Esileht Hobinurk Kiire! Sushi tegijad Tartus? Õpituba/koolitus?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kiire! Sushi tegijad Tartus? Õpituba/koolitus?

Postitas:

Hei!

Otsin juba selleks laupäevaks (23.0520) sushi valmistamise koolitajat/õpitoa läbiviijat Tartu lähistel kolmele 15-16 aastasele tüdrukule. Ühel neist on sünnipäev ja kuna tal on huvi + jõuluks sai ka mingi sushi valmistamise komplekti, siis tahaksin talle kinkida juurde ka veidi oskusi.

Õpituba peaks sisaldama kõike, muu hulgas ka riisi keetmist (tean, et see tavaliselt võtab vist aega, aga see on kogu tegemise juures tema jaoks just kõige raskem ja vajaks kõige rohkem juhendamist-õpetamist).

Detailidest ja tasust räägiks edasi juba otse õige inimesega. Oskab keegi soovitada, kellega ühendust sel teemal võtta või oskab iseennast kohe välja pakkuda?

Mingeid pabereid ma taga ei aja, aga loomulikult oskust ja kogemust (kas või kodune kogemus) peab sel inimesel olema nii sushi valmistamise osas kui ka siis oskuses seda edasi õpetada. Hea oleks, kui oleks ette näidata ka pilte varasemalt tehtud sushirullidest 🙂

Jätke oma kontakt või soovitused siia kommentaaridesse. Sobilikke variantidega võtan ise ühendust.

Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 11:01; 19.05 08:19; 19.05 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätke oma kontakt või soovitused siia kommentaaridesse. Sobilikke variantidega võtan ise ühendust.

Aitäh!

Eriti kiire vist ei ole ikka, kui loodad, et ise foorumisse pakkuma tullakse.
Google’ist/Facebookist leiab sekunditega mitu varianti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 22:50; 19.05 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kes ütleb, et ei ole juba otsinud googlest/fb-st? Või ehk on tegu üllatusega ja seega ei taha, et kingituse saaja kogemata näeks minu otsinguid?

Aga aitäh, Sinu kommentaarist oli niiiiii palju kasu mulle 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 11:01; 19.05 08:19; 19.05 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kes ütleb, et ei ole juba otsinud googlest/fb-st? Või ehk on tegu üllatusega ja seega ei taha, et kingituse saaja kogemata näeks minu otsinguid?

Aga aitäh, Sinu kommentaarist oli niiiiii palju kasu mulle ????

Kas sa saad aru, et see ei ole siin reklaamifoorum?
Mõeldamatu oodata massiliselt pakkumisi, mille vahel veel valima suvatsed hakata.
Täiesti vale koht sellise “kuulutuse” jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 22:50; 19.05 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see postitus ei meeldi või ei tundu sobilik, võib alati ka mitte vaadata-kommenteerida jne. Ma ei pea põhjendama, miks ja kuhu ma mida kirjutan, aga kuna see tundub olevat sinu südameprobleem, et keegi julges küsida ka perekoolist sellist asja, siis siin on minu seletus:

Lihtsalt proovisin õnne ka siit leida vastavat inimest, sest ka siin liigub igasuguseid huvitava taustaga inimesi ja ehk juhtub mõni neist olema just selline, keda ma otsin. Kuhu veel kirjutada oma otsingusoovist, kui mitte hobinurka. Otsin ma ju inimest, kes õpetaks sünnipäeva lapsel sushi valmistamise hobiga paremini hakkama saada ja ehk on ka siin mõnel inimesel sushi valmistamine kas või koduseks hobiks ja seega oskab ennast või mõnd tuttavat siia soovitada.

Kui ei õnnestu siit kedagi leida, siis nii ongi, aga vähemalt olen proovinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 11:01; 19.05 08:19; 19.05 23:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Kiire! Sushi tegijad Tartus? Õpituba/koolitus?