Esileht Pereelu ja suhted Kiiksud

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 143 )

Teema: Kiiksud

Postitas:
Kägu

Raske elu teil.

Jah, aju on täiendava koormuse all küll kartlikel, aga see iseloom.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raske elu teil.

Jah, aju on täiendava koormuse all küll kartlikel, aga see iseloom.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle oleks alandav niisama “viisakusest” mingite võõrastega kalistada ja tõsiselt mõtlemata õnnitlussõnu öelda. Nagu papagoi.

Mulle jälle on nii ebaviisakad inimesed täiesti vastuvõetamatud.

Jah, seepärast ma käingi sünnipäevalapsi õnnitlemas südamest ja mitte käsu korras.

Mõned solvuvad ju hirmsasti, kui neid kallistada ei taha õnne soovides. Ise eelistan ka võõrastega mitte õnne soovides kallistada, aga tean, et paljude jaoks on väga solvav, kui kallistada ei taha.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Söandan arvata, et kolmandikul juhtudest rändab see karp prügikasti, kolmandikul juhtudes lüüakse tööl lauale, et kui keegi tahab, võtke.

Mina päris ei usu, et ta kommikarpe jagab nii, nagu kirjutab, aga oluline on žest. Tänapäeval ei julgegi enam midagi head öelda, äkki arvatakse vasakule, ust ka lahti ei hoia naistele, nad pole ju invaliidid. Ja siis naised tahavad, et mehed neid meeles peaks no naistepäeval näiteks. Kingitud hobuse suhu ei vaadata. Isegi, kui ise ei söö või ei usalda puhtust vms, tasub ikka kasvõi prügikasti peale panna läbipaistvas puhtas kilekotis. Keegi on õnnelik selle üle, seal ju näha, et pole karpi avatud.

Mina küll ei võtaks võõralt mehelt kommikarpi ega üldse mitte midagi vastu. Mis mõttes nagu. Õnneks pole keegi mitte kunagi nii lähenenud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned solvuvad ju hirmsasti, kui neid kallistada ei taha õnne soovides. Ise eelistan ka võõrastega mitte õnne soovides kallistada, aga tean, et paljude jaoks on väga solvav, kui kallistada ei taha.

Mulle ka ei meeldi üldse. Kuidas saab solvav olla? Võib lihtsalt öelda, et oled autistlike joontega enda kohta.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küll ei võtaks võõralt mehelt kommikarpi ega üldse mitte midagi vastu. Mis mõttes nagu. Õnneks pole keegi mitte kunagi nii lähenenud.

Ma ei mõelnud üldse tema näidet. Ilmselgelt ei jookse ta poodi, et naistele komme viia. Ma mõtlen üldse seda, et mehed viivad sunduslikult naistepäeval ja noh, nüüd on võrreldes 10a taguse ajaga valentinipäev ka survestanud viima. Vahel võib niisama viia mingis ametiasutuses näiteks, kui on sinna asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned solvuvad ju hirmsasti, kui neid kallistada ei taha õnne soovides. Ise eelistan ka võõrastega mitte õnne soovides kallistada, aga tean, et paljude jaoks on väga solvav, kui kallistada ei taha.

Mina võin ka tänaval vastutulevat inimest kallistada, olen normaalne inimene, traumad puuduvad.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võin ka tänaval vastutulevat inimest kallistada, olen normaalne inimene, traumad puuduvad.

Võõraste inimeste hügieen ja kehalõhn ei häiri? Mille järgi otsustad, et see lõhnab hästi ja pole trennist koju kõndimas, et kodus duši alla minna?

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle oleks alandav niisama “viisakusest” mingite võõrastega kalistada ja tõsiselt mõtlemata õnnitlussõnu öelda. Nagu papagoi.

Mulle jälle on nii ebaviisakad inimesed täiesti vastuvõetamatud.

Jah, seepärast ma käingi sünnipäevalapsi õnnitlemas südamest ja mitte käsu korras.

Mõned solvuvad ju hirmsasti, kui neid kallistada ei taha õnne soovides. Ise eelistan ka võõrastega mitte õnne soovides kallistada, aga tean, et paljude jaoks on väga solvav, kui kallistada ei taha.

Miks see peaks solvav olema. Esmalt kui ma ei taha seda inimest kallistada ja tean, et tema hirmsasti tahab emmata, siis ma ei lähe tööl teda üldse õnnitlema mingis pingviinide järjekorras. Kui ta just kõrvallaua taga istub, siis ta juba teab, kui ma ei armasta kallistada ja ei solvu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned solvuvad ju hirmsasti, kui neid kallistada ei taha õnne soovides. Ise eelistan ka võõrastega mitte õnne soovides kallistada, aga tean, et paljude jaoks on väga solvav, kui kallistada ei taha.

Mina võin ka tänaval vastutulevat inimest kallistada, olen normaalne inimene, traumad puuduvad.

See iseenesest pole küll väga normaalne, kui sa igaüht kohe varmalt oleksid nõus kallistama.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See iseenesest pole küll väga normaalne, kui sa igaüht kohe varmalt oleksid nõus kallistama.

Miks mitte? Prükkarit jah mitte, aga normaalselt väljanägevaga poleks probleemi, kui vaja.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See iseenesest pole küll väga normaalne, kui sa igaüht kohe varmalt oleksid nõus kallistama.

Miks mitte? Prükkarit jah mitte, aga normaalselt väljanägevaga poleks probleemi, kui vaja.

No kui just tõesti VAJA, siis ilmselt 99% mittekalistajatest saaksid ka kallistatud. Aga miks peaks inimesel üliväga vaja olema teist poolvõõrast või võõrast täiskasvanut tingimata-tingimata kallistada? Mingi kihlvedu või? Kas tõesti keegi solvub seepeale, et näe, see Tiiu raamatupidamisest, kes kunagi ei kallista kedagi, ei kallista mind ka…ääää…..äääääää….

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui just tõesti VAJA, siis ilmselt 99% mittekalistajatest saaksid ka kallistatud. Aga miks peaks inimesel üliväga vaja olema teist poolvõõrast või võõrast täiskasvanut tingimata-tingimata kallistada?

See on tore komme. Sa oma sõbrannadega või perega kohtudes ei kallista? Töökaaslased on nii jäledad, et ei kallista? Nõme Eesti introvert.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui just tõesti VAJA, siis ilmselt 99% mittekalistajatest saaksid ka kallistatud. Aga miks peaks inimesel üliväga vaja olema teist poolvõõrast või võõrast täiskasvanut tingimata-tingimata kallistada?

See on tore komme. Sa oma sõbrannadega või perega kohtudes ei kallista? Töökaaslased on nii jäledad, et ei kallista? Nõme Eesti introvert.

Oi kui tore inimene sina oled 🙂 Milline päikesekiir 🙂

kallistan iga kell. Muidugi kallistan oma perekonnaga ja sõbrannadega. Ka töökaaslastega, kes taluvad kalistamist. Küll aga ei kallista ma kedagi kohustuslikus korras. Seesama, et läheme nüüd kõik Tiinat õnnitlema, hopp-hopp) ja kindlasti ei rebi ma embusesse kedagi, kes vähemalt meetri kauguselt kehakeelega märku ei anna, et see talle meeldiks. Ja veel vähem tahan ma kallistada inimest tehinakaosakonnast, keda ma üldse ei tunne ja kes näib seda pikka talle suures osas tundmatute nägude järjekorda nähes kimbatuses.
Need inimesed on kohutavad, kes igal võimalusel väntsutama kipuvad. Mul on tööl paar tädi, kellele piisab teisele inimesele käte külgeajamiseks ka see põhjus, et on esmaspäev, kevadpüha, täiskuu, palgapäev, teine on just juuksuris käinud või sai kolleegi koer pojad. Saan aru, et ekstravedid, aga käperdamise komme on kohutav, kui enne ei veendu, et teisele on okei, kui talle “Kalis Kägu, ilusat-ilusat nädalavahetust, palju päikest ja sinililli sulle” kiunatades kaela langed.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin ikka pooled ei tea, mis on kiiksud. Ma nimetan mõned oma mehe omad – valib söögiriistu, värsket kurki sööb ainult jämedamast otsast, võib lausa pahandada, kui keegi on selle eelnevalt ära lõiganud. Laseb tavatolmuimejaga märga põrandat ja sellest tulenevalt on metsa keeranud neli tolmuimejat. Näiteks peseb villavaibal pleki ära, koht alles märg, laseb tolmuimejaga üle. Niiskus masinas ja masin läheb haisema. Mōistusega saab aru, et valesti teeb, aga oma koristusviisi muuta ei suuda. Hambapesu on tal eriline teater, kindlad kellaajad, pastad, harjad, hambaniit jne. Vist tasub ära, sest 10 aastat pole hambaarstile asja olnud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kallistan iga kell. Muidugi kallistan oma perekonnaga ja sõbrannadega. Ka töökaaslastega, kes taluvad kalistamist. Küll aga ei kallista ma kedagi kohustuslikus korras. Seesama, et läheme nüüd kõik Tiinat õnnitlema, hopp-hopp) ja kindlasti ei rebi ma embusesse kedagi, kes vähemalt meetri kauguselt kehakeelega märku ei anna, et see talle meeldiks. Ja veel vähem tahan ma kallistada inimest tehinakaosakonnast, keda ma üldse ei tunne ja kes näib seda pikka talle suures osas tundmatute nägude järjekorda nähes kimbatuses.

See on ju ometi elementaarne, et vaatad enne inimese kehakeelt ja midagi vägisi ei tee. Ja kui on ühine õnnitlemine, siis nii on. Ma võtan õnnitlejad korraga vastu ning pakun neile head ja paremat, mitte ei soovi, et terve päev käib üks jõlkumine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nimetan mõned oma mehe omad – valib söögiriistu, värsket kurki sööb ainult jämedamast otsast, võib lausa pahandada, kui keegi on selle eelnevalt ära lõiganud.

Mina ega mu mees söö kunagi midagi, mis mäkerdab käsi või nägu. Näiteks burgereid, ribi jne. Mitte miski ei krõbise kodus. See tähendab, et poest tulles avame kõik krõbisevad pakendid, nt kommid, tacod, teatud leivatooted, maitseainepakid, küpsised, pähklid ja paneme need kausikestesse või toosikestesse. Mõlemad sööme ainult kas peenestatud või kettana viilutatud sibulat. Sama sibul, aga keegi alustuseks lõikab selle sektoriteks ka siis valet pidi viiludeks – no ei. Mees võib tutvuse sekundiga üles öelda, kui keegi talle päikest soovib. Mul tõuseb küll vererõhk kohe, aga ma ei näita seda nii välja. Me otsustame stiilis mida olulisem asi, seda kiirem otsus. Näiteks kapsa- ja kartulisorti nädalavahetuseks võime turul valida kaks-kolm tundi. Kolimine aga võttis sellest, kui üks idee häälega välja ütles kuni kolimiseni 4 päeva. Oh, tuhat muud kiiksu. See vist ei ole kiiks vaid mõistlik asi, et magamistuppa mingitki sööki ei vii ja televiisorit sinna ei pane.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kallistan iga kell. Muidugi kallistan oma perekonnaga ja sõbrannadega. Ka töökaaslastega, kes taluvad kalistamist. Küll aga ei kallista ma kedagi kohustuslikus korras. Seesama, et läheme nüüd kõik Tiinat õnnitlema, hopp-hopp) ja kindlasti ei rebi ma embusesse kedagi, kes vähemalt meetri kauguselt kehakeelega märku ei anna, et see talle meeldiks. Ja veel vähem tahan ma kallistada inimest tehinakaosakonnast, keda ma üldse ei tunne ja kes näib seda pikka talle suures osas tundmatute nägude järjekorda nähes kimbatuses.

See on ju ometi elementaarne, et vaatad enne inimese kehakeelt ja midagi vägisi ei tee. Ja kui on ühine õnnitlemine, siis nii on. Ma võtan õnnitlejad korraga vastu ning pakun neile head ja paremat, mitte ei soovi, et terve päev käib üks jõlkumine.

Vahva. Mina lihtsalt tahan, et ei tuldaks käsu korras, vaid sest süda kutsub ja on tõesti siiras soov just mind õnnitleda. Head ja paremat pakun ka. Niikuinii tulevad kõik, keda vähegi tegelikult huvitab minu sünnipäev ja huvitan mina, õnnitlema tööpäeva esimeste tundide jooksul. Ka ise ei lähe kohustuslikus korras nagu vanasti olid laupäevakud, raskelt ohates kedagi õnnitlema, sest ülemus ütleb, et peab. Aga mul just näiteks oluline kiri pooleli. Vahtigu palju tahab, käsutagu, ma vastan, et lähen siis kui saan või vastan, et ei, aitäh. Kätega ülemus kallale ju ei tule ja kohale ei lohista. Mulle ei meeldi universumisse tühje sisuta sõnu paisata, ka õnnitlusi, kui ma neid südamest ei tunne.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnneks kiikse pole, jube hea elada. Kui oleks, hakkaks ilmselt oma probleemidega tegelema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See iseenesest pole küll väga normaalne, kui sa igaüht kohe varmalt oleksid nõus kallistama.

Miks mitte? Prükkarit jah mitte, aga normaalselt väljanägevaga poleks probleemi, kui vaja.

Nüüd said aru, et inimesed on erinevad. Nagu mina ei mõista sind, ei mõista sina mind. Mina küsisin seda hügieeniasja ka.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kalis Kägu, ilusat-ilusat nädalavahetust, palju päikest ja sinililli sulle” kiunatades kaela langed.

Just, nagu ei meeldi mõnele kallistamine, pole ka kena päikest soovida. Seda õpetati ülikoolis, et kõigile ei pruugi meeldida päike.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi universumisse tühje sisuta sõnu paisata, ka õnnitlusi, kui ma neid südamest ei tunne.

Jep ja tegelikult enamik inimesi saab aru, et need õnnesoovid ja kallistused on võlts.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi universumisse tühje sisuta sõnu paisata, ka õnnitlusi, kui ma neid südamest ei tunne.

Jep ja tegelikult enamik inimesi saab aru, et need õnnesoovid ja kallistused on võlts.

Ning miskiipärast siiski teevad seda ise kaasa ja on rõõmsad, kui saavad võltse õnnesoove, pooleldi veel käsu korras-

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning miskiipärast siiski teevad seda ise kaasa ja on rõõmsad, kui saavad võltse õnnesoove, pooleldi veel käsu korras-

Mitu põhjust. Esiteks harjumus, nii on olnud juba, mis see üks hommik ära pole.
Teiseks üleanalüüsimine sõltub inimese iseloomust. Kolmandaks ebaviisakas on mitte reageerida ja jätta lilled kätte. Neljandaks mõni kardab, et siis enam ei õnnitleta. Viiendaks kuu ise peab õnnitlema, siis seda ei taha teha ja see rikub suhteid töötajatega. Need on kolleegid, aga siiski inimesed. Elus on väga palju võltsi ja kui kaasaei lähe, oled autsaider. Hakatakse vastavalt ka suhtuma. Vahel teevad inimesed kiipsmailingut, kuigi sees ei mõtle üldse nii kaasa. Muidugi on erandeid, kes tasuta kallisid tänaval pakuvad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk et jah, oma kodus või lähedastega saab piire seada, väljaspool peab pisut näitlema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning miskiipärast siiski teevad seda ise kaasa ja on rõõmsad, kui saavad võltse õnnesoove, pooleldi veel käsu korras-

Mitu põhjust. Esiteks harjumus, nii on olnud juba, mis see üks hommik ära pole.

Teiseks üleanalüüsimine sõltub inimese iseloomust. Kolmandaks ebaviisakas on mitte reageerida ja jätta lilled kätte. Neljandaks mõni kardab, et siis enam ei õnnitleta. Viiendaks kuu ise peab õnnitlema, siis seda ei taha teha ja see rikub suhteid töötajatega. Need on kolleegid, aga siiski inimesed. Elus on väga palju võltsi ja kui kaasaei lähe, oled autsaider. Hakatakse vastavalt ka suhtuma. Vahel teevad inimesed kiipsmailingut, kuigi sees ei mõtle üldse nii kaasa. Muidugi on erandeid, kes tasuta kallisid tänaval pakuvad.

Mina ei kallista kunagi töökaaslasi ega käi neid kambakesi õnnitlemas, sageli unustan ka lähimate kolleegide sünnipäevad, aga ometi on mind valitud 9 aasta jooksul kuuel aastal aasta kolleegiks. Valime me kõik, salajane hääletus.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On kollektiive ja seltskondi, kus teesklemine on praktiliselt nõutud. Sa pead rõõmust kiljudes sünnipäevalast kaisutama ja hüüdma, et musid, kallid, õhupallid. Ja on firmasid, kus varem tööle tulnud ja juba koosolekut pidav ülemus on su lauanurgale toonud lilled ja e-postis ootab temalt kiri, milles on näiteks 100-eurone kinkekaart või mõni muu meeldiv pisiasi. Töökaaslased tulevad, kui saavad, õnnitlevad, kes tahavad, toovad lilli, kes tahavad. Kes tahab, toob veini, kes tahab, ainult sooja käepigistuse. Kes ei taha lilli tuua, tulevad niisama juttu ajama ja soovivad õnne ka 🙂 Keegi ei aja excelis rida, et näe, see ei toonud mulle lilli, ma siis talle ka ei vii.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei kallista kunagi töökaaslasi ega käi neid kambakesi õnnitlemas, sageli unustan ka lähimate kolleegide sünnipäevad, aga ometi on mind valitud 9 aasta jooksul kuuel aastal aasta kolleegiks. Valime me kõik, salajane hääletus.

On erandeid. Aga kohad, kus olen näinud, kallistatakse töökaaslasi. Aga üsna matslik muidugi sünnipäeva unustada. Kallistmise ja unustamise vahelt, eriti lähim kolleeg 9a!, no mina ei mõista.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On kollektiive ja seltskondi, kus teesklemine on praktiliselt nõutud. Sa pead rõõmust kiljudes sünnipäevalast kaisutama ja hüüdma, et musid, kallid, õhupallid. Ja on firmasid, kus varem tööle tulnud ja juba koosolekut pidav ülemus on su lauanurgale toonud lilled ja e-postis ootab temalt kiri, milles on näiteks 100-eurone kinkekaart või mõni muu meeldiv pisiasi. Töökaaslased tulevad, kui saavad, õnnitlevad, kes tahavad, toovad lilli, kes tahavad. Kes tahab, toob veini, kes tahab, ainult sooja käepigistuse. Kes ei taha lilli tuua, tulevad niisama juttu ajama ja soovivad õnne ka ???? Keegi ei aja excelis rida, et näe, see ei toonud mulle lilli, ma siis talle ka ei vii.

No erinev kultuuriruum või kogemus siis. Mul teised kogemused.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või siis, väga haritud töötajad, oma ala tipud vms. Et kinkekaarti anda, peab äril hästi minema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 143 )


Esileht Pereelu ja suhted Kiiksud