljem kõrvale 1 teemantiga sõrmuse. tulemus mõjub elegantselt ja massiivselt.

minu käest saab kalleid asju soodsalt , ei pea ostma 5000ga. hiljuti müüsin koleda meeste klotseri suure 7,7 mm suuruse teemandiga (1,68ct vsi H) sõrmuse vaid 4500 eur. Ostja natuke kahtles, et kallis ja puha, tuli hoopis muud asja ostma, aga kui Sanglasse ümber tegema läks, kirjutas mulle ja oli õnnelik, omanik isiklikult võttis asja töösse ja kinnitas et väärtus on kordi suurem. Kahjuks nii suuri teemante sellise hinnaga mul rohkem pole.

Minult saab praegu kunstipäraseid ja art deco stiilis antiikseid ehteid, tavalisi asju saab poodidest. Kes tunneb huvi, see kirjutab erin@ekiri.ee

Müüd oma pandikas varastatud kraami, et turuhinnast kordi odavamad hinnad?

issand milliseid lolle siin perekoolis liigub..

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemant – teemandi.

Mis mõttes tsirkoon on võlts? Tsirkoon on ka looduslik kivi ja muidugi on teemant kõvem ja ka kõvasti kallim, aga miks peab keegi üle oma varju hüppama selle pärast, et Ameerikas on nii kombeks? Eestlane ei ole mingi wannabe, et tellib 10 000 dollarit maksva pulmakleidi ja siis mitu aastat maksab võlgu, et aga teistele saaks näidata. Enamus eestlasi on palju praktilisema meele ja tagasihoidlikuma laadiga, enamusele meile sobiks elu alguses pigem väike tsirkoon kui tohutu mistahes kivi. Mulle isiklikult meeldib hoopis türkiis, aga kihlasõrmust pole mul üldse, sest sellal, kui meie abiellusime, polnud kihlusigi veel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemant – teemandi.

Mis mõttes tsirkoon on võlts? Tsirkoon on ka looduslik kivi ja muidugi on teemant kõvem ja ka kõvasti kallim, aga miks peab keegi üle oma varju hüppama selle pärast, et Ameerikas on nii kombeks? Eestlane ei ole mingi wannabe, et tellib 10 000 dollarit maksva pulmakleidi ja siis mitu aastat maksab võlgu, et aga teistele saaks näidata. Enamus eestlasi on palju praktilisema meele ja tagasihoidlikuma laadiga, enamusele meile sobiks elu alguses pigem väike tsirkoon kui tohutu mistahes kivi. Mulle isiklikult meeldib hoopis türkiis, aga kihlasõrmust pole mul üldse, sest sellal, kui meie abiellusime, polnud kihlusigi veel.

Lugedes seda teemat, siis teemandid on ikkagi üsna au sees. No ilmselgelt mitte suuret, aga ikkagi eelistatakse neid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean naist, kellele oleks ülioluline, et teemant oleks tõeline, ta säraks ise nagu kalliskivi kui saaks ainult sellise ehte. Selle naise jaoks see abiellumine ja kihlumine oleks täiesti teisejärguline asi, mis teda eriti ei huvita.

Ja siis olen mina, kellel on täiesti ükskõik mingist ehtest ja kivist, mind see üldse ei huvita. Minule on kõige tähtsam see, et see mees tahab minuga abielluda, minuga end siduda ametlikut. See otsus mehe poolt on väärtuslik. Kõik muu tilulilu- sõrmused, pidu on teisejärguline.

 

Iga mees võiks teada keda ta kosib ja sellele vastavalt käituda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean naist, kellele oleks ülioluline, et teemant oleks tõeline, ta säraks ise nagu kalliskivi kui saaks ainult sellise ehte. Selle naise jaoks see abiellumine ja kihlumine oleks täiesti teisejärguline asi, mis teda eriti ei huvita.

Ja siis olen mina, kellel on täiesti ükskõik mingist ehtest ja kivist, mind see üldse ei huvita. Minule on kõige tähtsam see, et see mees tahab minuga abielluda, minuga end siduda ametlikut. See otsus mehe poolt on väärtuslik. Kõik muu tilulilu- sõrmused, pidu on teisejärguline.

Iga mees võiks teada keda ta kosib ja sellele vastavalt käituda.

Ja siis olen mina, kellele on ka teemant oluline, sest ma tahan oma sõrmust tulevikus lastele või lastelastele jätta – tsirkooni ju ei jäta. Seda ma loomulikult oma mehele ei maininud(imelik oleks olnud), aga ta ise mõtles samamoodi. Palus kätt ikka korraliku teemantsõrmusega.

Samuti on oluline mulle minu abikaasa ja abielu – seda olen ma ka kinnitanud kirikus altari ees.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean naist, kellele oleks ülioluline, et teemant oleks tõeline, ta säraks ise nagu kalliskivi kui saaks ainult sellise ehte. Selle naise jaoks see abiellumine ja kihlumine oleks täiesti teisejärguline asi, mis teda eriti ei huvita.

Ja siis olen mina, kellel on täiesti ükskõik mingist ehtest ja kivist, mind see üldse ei huvita. Minule on kõige tähtsam see, et see mees tahab minuga abielluda, minuga end siduda ametlikut. See otsus mehe poolt on väärtuslik. Kõik muu tilulilu- sõrmused, pidu on teisejärguline.

Iga mees võiks teada keda ta kosib ja sellele vastavalt käituda.

Ja siis olen mina, kellele on ka teemant oluline, sest ma tahan oma sõrmust tulevikus lastele või lastelastele jätta – tsirkooni ju ei jäta. Seda ma loomulikult oma mehele ei maininud(imelik oleks olnud), aga ta ise mõtles samamoodi. Palus kätt ikka korraliku teemantsõrmusega.

Samuti on oluline mulle minu abikaasa ja abielu – seda olen ma ka kinnitanud kirikus altari ees.

samamoodi mina ei lasknud oma mehel 585 punasest kullast kõige lihtsamat kuldsõrmust omale osta.  kuna olen ehtekunsnik, kollektsionäär ja mis kõik veel, teadsin, et sama hinnaga iseenda kullast saab hoopis kõrgema prooviga sõrmuse teha . 750 proov sisaldab 75 % kulda, 585 on 58,5%. nagu näete, on 585 sisuliselt ainult pool kulda. kusjuures punase tooni annab  teine metall- vask.

kollane kuld saadakse segades hõbedaga, ja valge  pallaadiumiga. seetõttu on ka valge kuld kallim, sest lisamaterjal on kallis.  kuskilt aasiast tulevad nikliga segatud sulamid, ja kasutatakse ka rodeerimist. roodiumi kiht  kulub mingi ajapärast siiski maha .

 

kes siin tsirkooni kohta jutustas, siis enamik tsirkoone on inimese tehtud.  looduslik tsirkoon on sinine, kuid kõik sinised tsirkoonid pole looduslikud:)

 

minu elukogemus on selline, et naine, kes on uhke oma iseseisvuse ja mehe säästmise pärast, seisab lõpuks sellise fakti ees, et maksab arved ise, ostab toidu ise…  laske mehed ikka teevad kingitusi ja näevad natuke vaeva. nagunii on neil ju palgad naistest suuremad. hea naine saate olla niikuinii.  ka suurte teemantidega.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 95 )


Esileht Pereelu ja suhted Kihlumine ja kivid