Esileht Sünnitus Kiirelt abi palun

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kiirelt abi palun

Postitas:

Sünnitasin 3 nädalat ja 2 päeva tagasi. Täna wc-s käies eritus mul tupest mingi 10cm pikkune punakas, pruunikas veniv ollus. Kas see on normaalne? Tupest pole mitu päeva verd tulnud ainult kollakas voolus ja nyyd natuke veritseb jälle. Kaua see veritsus ja voolus kestavad peale sünnitust? Hel Pelgusse valvearstile ja ta ütles et kui ei veritse palju siis asi normaalne et emakakaelalt võib tulla tükke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui valvearst ütles, et normaalne, siis pole ehk põhjust muretseda. Võibki nii olla, et vereeritus nagu lõpeks, aga siis algab uuesti.

Kas sul muidu enesetunne on normaalne, nõrkust ei ole? Kui mul pärast sünnitust platsenta tükk oli sisse jäänud, siis ma olin nii nõrk, et ei saanud väljas käruga kümmet sammu ka tehtud. Seda juba tavalise väsimusega segi ei aja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neli sünnitust. Esimesega veritses 3,5 kuud. Teisega 8 ndl. Kolmandaga 6 päeva. Neljandaga 5 ndl. Kolmel korral oli veritsus juba peaaegu lõppenud, kui hakkas taas suure hooga, lausa mitu öösidet tunnis. Ometigi oli kõik ok. Igasugu olluseid on mulgi eritunud. Ka selliseid nagu maksa tükke, nädal peale sünnitust lausa rusikasuurusi. Kui Sul kõht ei valuta, palavikku pole ja verd lausa ei lahma, siis julgen küll lohutada, et Sinuga on kõik korras. Ongi hea, et emakas ise puhastub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kõrget palavikku, halva lõhnaga voolust ega ägedat kõhuvalu pole, siis absoluutselt normaalne, et võib tulla määrivat-limast voolust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suure tõenäosusega verehüüve, mis takistas verel siiamaani välja joosta (seetõttu ka praktiliselt olematu voolus enne tüki väljumist) ja nüüd saab kõik jälle vabalt toimida.

Normaalseks peetakse kuni 8 nädalat lohhiaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Kiirelt abi palun

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.