Esileht Hobinurk Kiiev

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kiiev

Postitas:
Kägu

Kas keegi on käinud nüüd viimasel ajal? Tahaks pikka nädalavahetst suvel kuskil otselennu kaugusel.

Vist on ohutu, ei tea kas on lastega (5-10 a) ka midagi teha. Või lihtsalt odavad hinnad ja borsh + pelmeenid 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Odessa on ehk parem valik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kiiev on suurepärane linn ja sama ohutu kui Tallinn, meile väga meeldis. Õiges kohas õigel ajal olles seiklusi ja teravaid elamusi otsides neid ka leiab. Laste kohta ei oska kommenteerida, mind see teema enam ei huvita.
Vaadata on seal esimesel korral loomulikult palju, aga valdavalt meie käisime täiskasvanut huvitavates kohtades, aga kindlasti leiab ka lastele. Ise käisime sel talvel ja siis Kiievi ilus rohelisus ja paljud pargid jäid nägemata.
Hinnad on südalinna poodides nagu meil, veidi eemal juba oluliselt odavamad. Süüa saab sealt ko-hu-ta-valt maitsvalt ja odavalt.
Mis on seal kehvakene on ühistransport, metroo on mingi imeliku skeemiga, bussid eelmisest sajandist ja jube ülerahvastatud. Nendes orienteerumine on ka keeruline. Seega kasutage julgelt taksot, aga uurige enne hinda, hotellide juurest ärge võtke, need on nagu meil libataksod 10x hinna eest. Tavataksod on odavad, päris pikk sõit läks ca 5-10EUR, meil oleks sama sõidu eest tahetud umbes 30EUR
Pangakaarte on parem kui on mitmes erinevas pangas, mõnes kohas töötab üks, mõnes kohas teine. Sularaha on igal pool eelistatum, aga selle võtmisega on sama teema, mõni automaat tunnistab ühte kaarti, teine teist.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Hobinurk Kiiev