Esileht Pereelu ja suhted Kiire! Joomaperiood, deliirium – kuidas välja sellest?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Kiire! Joomaperiood, deliirium – kuidas välja sellest?

Postitas:

kirjutan murest oma tuttava ja kalli inimese pärast.
Tunnen teda küll väga lühikest aega, 3 kuud, ja ta hoiatas mind, et selline asi on tulekul, aga et sellisel kujul, polnud mul õrna aimugi.

2 nädalat on joonud, ma ei ole teda see aeg näinud, aga ei le kui ta enam telefonile ei vastanud sõitsin vaatama.
pilt oli kohutav

masendav on see kogus, mis ta on ära joonud

ta elab üksi ja on ratastoolis
\”sõbrad\” toovad vajadusel uut kraami juurde

kas ma pean midagi tema heaks tegema? kas ta võib minna deliiriumisse?
surra? tundub, et ta ei söö midagi vaid ainult joob, ja see on kange alkohol(viin, konjak)
(eile öösel kui sealt ära tulin, oli ta suht ära, kuigi vahepeal suutsime isegi mingil tasemel rääkida- Muud tunnused samad,nagu alko puhul ikka – nutab, lubab end kokku võtta, haletseb ennast jne)

kas ma saan ta jätta täiesti rahulikult sinna kus ta on, lootes, et kui ta on senini sellest välja tulnud tuleb ka seekord?

Mul ei ole ühegi tema sõbra kontakti, tean vaid et tal on isa ja vend samas linnas ja väga loodan,et ta lähedased teda lihtsalt sinnapaika ei jäta.

ma absoluutselt ei soovi end selle jamaga siduda, sest olen seda kõike küll leebemas variandis oma elukaaslse peal näinud aastaid.

kui ta kaineks saades keeldub tunnistamast et tal on alkohoolik, siis …
mitte keegi teine ei saa teda aidata

aga praegu siis küsimus, kas ma peaks midagi tegema? Kutsuma politsei, kiirabi…
ma ei suuda sinna ausalt öeldes enam minna

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.09 12:11; 18.09 21:45; 19.09 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline tsüklijoodik, need jäävad surmani sellisteks. Aga tavaliselt on nad üllatavalt vastupidavad, selles mõttes pole vaja üle muretseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa kirjutad pealkirja algusesse: Kiire!
See jätab sinust väga egoistliku ja rumala mulje ega kutsu üles tõsiselt vastama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 13:29; 18.09 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sest ma olengi rumal
kõige rumalam olen sellepärast, et sellisest tsüklijoodikust hoolin
ja tema peale oma aega ja iseennast kulutan
ise olen täiskarsklane, ja küllap siis lihtsalt reageerin üle.
sest minu meelest ongi kiire – kui inimese organism ütleb alkomürgistusega mingil hetkel üles ja ma oleks võinud teda aidata ja ei aidanud, siis – siis on mul suva mis mulje ma jätsin.olen sisuliselt öö läbi magamata ja arvatavsti tunnen end sama halvasti kui asjaosaline.
Tegelikult sain juba vajaliku info vastavatest keskustest. Tallinnas tehakse ka kodus tilguteid et organismi mürgitusest kiiremini välja tuua, mujal muidugi mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu vastus võb nüüüd kalk tunduda aga põgene, unusta ära see inimene. Ta ei ole sulle mitte keegi. Ära lase end alla vedada, ära tee tema probleemidest enda omasid. Alkohoolik peab ise tahtma end päästa, see kui sa käid ja muretsed… see ei muuda mitte midagi.
Sa tunned teda ainult kolm kuud, see pole midagi, see pole sinu probleem. Kui sa nii jätkad, siis käidki järgnevad 10 aastat teda põetamas ning kannad tema muret hinges, kuniks lõpuks oled ise ka inimvare. Kui sa niiväga kedagi aidata tahad, siis aita neid, kes tahavad abi. Näiteks paljulapselised pered või üksikemad, või mine kasvõi koerte varjupaika. Aga ära raiska oma aega inimese peale, kes teeb halba ise iseendale.

ALkohooliku tütar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan kiiresti põgeneda eemale sõltlastest: alkoholisõltlased, kasiinosõltlased, tubakasõltlased, narkosõltlased,…

Nad võivad ise rääkida mis tahavad ja nad muide ise ka usuvad siiralt, kui nad midagi lubavad või armastust vannuvad. Aga sõltuvus on nende ajukeemia ära rikkunud ja see on tugevam igasugusest teisele inimesele antud lubadusest. Aitavad ainult kiired jalad ja põgeneda tuleb kohe ja viivimatatult, kui sõltuvus avalikuks tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mu vastus võb nüüüd kalk tunduda aga põgene, unusta ära see inimene. Ta ei ole sulle mitte keegi. Ära lase end alla vedada, ära tee tema probleemidest enda omasid. Alkohoolik peab ise tahtma end päästa, see kui sa käid ja muretsed… see ei muuda mitte midagi.
Sa tunned teda ainult kolm kuud, see pole midagi, see pole sinu probleem. Kui sa nii jätkad, siis käidki järgnevad 10 aastat teda põetamas ning kannad tema muret hinges, kuniks lõpuks oled ise ka inimvare. Kui sa niiväga kedagi aidata tahad, siis aita neid, kes tahavad abi. Näiteks paljulapselised pered või üksikemad, või mine kasvõi koerte varjupaika. Aga ära raiska oma aega inimese peale, kes teeb halba ise iseendale.

ALkohooliku tütar.[/tsitaat]

Nii tuttav teema ja jutt õige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]masendav on see kogus, mis ta on ära joonud

kas ma pean midagi tema heaks tegema?

kas ma saan ta jätta täiesti rahulikult sinna kus ta on, lootes, et kui ta on senini sellest välja tulnud tuleb ka seekord?

Mul ei ole ühegi tema sõbra kontakti, tean vaid et tal on isa ja vend samas linnas ja väga loodan,et ta lähedased teda lihtsalt sinnapaika ei jäta.

aga praegu siis küsimus, kas ma peaks midagi tegema? Kutsuma politsei, kiirabi…
ma ei suuda sinna ausalt öeldes enam minna
[/tsitaat]

Milleks sa teed teema siia foorumisse? Kas sa tõesti arvad, et TA ISE pole mitte kõige parem spetsialist?
See inimene teab ise kõige paremini, kuidas ta ennast aidata saab, millised on ravivõimalused, mida alkohol tema organismiga teeb jne
Joomine ON SELLE INIMESE TEADLIK VALIK.

Miks sa üritad tema elu suunata? Kas sulle meeldiks, kui keegi tuleks sulle õpetama, kuidas sa lapsi kasvatama pead, kellega koos elama, millist tööd tegema?
Kui ta PALUB kiirabi kutsuda, siis kutsud. Kui ei, siis ta ise teab väga hästi, et kui ta alkholist ei loobu, siis ta sureb. Mis vahet sellel on kas praeguse joomasööstu ajal või mõni kuu või paar aastat hiljem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 16:35; 18.09 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuni inimene elab ja joob ütlevad kõik seda mis siin eelnevad kommentaaridki.
kui ta end surnuks joob, on tarkus teistpidine- kuidas ei aidata inimest, kuidas ei saa arsti juurde veetud, kuidas ei ole kedagi, kes oleks toeks ja hooliks.
väga kohutav tunne on see, kui see inimene surebki oma joomatsükli ajal ära, nagu mu ema. mina olin see, kes ka jooksis kaugemale ja püüdis end säästa. aga peale surma, tulid lagedale hoopis teised jutud- kuidas ei märgata, kuidas ei aidata, kuidas saab nii kalk olla.
lähtume nüüd sellest olukorrast, et see inimene ongi juba surnud. kas siis patsutaksite ka teemaalgatajale õlale, et olid tubli, et talle selja keerasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 16:47; 18.09 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuni inimene elab ja joob ütlevad kõik seda mis siin eelnevad kommentaaridki.
kui ta end surnuks joob, on tarkus teistpidine- kuidas ei aidata inimest, kuidas ei saa arsti juurde veetud, kuidas ei ole kedagi, kes oleks toeks ja hooliks.
väga kohutav tunne on see, kui see inimene surebki oma joomatsükli ajal ära, nagu mu ema. mina olin see, kes ka jooksis kaugemale ja püüdis end säästa. aga peale surma, tulid lagedale hoopis teised jutud- kuidas ei märgata, kuidas ei aidata, kuidas saab nii kalk olla.
lähtume nüüd sellest olukorrast, et see inimene ongi juba surnud. kas siis patsutaksite ka teemaalgatajale õlale, et olid tubli, et talle selja keerasid.
[/tsitaat]
Ema on ema.
Aga teemaalgataja on selle tsüklijoodikuga tuttav alles 3 kuud.
Vaevalt küll, et teda hakatakse süüdistama. Või arvad, et on ainuke inimene selle joodiku tutvusringkonnas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuni inimene elab ja joob ütlevad kõik seda mis siin eelnevad kommentaaridki.
kui ta end surnuks joob, on tarkus teistpidine- kuidas ei aidata inimest, kuidas ei saa arsti juurde veetud, kuidas ei ole kedagi, kes oleks toeks ja hooliks.
väga kohutav tunne on see, kui see inimene surebki oma joomatsükli ajal ära, nagu mu ema. mina olin see, kes ka jooksis kaugemale ja püüdis end säästa. aga peale surma, tulid lagedale hoopis teised jutud- kuidas ei märgata, kuidas ei aidata, kuidas saab nii kalk olla.
lähtume nüüd sellest olukorrast, et see inimene ongi juba surnud. kas siis patsutaksite ka teemaalgatajale õlale, et olid tubli, et talle selja keerasid.
[/tsitaat]

Ja kes see loll oli, kes sulle sellist idiootsust rääkis? Enam rumalamat juttu seoses alkoholismiga ei saakski olla.
Kes ei märganud? Kas ema ei märganud, et ta tarvitab alkoholi?
Kes ei aidanud? Kas ema palus sul üles otsida alkoholismiravi variandid?
Kas ema palus sul ennast sõidutada ravile ja sina keeldusid?

Selja keeramine tähendab seda, et inimene KÜSIB ABI ja sina keeldud teda aitamast. Kas teemaalgaja tuttav küsis abi ja palus ennast ravile viia? Ei, vastupidi, ta lihtsalt tahab juua. Kas sulle muidu meeldiks, kui sinu tuttavad hakkaksid näiteks suunama, milliste hobidega sa tohid tegeleda? Ma tean näiteks paari harrastussportlast, kellel arst on soovitanud koormust maha võtta, muidu tuleb liigeseid vahetama hakata. Kas sa soovitad mul minna ja neil reket käest ära võtta või rattakummid läbi torgata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 16:35; 18.09 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuni inimene elab ja joob ütlevad kõik seda mis siin eelnevad kommentaaridki.
kui ta end surnuks joob, on tarkus teistpidine- kuidas ei aidata inimest, kuidas ei saa arsti juurde veetud, kuidas ei ole kedagi, kes oleks toeks ja hooliks.
väga kohutav tunne on see, kui see inimene surebki oma joomatsükli ajal ära, nagu mu ema. mina olin see, kes ka jooksis kaugemale ja püüdis end säästa. aga peale surma, tulid lagedale hoopis teised jutud- kuidas ei märgata, kuidas ei aidata, kuidas saab nii kalk olla.
lähtume nüüd sellest olukorrast, et see inimene ongi juba surnud. kas siis patsutaksite ka teemaalgatajale õlale, et olid tubli, et talle selja keerasid.
[/tsitaat] Sa ei oleks saanud midagi teha. Päriselt ka. Sellist inimest ei saa päästa, kui just ei taha teda vägisi kuskile kinni panna. Ta peab ise tahtma ennast päästa ja nii palju, et ka selles suunas tegutseb. Ükskõik mida mingi tädike sulle pärast matuseid rääkis. Ta kas ei ole alkohoolikuga piisavalt kaua koos elanud või on ülinaiivne optimist, kes sulgeb oma silmad reaalsuse ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

kui ta kaineks saades keeldub tunnistamast et tal on alkohoolik, siis …
mitte keegi teine ei saa teda aidata

[/tsitaat]

ja nii ongi. kui ta on deliiriumis, siis saab kutsuda kiirabi ja ta pannakse mõneks päevaks hullumajja. aga sealt edasi jälle vanaviisi, sest see pole mitte kellegi mure ega asi. kahjuks alkoholismi sundravi eestis puudub. ainult siis on ravi võimalik, kui isik seda ise soovib. aga kui palju selliseid alkohoolikuid ikka on . . .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Sa ei oleks saanud midagi teha. Päriselt ka. Sellist inimest ei saa päästa, kui just ei taha teda vägisi kuskile kinni panna. Ta peab ise tahtma ennast päästa ja nii palju, et ka selles suunas tegutseb. Ükskõik mida mingi tädike sulle pärast matuseid rääkis. Ta kas ei ole alkohoolikuga piisavalt kaua koos elanud või on ülinaiivne optimist, kes sulgeb oma silmad reaalsuse ees.[/tsitaat]
kas ma oleks midagi teha saanud tegelikult. ilmselt oleks. oleks selle tsükli ajal võinud olla lapsehoidja.
sest tsüklijoodik pole mingi tavaline joodik. ta suudab paljude eest seda nii hästi varjata, et teistel on raske uskuda, et ta on joodik üldse.mõni on isegi andekas kunstiinimene, nagu kukumägi või ka volkonski. ka minu ema tunti, kui peent prouat. prouat, mitte ju joodikut. kui ta suutis olla 6kuud kaine jättis ta endast kõigile väga korraliku inimese mulje. käis tööl. hoolitses pere eest, nagu iga tavaline inimene. siis jõi ta 2 nädalat järjest. nii ta kord selle tsükli ajal ära surigi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 16:47; 18.09 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]väga kohutav tunne on see, kui see inimene surebki oma joomatsükli ajal ära, nagu mu ema. mina olin see, kes ka jooksis kaugemale ja püüdis end säästa. aga peale surma, tulid lagedale hoopis teised jutud- kuidas ei märgata, kuidas ei aidata, kuidas saab nii kalk olla.[/tsitaat]Need, kes selle jutuga lagedale tulid, on täislollakad ja sa peaksid nende jutud ära unustama nii, nagu sa poleks neid kuulnudki. Ja need inimesed unusta ka ära.
Nii kurb kui see ka pole, sa ei oleks saanud oma ema heaks mitte midagi ära teha. Seda võivad sulle kinnitada miljonid inimesed, kes on püüdnud. Ja ebaõnnestunud niikuinii.
Kui sul oma emast midagi head on mäletada, siis keskendu nendele mälestustele. Tema allakäigust ja elu lõpust ära lihtsalt mõtle. Ta ei olnud enam tema ise. Alkohol hävitab aju isiksuseosa, nii et selles alkohoolikus ei olnud enam peaaegu midagi sellest säilinud, mis temast just tema tegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 13:29; 18.09 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas selliseid tuttavaid hangid?
mA uuriks kas ratastool on joomiste tagajörg või on joomine tingitud ratastoolist.

kliinikusse tuleb deliirumid saata aga see on nõiaring . varem või hiljem on ta seal samas tagasi. parem on sellistest inimestest eemale hoida ja oma elu nende peale mitte raisata.

Kas sul on madal enesehinnang?

mina ise arvan, et kui ma oleks alko või narkotsisõltlane , siis surm oleks parim mis minuga juhtuda saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks-Sa ei saa midagi teha.
Teiseks- Sa ei pea midagi tegema.
Kolmandaks- ta ei taha, et Sa midagi teeksid. Ta tahab juua.
VÄGA lähedalt probleemi näinud, ütlen Sulle seda. Kogus, mida üks tsüklijoodik kahe-kolmenädalase tsükli jooksul suudab ära juua, on tavainimesele hoomamatu. Minu juhtumi puhul umbes 2 liitrit viina päevas, alguspäevadel isegi 2,5 liitrit. JAH, see on 5 PUDELIT VIINA!!! Kui ei oleks näinud, ei uskuks.Ta joob, magab, ärkab ja joob jälle. Teeb püksi, ei söö mitte midagi. Kestab see niikaua, kuni organism enam alkoholi vastu ei võta. Siis algab väljatulek, mis kestab 3-7 päeva, olenevalt enne joodud päevade arvust.
Kiirabi on korra kutustud, hakkas krambitama ja siniseks tõmbama. Haiglasse viidi, promille oli 5,7.
Kiirabi tavalisele tsüklijoodikule ei tule. Haiglasse ( Vismari) saab viia oma raha eest, maksab ci 200.-¤ ja haige peab ise nõus olema.
Sellise inimesega on elu nagu püssirohutünni otsas. Mitte kunagi ei tea, millal on järgmine kord. Paus võib olla 3 kuud või 3 aastat.
Kui oled alles nii vähe tuttav, pole ta Sulle veel nii lähedane.Mine ära, hiljem on raskem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgatajalt:
tänan kirjade eest

kõik on tõsi, mida kirjutate
antud juhtumil – on kahjuks tõsi ka see, et ta mitte ainult et ei tunnista probleemi vaid vaat et on uhke nagu teismeline sellest rääkides a la \” kus sai vingelt joodud\” et asi käib nädala. Arvatavsti käib nüüd kokku 4 nädalat koos väljatulemisajaga…See kõik oli siis enne joomahoogu.

kahjuks on mul alkohoolikutega tulnud ennegi tegemist teha, ja oma sõltuvushäirete(ei olnud alkosõltuvus) põhjal on mul kogemus, et mitte miski ei muutu enne
kui see sõltlane ise ei suuda endale öelda, et ma olen sõltlane ja tahan muutuda.
Konkreetse inimesega oli suhte lõpp selge nagunii, sest vaatamata minu meeletule ja pimedale armumisele temasse, hakkasin ma pikkamisi nõus olema endale tunnistama, et ma olin endale mõttes loonud mingi ideaalkuvandi, mis tegeliku isikuga kohe üldse seotud ei olnud.
Miks ma seda tegin. Ülal kirjas oli kuskil põhjus – küllap madal enesehinnang ja väga väga väga palju probleeme olemasolevas nö pereelus.

Tänaseks õhtuks on mul selge, et surgu see mees oma sita sees kui tahab.Jõhker, aga tõsi.Mulle jääb eluks ajaks vist kummitama see pilt ja see tänane öö. olen kohutavalt rivist väljas ja pool päeva nutnud, aga nüüd käigu kuradile. <Mulle piisab sellest, et ma oma lapse isa hiilivat alkoholismi igapäevaselt taluma olen pidanud, aitab aitab aitab!

Ühest asjast on kahju, et ei õnnestunud temast teha fotosid, ta peaks end pärast kõrvalt nägema,see ehk annaks talle adekvaatset infot, sest täna hommikul ta tegelikult telefonis enam ei mäletanud suurt midagi ja ütles, et \"ma rahuneksin maha\" jne
tüüpiline

ja mina ka tüüpiline kaassõltlane, kes tormab päästma, kurat küll.
kes mu terveks raviks sellest jamast? sellest sõltuvusest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.09 12:11; 18.09 21:45; 19.09 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kas ma oleks midagi teha saanud tegelikult. ilmselt oleks. oleks selle tsükli ajal võinud olla lapsehoidja.
sest tsüklijoodik pole mingi tavaline joodik. ta suudab paljude eest seda nii hästi varjata, et teistel on raske uskuda, et ta on joodik üldse.mõni on isegi andekas kunstiinimene, nagu kukumägi või ka volkonski. ka minu ema tunti, kui peent prouat. prouat, mitte ju joodikut. kui ta suutis olla 6kuud kaine jättis ta endast kõigile väga korraliku inimese mulje. käis tööl. hoolitses pere eest, nagu iga tavaline inimene. siis jõi ta 2 nädalat järjest. nii ta kord selle tsükli ajal ära surigi. [/tsitaat]
Kas ema suri alles hiljaaegu ära sul või, et ennast süüdi tunned? Minu oma oli samasugune: kaine peaga igati tore inimene ja tubli töötaja, kui tsüklisse kukkus, jõi nädal-kaks ühtejärge. Ja suri samuti ühe joomasööstu ajal ära. Ma olin siis 15-aastane. Alles palju aastaid hiljem hakkasin nägema asju teise pilguga ja sain aru, et ma ei oleks mitte midagi saanud teha. Mitte kui midagi, kui inimene tahab juua! Paar korda varem olin üritanud viina tema eest ära peita, aga see lõppes kallale tulemisega, märatsemisega ja kodus asjade lõhkumisega. Ma arvan, et sinu jaoks on asi alles liiga värske, seetõttu süüdistad ennast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaata siia http://kordamed.ee/aa/alkoholismiravi
neil on ka kojukutsumise võimalus, kõik on tasuline muidugi.
kiirabi ei tule joomahoo peale kohale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja kas sul endal on mingi nõustaja olemas? psühholoog, psühhiaater? Võiks olla keegi, kes aitab sul endal tugev olla, endast paremale arvamusele jõuda jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja veelkord:
ma saan aru, et ma pean endaga tõsiselt tegelema hakkama, sest kui kooselu lapse isaga on mind nii hävitanud, et ma sellisesse ämbrisse astusin…
meeletu viha on, viha konkreesete alkomeeste vastu(ehk siis mehe vastu, kellest johtuvalt teemaalgatus sündis+ oma lapse isa vastu, kes praktiliselt joob iga päev, küll ei jää sellest purju, ja üllatus üllatus taastub ka käppmaas joomistest uskumatu kiirusega, aga kogu see pask on aastaid minu elu!)
MILLLLLEEEKS!
See on ju minu elu, millest ma olen aastaid loobunud!!!
oma sõpradest, huvidest, perekonnast, värskest õhust, pühapäevahommikustest kui poole päevani ei ole toas lebrat ja norskavat meest, turvatundest, armastusest, soojusest, seksist ma ei räägigi.

Kust küll ma olen pidanud nii enesestmõistetavaks pidanud sellist ennastkahjustavat elu???
Kogu aeg olen mõelnud, et mina pean suutma, sest muidu on see katastroof meie lapsele, kui tema ilus pereelu(mida ma muide suurepäraselt ka väljapoole näidelda oskan) puruneb. Olen teinud tohutuid pingutusi selleks, et lapse ja isa suhe oleks toimiv ja lapsel isast ülihea kogemus, ja milleks?
Nüüd on nad mõlemad minu suhtes nii norivad ja kriitilised, milleks on seda kõik vaja olnd ja kuhu nüüd edasi kui laps alles läks esimesse klassi ja kohaneb sellega halvasti…
kui raha üürika jaoks saab nappima ja lapse isalt ma mingit toest pole siani saanud ja veel vähem hakkan saama sisi kui ära kolin, lisaks ülikreeruline logistika kui ei ole turvavõrgustikku…
süütunded
enesehinnang, mida muide oh kuidas tõstis see imeline eriline armastustunne selle mehe vastu, kes nagu selgus absoluutselt ei hoolinud ja lisaks on siis aastas poole kohaga parm
kuhu mu enesehinnang siis nüüd kukkuda veel saab kui on juba sellises põhjas ära käidud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.09 12:11; 18.09 21:45; 19.09 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja alkovaba meest ka teema-algataja ei taha,ikka armub vaid alkohoolikutesse.Üksikud karsklased võiksid ennast kõik oksa tömmata,kellegile pole neid vaja,pereloomise eesmärgil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja alkovaba meest ka teema-algataja ei taha,ikka armub vaid alkohoolikutesse.Üksikud karsklased võiksid ennast kõik oksa tömmata,kellegile pole neid vaja,pereloomise eesmärgil.[/tsitaat]Loodusest on antud naistele selline abitu välimusega elusolendite eest hoolitsemise tung, mis on vajalik selleks, et nad oma sünnitatud laste eest hoolitsema hakkaksid. Paraku on ka sellel nähtusel väärastunud vorme, mõned peavad ja nunnutavad lemmikloomi, mõned joodikuid ja mõned …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine kriisiabikeskusesse http://www.eluliin.ee/index.php?open=Pereteraapia-ja%20n%C3%B5ustamine&page=index

Seal on tasuta psühholoogid. Saad nõu, kuidas oma eluga edasi minna.
See on ikka õudus kuubis mida sa endale ja oma lapsele lased teha.

Kui tõesti seda lastekaitse paberit seal vaja nagu kodulehel kirjas, siis pead enne oma linnaosa- või vallavalitsuses vastuvõtul ära käima ja loo ära rääkima. See on otseselt sinu lapse heaoluga seotud mure!

PS. Lähisugulaste seas endal samuti mitu end surnuks joonud alkohoolikut. Kinnitan varasemaid väiteid – alkohoolikut saab parandada ainult tema enda suur soov või siis haud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Kiire! Joomaperiood, deliirium – kuidas välja sellest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.