Esileht Kodunurk Kiibiga originaal autovõtme duplikaat

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kiibiga originaal autovõtme duplikaat

Postitas:

Kas 100 eurot duplikaadi eest maksta on pigem vähe või palju?
Mul pole võtmete hindadest absoluutselt aimu.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.11 17:00; 28.11 18:06; 30.11 15:49;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas 100 eurot duplikaadi eest maksta on pigem vähe või palju?

Mul pole võtmete hindadest absoluutselt aimu.

Automark ja mudel taas saladus.
Mõne puhul on odav, mõne puhul kallis. Originaal ta vast kindlasti selle raha eest ei ole. Aga käib sulle see hiinakas kah.
Ja kaks võtit peab autol olema, et sa teaksid.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.11 17:17; 28.11 18:25; 30.11 12:00; 30.11 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas 100 eurot duplikaadi eest maksta on pigem vähe või palju?

Mul pole võtmete hindadest absoluutselt aimu.

Automark ja mudel taas saladus.

Mõne puhul on odav, mõne puhul kallis. Originaal ta vast kindlasti selle raha eest ei ole. Aga käib sulle see hiinakas kah.

Ja kaks võtit peab autol olema, et sa teaksid.

Autoks on 1998 a Fiat Brava. Müüdi auto koos ainsa võtmega. Ühe võtmega saab lahti esiukse lukud ja käivitada. Koopia, ilma kiibita, uste jaoks tegin, aga kuna võtmemeister ütles, et on oht et see ainus vana võti ka kohe pooleks murdub, tuleks ikkagi ka kiibiga(code tuli armatuuris) ikkagi ära teha. Paneks selle vana sahtlisse puhkama hädajuhtudeks ja kasutaks siis seda uut.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.11 17:00; 28.11 18:06; 30.11 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autoks on 1998 a Fiat Brava.

Siis on see 100€ nagu pisut kallivõitu.
Sel aastal ei olnud itaallastel veel mingeid hullkeerulisi, muutuvaid, VAG-i totraid, MB totraid smartvõtit jne immosid.
Näiteks see hinnakiri: http://www.kuldvotmeke.ee/index.php?page=8, seal polegi nii kallist autovõtit.

Selle Brava puhul ma uuriks edasi, neil http://www.xn--vtmemeister-ffb.ee/hinnakiri.html, on nii ja naa.
Helista esmasp., nad oskavad kohe öelda.

Need https://www.votmekeskus.ee/collection/autovotmed miskipärast üldse Fiati ei tunnista. Kas on nii odav VÕI on neid nii vähe, et ei peetud vajalikuks.

Aga max pool tundi teed hinnapäringutööd ja võid isegi 50€ odavamalt saada, siis tasub ära.
Aga seda ütles võtmemeister õigesti muidugi, et kaks võtit peab olema.

PS. Siis saad ka praegu selle koopiaga käima, kui vana võtme PEAD hoiad seal süütelukule ja koopiavõtme peale võimalikult lähedal.
Kui võtmetuli ärr kustub, siis sõidab juba ilma immokontrollita edasi. Aga noh, see on hädajuhiseks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.11 17:17; 28.11 18:25; 30.11 12:00; 30.11 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks siin on jah see häda, et kui auto maksab 400 ja uus võti 100, siis on võtit natuke kahju osta….

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa võid ju küsida hinnapakkumist mitmest kohast.

endal oli suvel mure, et kiibiga võtme plastmassosa läks katki, oli vaja uut kapslit ümber. ka mult üritati vaid tühja plastikvidina eest paaris kohas 85-100€ küsida (puldi ümbris + 2 kruvi lahti kinni keeramine), lõpuks kolmandast kohas sain alles mõistliku hinnaga, alla 20€ (tõstsin kiibi ise ümber ja ok)

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 20:16; 30.11 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa võid ju küsida hinnapakkumist mitmest kohast.

endal oli suvel mure, et kiibiga võtme plastmassosa läks katki, oli vaja uut kapslit ümber. ka mult üritati vaid tühja plastikvidina eest paaris kohas 85-100€ küsida (puldi ümbris + 2 kruvi lahti kinni keeramine), lõpuks kolmandast kohas sain alles mõistliku hinnaga, alla 20€ (tõstsin kiibi ise ümber ja ok)

Ja see kolmas koht oli?
Kurat kas tõesti on nii kahju teistele ka headmeelt teha?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see kolmas koht oli?
Kurat kas tõesti on nii kahju teistele ka headmeelt teha?

Vblla oli mingi selline koht, mille avaldamise eest perekoolis vaid miinuseid taotakse. Ja igaüks ei taha neid ju saada.

Minusugusel on miinustest poogen, näiteks see esimene ettejuhtuv pood; see pakutav võti võiks ka TA autole sobida: https://www.eurocarkeyshop.com/fia121-Fiat-key-with-ID46-ID48-T5-chip-key-blade-GT15R.html
Kui on samuti see GT15R võtme profiil.
Palju sealt Hollandist mulliümbrikuga kirja saatmine Eestisse ikka maksab, mingi 5€ vast.

Aga nendega peaks enne tel teel rääkima, et kas transponder ikka on küljes, pildil paistab nagu auk oleks. (noh, et võtad vanast võtmest välja)
Aga TA-l polegi ju vana katkist võtit, mida lammutada; vana peaks samuti töökorda jääma.
Kui on transponderiga, siis on ju täitsa ok hind.

Eestis tuleb hammaste lõikamine + autole selgeks õpetamine e. võtme progemine veel juurde. Mingi 20 kokku ehk?
Ja kogu jama tasub vaid siis ära, kui nad siin eestis kangekaelselt 100 küsivad.

Ja teine asi on selle “heameelega” nii, et kõikide autode võtmed ning olukorrad, kuidas täpselt käituda, on erinevad.
Ühte õiget valemit, et tee nii, ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.11 17:17; 28.11 18:25; 30.11 12:00; 30.11 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see kolmas koht oli? Kurat kas tõesti on nii kahju teistele ka headmeelt teha?

see kolmas koht oli Ülemiste keskuse taga olevas autopoes. mitte otse keskuse taga,aga järgmine “auk” majade vahelt kuhu sõjamäe tn sisse keerata.

aga ma ei saanud teemaalgataja jutust täpselt aru, kas tal on kiipi ka vaja või ainult ümbrist, kuhu kiip ümber tõsta. mul oli vaid ümbris.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 20:16; 30.11 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see kolmas koht oli? Kurat kas tõesti on nii kahju teistele ka headmeelt teha?

see kolmas koht oli Ülemiste keskuse taga olevas autopoes. mitte otse keskuse taga,aga järgmine “auk” majade vahelt kuhu sõjamäe tn sisse keerata.

aga ma ei saanud teemaalgataja jutust täpselt aru, kas tal on kiipi ka vaja või ainult ümbrist, kuhu kiip ümber tõsta. mul oli vaid ümbris.

Mul on ikka uut kiipi ka vaja. Võti on selline: https://ibb.co/h1M2bwM

Mul oleks soov, et oleks kaks võtit koos kiibiga. Kiip on selle sinise osa sees. Seda kuhugu ümber tõsta küll ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.11 17:00; 28.11 18:06; 30.11 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda kuhugu ümber tõsta küll ei saa.

Noh, tegelt saab, kui sul kodus nuga on olemas.
See selleks.

Mis sul Eesti võtmemüüjate hinnapäring siiani näitab? Kas nad tahavad kogu asja 50€-ga ära teha?
Või peab kuskilt mujalt hakkama tellima…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.11 17:17; 28.11 18:25; 30.11 12:00; 30.11 16:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Kiibiga originaal autovõtme duplikaat