Esileht Ilu ja tervis kiibiga implantaadid

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kiibiga implantaadid

Postitas:

kas keegi on kuulnud midagi kiibiga implantaatidest? mida nendest arvata? kas kellelgi on kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millistest implantaatidest käib jutt? Hamba? Rinna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui rinnaimplantaatidest räägid, siis nende kohta on teema siin muidu olemas. Võid sealt küsida. Endal on Motiva Ergonomix’id, mis on kiibiga. Ise valisin pigem implantaadi omaduse tõttu need, mitte kiibi pärast, aga kiip on neil kõigil sees. Ei arva väga midagi sellest kiibist, aga samas mugav küll. Ega ikka ei pruugi küll aastate pärast kõike seda informatsiooni alles olla, et kes-kus opi tegi ja mis implantaadi koodid on ja misiganes veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka Motivad kiibiga. Selle kiibi tõttu valikut küll ei teinud, see pigem uutel implantaatidel lihtsalt olemas. See kiip mind kuidagi ei mõjuta igapäevaselt:D.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea, et nad on nüüd kõik kiibiga.
Mul on oma kiibilugeja taskus, saan ööklubides ja mujal vaikselt ilma katsumata kontrollida, et kellel on naturaalsed tissid ja kellel ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea, et nad on nüüd kõik kiibiga.

Mul on oma kiibilugeja taskus, saan ööklubides ja mujal vaikselt ilma katsumata kontrollida, et kellel on naturaalsed tissid ja kellel ei ole.

Need on vast ikka selleks, et uitama minnes omaniku number kätte saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas keegi on kuulnud midagi kiibiga implantaatidest? mida nendest arvata? kas kellelgi on kogemusi?

kas see on mingi nali või? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis kiibiga implantaadid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.