Esileht Pereelu ja suhted Kiiksud

Näitan 23 postitust - vahemik 121 kuni 143 (kokku 143 )

Teema: Kiiksud

Postitas:
Kägu

üritas ligi ajada vaiksel

Nii et sina arvad, et naistekollektiivis püüavad kallistajainimesed kogu aeg üksteisele ligi ajada?

Miks siis solvuda, kui ei saa seda naist kallistada?

Sest nad on samasugused nagu see tibulinnu siin teemas, kelle lemmiksõna on introvert. Nad arvavad, et kui nemad tahavad pidevalt ükskõik kelle karukallit, peavad teised ka tahtma nende karukallit. Ka siis kui nad ise on kallistatavale ebameeldivad. Kui ei soovi, siis oled kibestunud, kuivetunud või mis iganes. Nende ajumaht ei võta, et normaalne inimene ei soovi üldiselt ebameeldivate, võõraste või tobedate inimeste embusi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest nad on samasugused nagu see tibulinnu siin teemas, kelle lemmiksõna on introvert. Nad arvavad, et kui nemad tahavad pidevalt ükskõik kelle karukallit, peavad teised ka tahtma nende karukallit. Ka siis kui nad ise on kallistatavale ebameeldivad. Kui ei soovi, siis oled kibestunud, kuivetunud või mis iganes. Nende ajumaht ei võta, et normaalne inimene ei soovi üldiselt ebameeldivate, võõraste või tobedate inimeste embusi.

Jagame töökaaslastega oma rõõme ning muresid ning loomulikult ka kallistame. Kui sul on tööl mingi võõras seltskond, siis on muidugi teine teema, neid ei kallistaks. Miks ma peaksin üldse suvalisi õnnitlemas käima?

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jagame töökaaslastega oma rõõme ning muresid ning loomulikult ka kallistame. Kui sul on tööl mingi võõras seltskond, siis on muidugi teine teema, neid ei kallistaks. Miks ma peaksin üldse suvalisi õnnitlemas käima?

Jumal küll, keegi ei räägi siin teemas ju, et lähedastega ei kallistata. See kallistamise jutt algas ju kellegi postitusest selle kohta, et paljudes firmades käiakse kohustuslikus korras kõiki neinde sünnipäeval õnnitlemas. Meeldib ta sulle või ei, on ta sul vaid teretuttav või ei. Neid firmasid on üsna vähe ja need on üsna pisikesed, kus tõesti jagad ülemusest koristajani oma muresid näiteks mehega või seedehäiretega. Ja tahad südamest kõvasti-kõvasti kallistada ka seda kentsakat IT-kutti või paksu raamatupidajat, kellega muidu koridoris ainult teretad.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jumal küll, keegi ei räägi siin teemas ju, et lähedastega ei kallistata. See kallistamise jutt algas ju kellegi postitusest selle kohta, et paljudes firmades käiakse kohustuslikus korras kõiki neinde sünnipäeval õnnitlemas. Meeldib ta sulle või ei, on ta sul vaid teretuttav või ei.

Selliseid tõesti ei kallista. Ei tuleks selle pealegi. Pole ka kuulnud, et võõraid peab õnnitlemas käima.

Koristaja ja IT inimene on teenuslepingutega, need pole oma inimesed ja neid ilmselgelt ei kallista.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jumal küll, keegi ei räägi siin teemas ju, et lähedastega ei kallistata. See kallistamise jutt algas ju kellegi postitusest selle kohta, et paljudes firmades käiakse kohustuslikus korras kõiki neinde sünnipäeval õnnitlemas. Meeldib ta sulle või ei, on ta sul vaid teretuttav või ei.

Selliseid tõesti ei kallista. Ei tuleks selle pealegi. Pole ka kuulnud, et võõraid peab õnnitlemas käima.

Koristaja ja IT inimene on teenuslepingutega, need pole oma inimesed ja neid ilmselgelt ei kallista.

Poolvõõraid. Täpsustan.

IT inimesi on meil ja ka mu eelmises töökohas peaaegu terve korrusetäis, mis teenusleping.

Mina just kallistan koristajat, mis sellest, et teenuslepinguga. Kuidas see töösuhte vorm sinu pea sees inimese meeldivust või mittemeeldivust põhjendab? Teinekord olen esimesena tööl ja ajame mõned minutid juttu. Teinekord pärast tööd räägime natuke. Koristab superkenasti ja väga meeldivinimene on. Vat teda armastavad meil tõesti kõik. Äkki oled sa mingi koristajavaenulik introvert?

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ecce homo! Tänapäeva avatud ja rõõmsameelne noor ei kallista inimesi, kes ei tööta tähtajatu töölepinguga, ehkki võib-olla näeb neid iga päev mitu korda ning see inimene on teda korduvalt aidanud või olete koos puhkenurgas isegi lobisenud. Aga teenuslepinguga inimene – mmkmk – neid ei kallista ja kõik. Ei meeldi! Lepingu vorm on olulisim.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Siit teemast koorub tõesti välja, et paljudel on psüühikahäired ja nad ei oska isegi abi otsida. Palun pöörduge psühhiaatri vastuvõtule ja elu läheb palju kergemaks!

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina just kallistan koristajat, mis sellest, et teenuslepinguga. Kuidas see töösuhte vorm sinu pea sees inimese meeldivust või mittemeeldivust põhjendab? Teinekord olen esimesena tööl ja ajame mõned minutid juttu. Teinekord pärast tööd räägime natuke. Koristab superkenasti ja väga meeldivinimene on. Vat teda armastavad meil tõesti kõik. Äkki oled sa mingi koristajavaenulik introvert?

Tohoh, koristaja käib meil kord nädalas ja võib olla iga kord erinev. Oleneb, keda firma saadab. Teretamine on max, muud kokkupuudet pole.

Töösuhte vorm on oluline, sest elektrik, kes tuli juhet või signat parandama, on võõras. Inimene, kellega 10 aastat koos töötan, on oma.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga teenuslepinguga inimene – mmkmk – neid ei kallista ja kõik. Ei meeldi! Lepingu vorm on olulisim.

Kallistad siis nt Telia töölisi ka, kes käivad midagi paigaldamas? Aga prügivedajat?

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimesi on harjutatud väikesest saati end maailma nabaks pidama. Aega ka üleliia palju käes ja nii nad oma tühisevõitu siseelu uurivad, kuni vähene mõistus lõpuks üles ütleb:)

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Samuti ei meeldi mulle, kui keegi ütleb mulle õnnelikult naeratades tere, see tundub ka kahtlane ja ebasiiras, eriti meeste puhul, kellest ma tean, et on suhtes.

Kui Roald Johannson või Kristjan Jõekalda peaks mulle rõõmsalt tere ütlema, ma küll ei arvaks, et nad ebasiirad on ja mulle külge lüüa tahavad. Nad lihtsalt ongi sellised sõbralikud rõõmsad inimesed. Miks ei võiks siis samasugune rõõmsameelne olla keegi teine meesterahvas? Ei pea ju kohe mingi hull olema või tahtma külge lüüa. Lihtsalt ajad sõbralikult small talki ja kõik.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui Roald Johannson või Kristjan Jõekalda peaks mulle rõõmsalt tere ütlema, ma küll ei arvaks, et nad ebasiirad on ja mulle külge lüüa tahavad. Nad lihtsalt ongi sellised sõbralikud rõõmsad inimesed. Miks ei võiks siis samasugune rõõmsameelne olla keegi teine meesterahvas? Ei pea ju kohe mingi hull olema või tahtma külge lüüa. Lihtsalt ajad sõbralikult small talki ja kõik.

Sest see kägu ise on morn ning suunurgad allapoole paranoiline inimene, kes arvab, et kõigil on tagamõte.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kallistad siis nt Telia töölisi ka, kes käivad midagi paigaldamas?

Ma ei ole kallistaja inimene, aga kui ükskõik milline teenindaja mind aastaid sügavalt aitab ja lisaks selgub, et tal on näiteks sünnipäev, siis ma küll ei hakka mõtlema, mis leping tal on. Kallistan, kui ta mulle meeldib ja peaasi – kui tema tahab.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tohoh, koristaja käib meil kord nädalas ja võib olla iga kord erinev.

Kahju. Meil on ikka koristajad, kes tunnevad ruume ning näiteks seda, mida peab puhastama ja mida ei tohi liigutada. Nad püsivad aastaid. Nagu ikka heades firmades. Ma ei kujuta ette, et meie omanikud/ülemused laseksid iga päev täiesti erineval suva-Galinal majas toimetada.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kallistad siis nt Telia töölisi ka, kes käivad midagi paigaldamas?

Ma ei ole kallistaja inimene, aga kui ükskõik milline teenindaja mind aastaid sügavalt aitab ja lisaks selgub, et tal on näiteks sünnipäev, siis ma küll ei hakka mõtlema, mis leping tal on. Kallistan, kui ta mulle meeldib ja peaasi – kui tema tahab.

Mina olen ära näinud, et kunagi ei tasu liiga familiaarseks muutuda ja tuleb hoida just distantsi. Kuskil riigis, kus tervitatakse suudluste ja liigse kehalise lähedusega kõiki tuttavaid, ehk toimib, aga Eestis küll tekib selline piinlik suhtlemine pärast. Selle tõttu ei kallista oma õpetajat, juuksurit jne, piisab täitsa lilledest või magusast ja isegi käepigistust pole vaja. Ja selleks tuleb elada väiksemas kohas, et selle teadmiseni jõuda.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellepärast on Tln hea linn, seal kõik tunnevad kõiki. Ja veel lisaks, ilmselt ootab teenindaja jootraha, mitte kallistusi ja siis tekib täbar olukord, et kuidas nüüd tuttavale anda. Kujutan ette, et salongi pikaajalistel klientidel tekib sama küsimus.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Seal kõik ei tunne kõiki*

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahju. Meil on ikka koristajad, kes tunnevad ruume ning näiteks seda, mida peab puhastama ja mida ei tohi liigutada. Nad püsivad aastaid. Nagu ikka heades firmades. Ma ei kujuta ette, et meie omanikud/ülemused laseksid iga päev täiesti erineval suva-Galinal majas toimetada.

Tohoh, korralikud ettevõtted teevad oma lepingu firmaga, mitte konkreetse koristajaga. Vabalt on 2 või 3 erinevat inmest, kes asendavad puhkuste ja haiguste ajal. Mina neid tänaval ära ei tunneks ja nimesid ei tea.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tohoh, korralikud ettevõtted teevad oma lepingu firmaga, mitte konkreetse koristajaga. Vabalt on 2 või 3 erinevat inmest, kes asendavad puhkuste ja haiguste ajal. Mina neid tänaval ära ei tunneks ja nimesid ei tea.

Meil on ka näiteks koristaja(d) firma kaudu, aga siiski 90% päevadest on igal korrusel või osakonnas sama koristaja. Puhkused, haigused, siis jah on mõni teine, keda ka oleme maja peal näinud. Nimede teadmine on tõesti teine asi, aga suvalisi koristaja tädisid kindlasti ei lasta meil serveriruume või raamatupidamise tube või juristide osakonda lahti, et vaata ise edasi. Praegune on küll vähemalt 4 aastat sama. Kui koristaja vaheldub, tuleb ALATI uus koristaja koos saatjaga meie personaliosakonnast ja nende firmast ning tutvub näiteks sellega, mis osakonnas mis kell selles ajavahemikus sobib koristada, mis kell ei saa. Kelle laual võib kohviplekki pühkida, mis laualt mitte. Mida teha kohvikruusidega. Mis ruumid on valve all ja mis kellast. Mis kabineti uks peab olema kogu aeg lukus, mille ukse vahet aga võib vabalt edasi-tagasi kõndida. Lõpuks peavad nad ju kontoriaednikuga kokku leppima, mis päevadel ja mis kell aednik saab lillepottidega tuustida, mis kell ta jääks koristajale ette ja vastupidi.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Samuti ei meeldi mulle, kui keegi ütleb mulle õnnelikult naeratades tere, see tundub ka kahtlane ja ebasiiras, eriti meeste puhul, kellest ma tean, et on suhtes.

No sina oled ju küll päris imelik. Meil kõik naeratavad ja ütlevad tere, olgu nad suhtes või ärgu olgu. Sulle teadmiseks, et tere ütlemine ja naeratamine ei tähenda ligilitsumist.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on ka näiteks koristaja(d) firma kaudu, aga siiski 90% päevadest on igal korrusel või osakonnas sama koristaja. Puhkused, haigused, siis jah on mõni teine, keda ka oleme maja peal näinud. Nimede teadmine on tõesti teine asi, aga suvalisi koristaja tädisid kindlasti ei lasta meil serveriruume või raamatupidamise tube või juristide osakonda lahti, et vaata ise edasi. Praegune on küll vähemalt 4 aastat sama. Kui koristaja vaheldub, tuleb ALATI uus koristaja koos saatjaga meie personaliosakonnast ja nende firmast ning tutvub näiteks sellega, mis osakonnas mis kell selles ajavahemikus sobib koristada, mis kell ei saa. Kelle laual võib kohviplekki pühkida, mis laualt mitte. Mida teha kohvikruusidega. Mis ruumid on valve all ja mis kellast. Mis kabineti uks peab olema kogu aeg lukus, mille ukse vahet aga võib vabalt edasi-tagasi kõndida. Lõpuks peavad nad ju kontoriaednikuga kokku leppima, mis päevadel ja mis kell aednik saab lillepottidega tuustida, mis kell ta jääks koristajale ette ja vastupidi.

Ja teil tegevjuht või temast järgmine tutvub kõigiga isiklikult ja kallab neid?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja teil tegevjuht või temast järgmine tutvub kõigiga isiklikult ja kallab neid?

Jah, muidugi tutvub tippjuht esimesel-teisel tööpäeval iga töötajaga. Natuke positsioonikamate ametikohtade puhul juba siis, kui töölepingu tingimuste üle kõneldakse. Ütleb tere tulemast jne. Välja arvatud korrad, kui ta tõesti pole saadaval. Muidugi vähegi võtmetöötajatega tuleb ta tutvuma kohe kui saab, ka kui esimesel tööpäeval oli näiteks ära. Kuidas siis teisiti? Ma saan aru, et kuskil kalakombinaadis ehk nii ei iga fileerijaga saa, kus on 900 töötajat, aga meil on kõigest 80-90 umbes.

Kallab? Kes mida kuhu kallab? Aaaa, jaaa, ikka. Kallistab sünnipäevadel muidugi ainult neid, kes tahavad. Aga tõepoolest, kui tippjuht vähegi on Eestis, muidugi astub päeva jooksul läbi ja õnnitleb. Kui ta on puhkusel, komandeeringus või näiteks kuskil strateegiapäeval, siis jääb vahele.

Kallab 🙂 🙂 Oi 🙂

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, muidugi tutvub tippjuht esimesel-teisel tööpäeval iga töötajaga. Natuke positsioonikamate ametikohtade puhul juba siis, kui töölepingu tingimuste üle kõneldakse. Ütleb tere tulemast jne. Välja arvatud korrad, kui ta tõesti pole saadaval. Muidugi vähegi võtmetöötajatega tuleb ta tutvuma kohe kui saab, ka kui esimesel tööpäeval oli näiteks ära. Kuidas siis teisiti? Ma saan aru, et kuskil kalakombinaadis ehk nii ei iga fileerijaga saa, kus on 900 töötajat, aga meil on kõigest 80-90 umbes. Kallab? Kes mida kuhu kallab? Aaaa, jaaa, ikka. Kallistab sünnipäevadel muidugi ainult neid, kes tahavad. Aga tõepoolest, kui tippjuht vähegi on Eestis, muidugi astub päeva jooksul läbi ja õnnitleb. Kui ta on puhkusel, komandeeringus või näiteks kuskil strateegiapäeval, siis jääb vahele. Kallab ???? ???? Oi ????

Tubli saavutus. Ilmselgelt sul rikastega kokkupuude puudub.

0
0
Please wait...
Näitan 23 postitust - vahemik 121 kuni 143 (kokku 143 )

Esileht Pereelu ja suhted Kiiksud