Esileht Pereelu ja suhted Kihlumine ja kivid

Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )

Teema: Kihlumine ja kivid

Postitas:
Kägu

minu elukogemus on selline, et naine, kes on uhke oma iseseisvuse ja mehe säästmise pärast, seisab lõpuks sellise fakti ees, et maksab arved ise, ostab toidu ise…  laske mehed ikka teevad kingitusi ja näevad natuke vaeva. nagunii on neil ju palgad naistest suuremad. hea naine saate olla niikuinii.  ka suurte teemantidega.

Meil näiteks mehega on alati olnud palgad enam- vähem võrdsed, vahel minul suurem, vahel mehel. Arveid maksame ka suurusjärgu mõttes sama palju. Täpselt pole kunagi järge ajanud. Suur teemant peab ju ikka väärtuslikuna tunduma. Minu jaoks on teemant täiesti mõttetu, mis ei sobi ei minu sportliku riietusstiili ega elustiili juurde, ega paku mulle ka naudingut. Seega täiesti mõttetu minu silmis. Iseseisvus on mulle ülioluline. Vajadus mehest rahaliselt sõltuda ajaks mind hulluks, pigem elan täiesti üksi. Minu mees näeb pereelus osaledes sama palju vaeva kui mina.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mis ei sobi ei minu sportliku riietusstiili ega elustiili juurde

Jah, dressi ja tossuga tõesti teemant ei sobi.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tean naist, kellele oleks ülioluline, et teemant oleks tõeline, ta säraks ise nagu kalliskivi kui saaks ainult sellise ehte. Selle naise jaoks see abiellumine ja kihlumine oleks täiesti teisejärguline asi, mis teda eriti ei huvita.

Ja siis olen mina, kellel on täiesti ükskõik mingist ehtest ja kivist, mind see üldse ei huvita. Minule on kõige tähtsam see, et see mees tahab minuga abielluda, minuga end siduda ametlikut. See otsus mehe poolt on väärtuslik. Kõik muu tilulilu- sõrmused, pidu on teisejärguline.

Iga mees võiks teada keda ta kosib ja sellele vastavalt käituda.

Ja siis olen mina, kellele on ka teemant oluline, sest ma tahan oma sõrmust tulevikus lastele või lastelastele jätta – tsirkooni ju ei jäta. Seda ma loomulikult oma mehele ei maininud(imelik oleks olnud), aga ta ise mõtles samamoodi. Palus kätt ikka korraliku teemantsõrmusega.

Samuti on oluline mulle minu abikaasa ja abielu – seda olen ma ka kinnitanud kirikus altari ees.

samamoodi mina ei lasknud oma mehel 585 punasest kullast kõige lihtsamat kuldsõrmust omale osta. kuna olen ehtekunsnik, kollektsionäär ja mis kõik veel, teadsin, et sama hinnaga iseenda kullast saab hoopis kõrgema prooviga sõrmuse teha . 750 proov sisaldab 75 % kulda, 585 on 58,5%. nagu näete, on 585 sisuliselt ainult pool kulda. kusjuures punase tooni annab teine metall- vask.

kollane kuld saadakse segades hõbedaga, ja valge pallaadiumiga. seetõttu on ka valge kuld kallim, sest lisamaterjal on kallis. kuskilt aasiast tulevad nikliga segatud sulamid, ja kasutatakse ka rodeerimist. roodiumi kiht kulub mingi ajapärast siiski maha .

kes siin tsirkooni kohta jutustas, siis enamik tsirkoone on inimese tehtud. looduslik tsirkoon on sinine, kuid kõik sinised tsirkoonid pole looduslikud:)

minu elukogemus on selline, et naine, kes on uhke oma iseseisvuse ja mehe säästmise pärast, seisab lõpuks sellise fakti ees, et maksab arved ise, ostab toidu ise… laske mehed ikka teevad kingitusi ja näevad natuke vaeva. nagunii on neil ju palgad naistest suuremad. hea naine saate olla niikuinii. ka suurte teemantidega.

Keskmise inimese elukogemus on selline, et rikkaid mehi pole palju. Enamus on tavalised. Palgavahed pole suured. Ütleme mõlemal tuhat. Siia sinnapoole. Kui lasta aga mehel üle võimete kinke teha, siis ülejäänud kuu(kuud) peavad naised nagunii ise majandama ha maksm, kui mehe palk kalliteks kinkideks kulub. Kuidas teie arust pereelu lastega toimib, kui mehe sissetulekust suur osa läheb kallitele kinkidele, aga naise sissetulek pere ja laste peale.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tean naist, kellele oleks ülioluline, et teemant oleks tõeline, ta säraks ise nagu kalliskivi kui saaks ainult sellise ehte. Selle naise jaoks see abiellumine ja kihlumine oleks täiesti teisejärguline asi, mis teda eriti ei huvita.

Ja siis olen mina, kellel on täiesti ükskõik mingist ehtest ja kivist, mind see üldse ei huvita. Minule on kõige tähtsam see, et see mees tahab minuga abielluda, minuga end siduda ametlikut. See otsus mehe poolt on väärtuslik. Kõik muu tilulilu- sõrmused, pidu on teisejärguline.

Iga mees võiks teada keda ta kosib ja sellele vastavalt käituda.

Ja siis olen mina, kellele on ka teemant oluline, sest ma tahan oma sõrmust tulevikus lastele või lastelastele jätta – tsirkooni ju ei jäta. Seda ma loomulikult oma mehele ei maininud(imelik oleks olnud), aga ta ise mõtles samamoodi. Palus kätt ikka korraliku teemantsõrmusega.

Samuti on oluline mulle minu abikaasa ja abielu – seda olen ma ka kinnitanud kirikus altari ees.

samamoodi mina ei lasknud oma mehel 585 punasest kullast kõige lihtsamat kuldsõrmust omale osta. kuna olen ehtekunsnik, kollektsionäär ja mis kõik veel, teadsin, et sama hinnaga iseenda kullast saab hoopis kõrgema prooviga sõrmuse teha . 750 proov sisaldab 75 % kulda, 585 on 58,5%. nagu näete, on 585 sisuliselt ainult pool kulda. kusjuures punase tooni annab teine metall- vask.

kollane kuld saadakse segades hõbedaga, ja valge pallaadiumiga. seetõttu on ka valge kuld kallim, sest lisamaterjal on kallis. kuskilt aasiast tulevad nikliga segatud sulamid, ja kasutatakse ka rodeerimist. roodiumi kiht kulub mingi ajapärast siiski maha .

kes siin tsirkooni kohta jutustas, siis enamik tsirkoone on inimese tehtud. looduslik tsirkoon on sinine, kuid kõik sinised tsirkoonid pole looduslikud:)

minu elukogemus on selline, et naine, kes on uhke oma iseseisvuse ja mehe säästmise pärast, seisab lõpuks sellise fakti ees, et maksab arved ise, ostab toidu ise… laske mehed ikka teevad kingitusi ja näevad natuke vaeva. nagunii on neil ju palgad naistest suuremad. hea naine saate olla niikuinii. ka suurte teemantidega.

Keskmise inimese elukogemus on selline, et rikkaid mehi pole palju. Enamus on tavalised. Palgavahed pole suured. Ütleme mõlemal tuhat. Siia sinnapoole. Kui lasta aga mehel üle võimete kinke teha, siis ülejäänud kuu(kuud) peavad naised nagunii ise majandama ha maksm, kui mehe palk kalliteks kinkideks kulub. Kuidas teie arust pereelu lastega toimib, kui mehe sissetulekust suur osa läheb kallitele kinkidele, aga naise sissetulek pere ja laste peale.

Ilmselgelt ei käinud jutt peredest, kus selline asi ei ole rahaliselt võimalik. Vaevalt käiakse teiste sõrmuseid vahtimas.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mis ei sobi ei minu sportliku riietusstiili ega elustiili juurde

Jah, dressi ja tossuga tõesti teemant ei sobi.

Kunagi oli meil juhus, kus koristajal varastati töö juures kapist teemantsõrmus ära. Ja  teises firmas juhus, kus kõige madalamapalgalisel töötajal varastati käekotist mitu tuhat eurot. Miks just madalamapalgalised  peavad kulutama raha mõttetuste peale (mida teemantsõrmus koristajale ju on) ja kogu oma sääste käekotis kaasas tassima, ei saagi ma aru.

Et sulle siis vastuseks, et sageli need üle oma varju hüppajad just käivadki üle jõu riides ja ehtes, ise seejuures veel kõigile kiideldes, mis sõrmes ja kotis on. Pole siis ime, et ilma jäävad.

Mis minusse puutub, siis mulle ei meeldikski kanda niivõrd kalleid ehteid, siis peaks muretsema, kas ikka on kivi alles (mitmel tuttaval on kivi sõrmuselt kadunud, ühel isegi teatris, roomasime siis mööda pingialuseid seda otsides) ja et kuhugi kraanikausi peale ei unustaks. Milleks? Kui oleksin nii rikas, et täitsa savi, kui kümnetuhandene teemant kaob, see oleks iseasi, vb siis kannaksin neid teemante ka igapäevaselt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselgelt ei käinud jutt peredest, kus selline asi ei ole rahaliselt võimalik. Vaevalt käiakse teiste sõrmuseid vahtimas.

Kui välja ei öelda, siis eeldame, et jutt on keskmistest inimestest. Pealegi, kui üldisest suhtumisest on näha elus, et paljud teevad üle võimete kinke ja paljud naised ootavad ka neid üle võimete kinke, siis ma jutuga mööda ei pannud. Kui ka jutt ei oleks tuhat ja peale teenivatest inimestest, siis ka 2500 teenivate inimestega on sama asi, et ka siis püütakse üle võlli minna nii lootuste, kui ootustega. Ja kui sa ütled, et jutt ei ole ka 2500 teenivatest, vaid 5000 teenivatest, siis selle peale ütlen, et nii erilisi näiteid ei tasugi siis sisse tuua, muidu pole kaasarääkijaid ja teema mõte kaob ära.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui välja ei öelda, siis eeldame, et jutt on keskmistest inimestest. Pealegi, kui üldisest suhtumisest on näha elus, et paljud teevad üle võimete kinke ja paljud naised ootavad ka neid üle võimete kinke, siis ma jutuga mööda ei pannud. Kui ka jutt ei oleks tuhat ja peale teenivatest inimestest, siis ka 2500 teenivate inimestega on sama asi, et ka siis püütakse üle võlli minna nii lootuste, kui ootustega. Ja kui sa ütled, et jutt ei ole ka 2500 teenivatest, vaid 5000 teenivatest, siis selle peale ütlen, et nii erilisi näiteid ei tasugi siis sisse tuua, muidu pole kaasarääkijaid ja teema mõte kaob ära.

Kuidas sa seda eeldasid? Kõik kolm rääkisid ju endast.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kunagi oli meil juhus, kus koristajal varastati töö juures kapist teemantsõrmus ära. Ja  teises firmas juhus, kus kõige madalamapalgalisel töötajal varastati käekotist mitu tuhat eurot. Miks just madalamapalgalised  peavad kulutama raha mõttetuste peale (mida teemantsõrmus koristajale ju on) ja kogu oma sääste käekotis kaasas tassima, ei saagi ma aru. Et sulle siis vastuseks, et sageli need üle oma varju hüppajad just käivadki üle jõu riides ja ehtes, ise seejuures veel kõigile kiideldes, mis sõrmes ja kotis on. Pole siis ime, et ilma jäävad.

Oota, ma ei saa aru kuidas need madalapalgalised praegu siia puutuvad?

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )

Esileht Pereelu ja suhted Kihlumine ja kivid