Esileht Pereelu ja suhted Kihlumine ja kivid

Näitan 5 postitust - vahemik 91 kuni 95 (kokku 95 )

Teema: Kihlumine ja kivid

Postitas:
Kägu

Kui inimesed on 10 a koos olnud, lapsed saanud, võibolla vihjamisi maininud, et kunagi ju võiks…

Ma ei viitsiks kunagi nii kaua mehega koos olla ja lapsedki saada, ilma, et ma isegi tean kas ta mind abikaasaks üldse tahabki.

No aga sul on see võimalus. Mõni teine elab teistmoodi.

Jap, mul oligi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

võibolla vihjamisi maininud, et kunagi ju võiks…

See ongi juba ju abielust rääkimine, mitte ei tule ettepanek nagu välk selgest taevast.

No just, aga selle vihjamisi mainimise peale ei hakata tavaliselt koos sõrmuseid valima.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina eelistaksin väikese kiviga teemantsõrmust. Eeldusel,  et kihlusest saab ka pikalt kestev abielu ja kihlasõrmust kantakse komplektis abielusõrmusega, siis väiksema kiviga sõrmus on mugavam ja praktilisem ning teemant särab tsirkoonist kauem.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina eelistaksin väikese kiviga teemantsõrmust. Eeldusel, et kihlusest saab ka pikalt kestev abielu ja kihlasõrmust kantakse komplektis abielusõrmusega, siis väiksema kiviga sõrmus on mugavam ja praktilisem ning teemant särab tsirkoonist kauem.

Ehted on mõttetu pahn, sest ostuhind on kõrge, hilisem väärtus on romukulla väärtus ja see kivi ei maksa ka midagi. Milleks üldse panna mingi raha magama läikivale asjale, puudub igasugune praktiline väärtus. Iseasi kui ise keerad selle sõrmuse traadist kokku, aga osta või kinkida teisele. Pahn

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina eelistaksin väikese kiviga teemantsõrmust. Eeldusel, et kihlusest saab ka pikalt kestev abielu ja kihlasõrmust kantakse komplektis abielusõrmusega, siis väiksema kiviga sõrmus on mugavam ja praktilisem ning teemant särab tsirkoonist kauem.

Ehted on mõttetu pahn, sest ostuhind on kõrge, hilisem väärtus on romukulla väärtus ja see kivi ei maksa ka midagi. Milleks üldse panna mingi raha magama läikivale asjale, puudub igasugune praktiline väärtus. Iseasi kui ise keerad selle sõrmuse traadist kokku, aga osta või kinkida teisele. Pahn

Ega sina ei peagi pahna kandma. 😎

+2
-1
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 91 kuni 95 (kokku 95 )

Esileht Pereelu ja suhted Kihlumine ja kivid