Esileht Pereelu ja suhted Kihlumine ja kivid

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 95 )

Teema: Kihlumine ja kivid

Postitas:
Kägu

minu elukogemus on selline, et naine, kes on uhke oma iseseisvuse ja mehe säästmise pärast, seisab lõpuks sellise fakti ees, et maksab arved ise, ostab toidu ise…  laske mehed ikka teevad kingitusi ja näevad natuke vaeva. nagunii on neil ju palgad naistest suuremad. hea naine saate olla niikuinii.  ka suurte teemantidega.

Meil näiteks mehega on alati olnud palgad enam- vähem võrdsed, vahel minul suurem, vahel mehel. Arveid maksame ka suurusjärgu mõttes sama palju. Täpselt pole kunagi järge ajanud. Suur teemant peab ju ikka väärtuslikuna tunduma. Minu jaoks on teemant täiesti mõttetu, mis ei sobi ei minu sportliku riietusstiili ega elustiili juurde, ega paku mulle ka naudingut. Seega täiesti mõttetu minu silmis. Iseseisvus on mulle ülioluline. Vajadus mehest rahaliselt sõltuda ajaks mind hulluks, pigem elan täiesti üksi. Minu mees näeb pereelus osaledes sama palju vaeva kui mina.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis ei sobi ei minu sportliku riietusstiili ega elustiili juurde

Jah, dressi ja tossuga tõesti teemant ei sobi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean naist, kellele oleks ülioluline, et teemant oleks tõeline, ta säraks ise nagu kalliskivi kui saaks ainult sellise ehte. Selle naise jaoks see abiellumine ja kihlumine oleks täiesti teisejärguline asi, mis teda eriti ei huvita.

Ja siis olen mina, kellel on täiesti ükskõik mingist ehtest ja kivist, mind see üldse ei huvita. Minule on kõige tähtsam see, et see mees tahab minuga abielluda, minuga end siduda ametlikut. See otsus mehe poolt on väärtuslik. Kõik muu tilulilu- sõrmused, pidu on teisejärguline.

Iga mees võiks teada keda ta kosib ja sellele vastavalt käituda.

Ja siis olen mina, kellele on ka teemant oluline, sest ma tahan oma sõrmust tulevikus lastele või lastelastele jätta – tsirkooni ju ei jäta. Seda ma loomulikult oma mehele ei maininud(imelik oleks olnud), aga ta ise mõtles samamoodi. Palus kätt ikka korraliku teemantsõrmusega.

Samuti on oluline mulle minu abikaasa ja abielu – seda olen ma ka kinnitanud kirikus altari ees.

samamoodi mina ei lasknud oma mehel 585 punasest kullast kõige lihtsamat kuldsõrmust omale osta. kuna olen ehtekunsnik, kollektsionäär ja mis kõik veel, teadsin, et sama hinnaga iseenda kullast saab hoopis kõrgema prooviga sõrmuse teha . 750 proov sisaldab 75 % kulda, 585 on 58,5%. nagu näete, on 585 sisuliselt ainult pool kulda. kusjuures punase tooni annab teine metall- vask.

kollane kuld saadakse segades hõbedaga, ja valge pallaadiumiga. seetõttu on ka valge kuld kallim, sest lisamaterjal on kallis. kuskilt aasiast tulevad nikliga segatud sulamid, ja kasutatakse ka rodeerimist. roodiumi kiht kulub mingi ajapärast siiski maha .

kes siin tsirkooni kohta jutustas, siis enamik tsirkoone on inimese tehtud. looduslik tsirkoon on sinine, kuid kõik sinised tsirkoonid pole looduslikud:)

minu elukogemus on selline, et naine, kes on uhke oma iseseisvuse ja mehe säästmise pärast, seisab lõpuks sellise fakti ees, et maksab arved ise, ostab toidu ise… laske mehed ikka teevad kingitusi ja näevad natuke vaeva. nagunii on neil ju palgad naistest suuremad. hea naine saate olla niikuinii. ka suurte teemantidega.

Keskmise inimese elukogemus on selline, et rikkaid mehi pole palju. Enamus on tavalised. Palgavahed pole suured. Ütleme mõlemal tuhat. Siia sinnapoole. Kui lasta aga mehel üle võimete kinke teha, siis ülejäänud kuu(kuud) peavad naised nagunii ise majandama ha maksm, kui mehe palk kalliteks kinkideks kulub. Kuidas teie arust pereelu lastega toimib, kui mehe sissetulekust suur osa läheb kallitele kinkidele, aga naise sissetulek pere ja laste peale.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean naist, kellele oleks ülioluline, et teemant oleks tõeline, ta säraks ise nagu kalliskivi kui saaks ainult sellise ehte. Selle naise jaoks see abiellumine ja kihlumine oleks täiesti teisejärguline asi, mis teda eriti ei huvita.

Ja siis olen mina, kellel on täiesti ükskõik mingist ehtest ja kivist, mind see üldse ei huvita. Minule on kõige tähtsam see, et see mees tahab minuga abielluda, minuga end siduda ametlikut. See otsus mehe poolt on väärtuslik. Kõik muu tilulilu- sõrmused, pidu on teisejärguline.

Iga mees võiks teada keda ta kosib ja sellele vastavalt käituda.

Ja siis olen mina, kellele on ka teemant oluline, sest ma tahan oma sõrmust tulevikus lastele või lastelastele jätta – tsirkooni ju ei jäta. Seda ma loomulikult oma mehele ei maininud(imelik oleks olnud), aga ta ise mõtles samamoodi. Palus kätt ikka korraliku teemantsõrmusega.

Samuti on oluline mulle minu abikaasa ja abielu – seda olen ma ka kinnitanud kirikus altari ees.

samamoodi mina ei lasknud oma mehel 585 punasest kullast kõige lihtsamat kuldsõrmust omale osta. kuna olen ehtekunsnik, kollektsionäär ja mis kõik veel, teadsin, et sama hinnaga iseenda kullast saab hoopis kõrgema prooviga sõrmuse teha . 750 proov sisaldab 75 % kulda, 585 on 58,5%. nagu näete, on 585 sisuliselt ainult pool kulda. kusjuures punase tooni annab teine metall- vask.

kollane kuld saadakse segades hõbedaga, ja valge pallaadiumiga. seetõttu on ka valge kuld kallim, sest lisamaterjal on kallis. kuskilt aasiast tulevad nikliga segatud sulamid, ja kasutatakse ka rodeerimist. roodiumi kiht kulub mingi ajapärast siiski maha .

kes siin tsirkooni kohta jutustas, siis enamik tsirkoone on inimese tehtud. looduslik tsirkoon on sinine, kuid kõik sinised tsirkoonid pole looduslikud:)

minu elukogemus on selline, et naine, kes on uhke oma iseseisvuse ja mehe säästmise pärast, seisab lõpuks sellise fakti ees, et maksab arved ise, ostab toidu ise… laske mehed ikka teevad kingitusi ja näevad natuke vaeva. nagunii on neil ju palgad naistest suuremad. hea naine saate olla niikuinii. ka suurte teemantidega.

Keskmise inimese elukogemus on selline, et rikkaid mehi pole palju. Enamus on tavalised. Palgavahed pole suured. Ütleme mõlemal tuhat. Siia sinnapoole. Kui lasta aga mehel üle võimete kinke teha, siis ülejäänud kuu(kuud) peavad naised nagunii ise majandama ha maksm, kui mehe palk kalliteks kinkideks kulub. Kuidas teie arust pereelu lastega toimib, kui mehe sissetulekust suur osa läheb kallitele kinkidele, aga naise sissetulek pere ja laste peale.

Ilmselgelt ei käinud jutt peredest, kus selline asi ei ole rahaliselt võimalik. Vaevalt käiakse teiste sõrmuseid vahtimas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis ei sobi ei minu sportliku riietusstiili ega elustiili juurde

Jah, dressi ja tossuga tõesti teemant ei sobi.

Kunagi oli meil juhus, kus koristajal varastati töö juures kapist teemantsõrmus ära. Ja  teises firmas juhus, kus kõige madalamapalgalisel töötajal varastati käekotist mitu tuhat eurot. Miks just madalamapalgalised  peavad kulutama raha mõttetuste peale (mida teemantsõrmus koristajale ju on) ja kogu oma sääste käekotis kaasas tassima, ei saagi ma aru.

Et sulle siis vastuseks, et sageli need üle oma varju hüppajad just käivadki üle jõu riides ja ehtes, ise seejuures veel kõigile kiideldes, mis sõrmes ja kotis on. Pole siis ime, et ilma jäävad.

Mis minusse puutub, siis mulle ei meeldikski kanda niivõrd kalleid ehteid, siis peaks muretsema, kas ikka on kivi alles (mitmel tuttaval on kivi sõrmuselt kadunud, ühel isegi teatris, roomasime siis mööda pingialuseid seda otsides) ja et kuhugi kraanikausi peale ei unustaks. Milleks? Kui oleksin nii rikas, et täitsa savi, kui kümnetuhandene teemant kaob, see oleks iseasi, vb siis kannaksin neid teemante ka igapäevaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt ei käinud jutt peredest, kus selline asi ei ole rahaliselt võimalik. Vaevalt käiakse teiste sõrmuseid vahtimas.

Kui välja ei öelda, siis eeldame, et jutt on keskmistest inimestest. Pealegi, kui üldisest suhtumisest on näha elus, et paljud teevad üle võimete kinke ja paljud naised ootavad ka neid üle võimete kinke, siis ma jutuga mööda ei pannud. Kui ka jutt ei oleks tuhat ja peale teenivatest inimestest, siis ka 2500 teenivate inimestega on sama asi, et ka siis püütakse üle võlli minna nii lootuste, kui ootustega. Ja kui sa ütled, et jutt ei ole ka 2500 teenivatest, vaid 5000 teenivatest, siis selle peale ütlen, et nii erilisi näiteid ei tasugi siis sisse tuua, muidu pole kaasarääkijaid ja teema mõte kaob ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt ei käinud jutt peredest, kus selline asi ei ole rahaliselt võimalik. Vaevalt käiakse teiste sõrmuseid vahtimas.

Kui välja ei öelda, siis eeldame, et jutt on keskmistest inimestest. Pealegi, kui üldisest suhtumisest on näha elus, et paljud teevad üle võimete kinke ja paljud naised ootavad ka neid üle võimete kinke, siis ma jutuga mööda ei pannud. Kui ka jutt ei oleks tuhat ja peale teenivatest inimestest, siis ka 2500 teenivate inimestega on sama asi, et ka siis püütakse üle võlli minna nii lootuste, kui ootustega. Ja kui sa ütled, et jutt ei ole ka 2500 teenivatest, vaid 5000 teenivatest, siis selle peale ütlen, et nii erilisi näiteid ei tasugi siis sisse tuua, muidu pole kaasarääkijaid ja teema mõte kaob ära.

Kuidas sa seda eeldasid? Kõik kolm rääkisid ju endast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi oli meil juhus, kus koristajal varastati töö juures kapist teemantsõrmus ära. Ja  teises firmas juhus, kus kõige madalamapalgalisel töötajal varastati käekotist mitu tuhat eurot. Miks just madalamapalgalised  peavad kulutama raha mõttetuste peale (mida teemantsõrmus koristajale ju on) ja kogu oma sääste käekotis kaasas tassima, ei saagi ma aru. Et sulle siis vastuseks, et sageli need üle oma varju hüppajad just käivadki üle jõu riides ja ehtes, ise seejuures veel kõigile kiideldes, mis sõrmes ja kotis on. Pole siis ime, et ilma jäävad.

Oota, ma ei saa aru kuidas need madalapalgalised praegu siia puutuvad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole mingit kihlasõrmust ja ei tunne puudust ka. Abielule ei anna see midagi lisaks. Rohkem nagu uhkeldamise värk.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole mingit kihlasõrmust ja ei tunne puudust ka. Abielule ei anna see midagi lisaks. Rohkem nagu uhkeldamise värk.

Et kui mees oleks sind naiseks palunud sõrmusega, siis oleksid sõrmuse tagasi käskinud viia?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui mees oleks sind naiseks palunud sõrmusega, siis oleksid sõrmuse tagasi käskinud viia?

Kui mu mees paluks mind naiseks tuhandeeurose teemantsõrmusega, siis mul tekiks kerge mõte, et kas ta ikka päriselt tunneb seda inimest, kellega ta abielluda soovib. Sest kui tunneks, siis ta teaks, et selle 1000 eurot eelistaksin ma paigutada hoopis mujale (reisimisse, kodu välimusse vm.)

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui mees oleks sind naiseks palunud sõrmusega, siis oleksid sõrmuse tagasi käskinud viia?

Kui mu mees paluks mind naiseks tuhandeeurose teemantsõrmusega, siis mul tekiks kerge mõte, et kas ta ikka päriselt tunneb seda inimest, kellega ta abielluda soovib. Sest kui tunneks, siis ta teaks, et selle 1000 eurot eelistaksin ma paigutada hoopis mujale (reisimisse, kodu välimusse vm.)

Jah, kui muuks asjadeks raha eriti ei ole, siis tundub loogiline, et paari tuhandelist sõrmust ei osta. Laenuga osta oleks väga lamp.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, kui muuks asjadeks raha eriti ei ole, siis tundub loogiline, et paari tuhandelist sõrmust ei osta. Laenuga osta oleks väga lamp.

Ei sõltu see sellest, kas sul on piisavalt raha või mitte. Isegi kui sul on piisavalt raha, valid sa, kuhu sa seda kulutad. Minul on küll hoiustel ja mujal ka kümned tuhanded, see ei tähenda, et ma oleksin rõõmus, kui mees mulle tuhande eurose sõrmuse ostab. Minu jaoks täiesti mõttetu rahapaigutus.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, kui muuks asjadeks raha eriti ei ole, siis tundub loogiline, et paari tuhandelist sõrmust ei osta. Laenuga osta oleks väga lamp.

Ei sõltu see sellest, kas sul on piisavalt raha või mitte. Isegi kui sul on piisavalt raha, valid sa, kuhu sa seda kulutad. Minul on küll hoiustel ja mujal ka kümned tuhanded, see ei tähenda, et ma oleksin rõõmus, kui mees mulle tuhande eurose sõrmuse ostab. Minu jaoks täiesti mõttetu rahapaigutus.

Sinu jaoks küll. Mõni tahab oma sõrmust edasi pärandada ja on minu arust üsna kena mõte. Ei tasu teha siin maha inimesi, kes seda teevad, öeldes, et see on uhkeldamiseks. Kuidas uhkeldada sõrmusega, mille hinda keegi ei tea. Klassikaline kihlasõrmus ei hakka silma, et seda saaks uhkeldamiseks pidada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu jaoks küll. Mõni tahab oma sõrmust edasi pärandada ja on minu arust üsna kena mõte. Ei tasu teha siin maha inimesi, kes seda teevad, öeldes, et see on uhkeldamiseks. Kuidas uhkeldada sõrmusega, mille hinda keegi ei tea. Klassikaline kihlasõrmus ei hakka silma, et seda saaks uhkeldamiseks pidada.

Ma ei teegi teisi maha, ma rääkisin hoopis muust. Mind absoluutselt ei häiri kui keegi teine oma sõrmusest rõõmu tunneb. Mina rääkisin sellest, et tulevane abikaasa võiks tunda oma kallimat enne kui selle sõrmuse ära ostab ja abielluma hakkab, sest ei ole nii, et teemantsõrmus alati kindla peale naise südame tuksuma paneb. Naisi on väga erinevaid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu jaoks küll. Mõni tahab oma sõrmust edasi pärandada ja on minu arust üsna kena mõte. Ei tasu teha siin maha inimesi, kes seda teevad, öeldes, et see on uhkeldamiseks. Kuidas uhkeldada sõrmusega, mille hinda keegi ei tea. Klassikaline kihlasõrmus ei hakka silma, et seda saaks uhkeldamiseks pidada.

Ma ei teegi teisi maha, ma rääkisin hoopis muust. Mind absoluutselt ei häiri kui keegi teine oma sõrmusest rõõmu tunneb. Mina rääkisin sellest, et tulevane abikaasa võiks tunda oma kallimat enne kui selle sõrmuse ära ostab ja abielluma hakkab, sest ei ole nii, et teemantsõrmus alati kindla peale naise südame tuksuma paneb. Naisi on väga erinevaid.

Sina siis ei kirjutanud “Rohkem nagu uhkeldamise värk”? Sest seda tsiteeriti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu jaoks küll. Mõni tahab oma sõrmust edasi pärandada ja on minu arust üsna kena mõte. Ei tasu teha siin maha inimesi, kes seda teevad, öeldes, et see on uhkeldamiseks. Kuidas uhkeldada sõrmusega, mille hinda keegi ei tea. Klassikaline kihlasõrmus ei hakka silma, et seda saaks uhkeldamiseks pidada.

Ma ei teegi teisi maha, ma rääkisin hoopis muust. Mind absoluutselt ei häiri kui keegi teine oma sõrmusest rõõmu tunneb. Mina rääkisin sellest, et tulevane abikaasa võiks tunda oma kallimat enne kui selle sõrmuse ära ostab ja abielluma hakkab, sest ei ole nii, et teemantsõrmus alati kindla peale naise südame tuksuma paneb. Naisi on väga erinevaid.

Sina siis ei kirjutanud “Rohkem nagu uhkeldamise värk”? Sest seda tsiteeriti.

Uhkeldamisest kirjutasin mina ja selle all mõtlesin pigem, et hea sõbrannade ees keksida. Minu mees ei tulnud kihlasõrmusega, võtsin ettepaneku ka niisama vastu. Ehteid nagunii väga ei kanna ning hetkel ongi sõrmes ainult abielusõrmus.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uhkeldamisest kirjutasin mina ja selle all mõtlesin pigem, et hea sõbrannade ees keksida.

Ma pole siiani kohanud naist, kes ainult tahaks sõrmust, et uhkeldada sellega sõbrannade ees – selle sa oled oma peas välja mõelnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uhkeldamisest kirjutasin mina ja selle all mõtlesin pigem, et hea sõbrannade ees keksida.

Ma pole siiani kohanud naist, kes ainult tahaks sõrmust, et uhkeldada sellega sõbrannade ees – selle sa oled oma peas välja mõelnud.

Ta on liiga palju seebikaid vaadanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi oli meil juhus, kus koristajal varastati töö juures kapist teemantsõrmus ära. Ja teises firmas juhus, kus kõige madalamapalgalisel töötajal varastati käekotist mitu tuhat eurot. Miks just madalamapalgalised peavad kulutama raha mõttetuste peale (mida teemantsõrmus koristajale ju on) ja kogu oma sääste käekotis kaasas tassima, ei saagi ma aru. Et sulle siis vastuseks, et sageli need üle oma varju hüppajad just käivadki üle jõu riides ja ehtes, ise seejuures veel kõigile kiideldes, mis sõrmes ja kotis on. Pole siis ime, et ilma jäävad.

Oota, ma ei saa aru kuidas need madalapalgalised praegu siia puutuvad?

Puutub sellepärast, et siin torgati, et ega teemandid tossude ja dressidega kokku sobigi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi oli meil juhus, kus koristajal varastati töö juures kapist teemantsõrmus ära. Ja teises firmas juhus, kus kõige madalamapalgalisel töötajal varastati käekotist mitu tuhat eurot. Miks just madalamapalgalised peavad kulutama raha mõttetuste peale (mida teemantsõrmus koristajale ju on) ja kogu oma sääste käekotis kaasas tassima, ei saagi ma aru. Et sulle siis vastuseks, et sageli need üle oma varju hüppajad just käivadki üle jõu riides ja ehtes, ise seejuures veel kõigile kiideldes, mis sõrmes ja kotis on. Pole siis ime, et ilma jäävad.

Oota, ma ei saa aru kuidas need madalapalgalised praegu siia puutuvad?

Puutub sellepärast, et siin torgati, et ega teemandid tossude ja dressidega kokku sobigi…

Aga see keda tsiteeriti ütles seda ise. ????

Ma ei ole näinud vaesemaid inimesi kalleid riideid kandmas – kus kohast nad peaksid üldse selle raha võtma, et osta kallimaid riideid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovitaks võtta naine kaasa ja minna koos valima. Minu jaoks polnud oluline teemant, valisin hoopis valge kulla ja opaali, kõrval mõned pisikesed teemantid, millest sain teada alles koju sõites sertifikaati uurides.

Ma sellepärast küll mehe kallal ei õiendaks, et ta ei tea, mis naisele meeldib. Me polnud ka kunagi arutanud, millist sõrmust ma tahaks vms, mõni mees tahaks ettepaneku üllatuseks jätta ja abiellumisest pole üldse juttu olnud. Minu ehete “maitse” on väga tagasihoidlik, ei kanna midagi peale pisikese täpi ninas ja mõnikord väikseid lihtsaid kõrvarõngaid, aga sõrmuse koha pealt oleks ta võinud vabalt ka suure teemantiga ja veidi blingim olla, kui mees oleks ise valinud sellise.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei kanna midagi peale pisikese täpi ninas

Fui, need sädelevad “ninakollid” on nii võikad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei kanna midagi peale pisikese täpi ninas

Fui, need sädelevad “ninakollid” on nii võikad.

Vaata mujale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei kanna midagi peale pisikese täpi ninas

Fui, need sädelevad “ninakollid” on nii võikad.

 

Minu arust jälle väga kenad, mis nüüd saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me polnud ka kunagi arutanud, millist sõrmust ma tahaks vms, mõni mees tahaks ettepaneku üllatuseks jätta ja abiellumisest pole üldse juttu olnud.

Mida? Ma lükkaks iga ettepaneku tagasi kui minuga varem abiellumisest pole räägitud, olgus mees, sõrmus või ettepanek kui tahes sobilikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me polnud ka kunagi arutanud, millist sõrmust ma tahaks vms, mõni mees tahaks ettepaneku üllatuseks jätta ja abiellumisest pole üldse juttu olnud.

Mida? Ma lükkaks iga ettepaneku tagasi kui minuga varem abiellumisest pole räägitud, olgus mees, sõrmus või ettepanek kui tahes sobilikud.

Ja sina võidki seda teha. Kui inimesed on 10 a koos olnud, lapsed saanud, võibolla vihjamisi maininud, et kunagi ju võiks… Aga vat sobivat sõrmust ei hakka kohe kirjeldama. Ikka siis võetakse see teemaks, kui asi reaalselt käes. Vähemalt minu arvates oleks see normaalne. Aga noh, ma olen siit perekoolist lugenud ka seda, et esimesel kohtingul peaks juba selgeks tegema, kas mees üldse abielluda ja lapsi saada tahab, on ta maja- või korteriinimene, kassi- või koerainimene, kas ta kavatseb kunagi naisele halvasti öelda ja kui palju ta lastele elatist maksma hakkab. Asi see sobiv kihlasõrmus siis kohe välja valida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimesed on 10 a koos olnud, lapsed saanud, võibolla vihjamisi maininud, et kunagi ju võiks…

Ma ei viitsiks kunagi nii kaua mehega koos olla ja lapsedki saada, ilma, et ma isegi tean kas ta mind abikaasaks üldse tahabki.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimesed on 10 a koos olnud, lapsed saanud, võibolla vihjamisi maininud, et kunagi ju võiks…

Ma ei viitsiks kunagi nii kaua mehega koos olla ja lapsedki saada, ilma, et ma isegi tean kas ta mind abikaasaks üldse tahabki.

No aga sul on see võimalus. Mõni teine elab teistmoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võibolla vihjamisi maininud, et kunagi ju võiks…

See ongi juba ju abielust rääkimine, mitte ei tule ettepanek nagu välk selgest taevast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 95 )


Esileht Pereelu ja suhted Kihlumine ja kivid