Esileht Ilu Kiirem juuksekasv

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: Kiirem juuksekasv

Postitas:
Kägu

Võite määrida, milliseid mökse tahes, geenide vastu ei saa. Muud teadust siin polegi.

Raha raiskamine vaid.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maadlen ise juuksekasvuga päris pikalt.

Küll aga minul seotud sellega, et pidevalt värvisin juukseid kodus, mitte salongis. Mingi aeg pidi juukseid lõikama, sest olid väga jubedas seisus ja otsast pihta kõik.

Nüüd võtsin otsuse vastu, et enam ei värvi, kohe saab aasta täis viimasest värvimisest. Ostsin hea šampooni ja palsami, juuksemaski, juustesse jäetava palsami, juukseõli otstele. Söön vitamiine (kummikarud, aga mitte need IvyBears, vaid lihtsalt biotiini kummikarud). Noh, aastaga mingi 25cm juurde tulnud, paar kuud tagasi lõikasin ca 10cm maha surnuid juuusteotsi jälle, ja edasi kasvatan, need 10cm on juba peaaegu tagasi kasvanud. Mitte et super kiiresti kasvavad, aga siiski kasvavad ja on tervemad kui eales varem.

Panin veel ühe asja tähele: mida kallim ja uhkem šampoon ja palsam, seda jubedamad on minu juuksed. Vb olla oleneb juustest, aga siinkohal minule sobib see ütlus, et iga kallis asi ei pruugi olla hea.

Sa väidad, et sul kasvavad juuksed 5 cm kuus?

Normaalne, tavaline juuksekasv on 2-3cm kuus. Pealegi ütlesin et peaaegu tagasi kasvanud, loe palun ikka ilusti, eks ????

Ei, tavaline juuksekasv on 0,7-1,5 cm kuus.

Kirjutan esimest korda, aga mul kasvavad ikka tükk maad kiiremini. Värvitriipudest ju näen mitu sentimeetrit kuus.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutan esimest korda, aga mul kasvavad ikka tükk maad kiiremini. Värvitriipudest ju näen mitu sentimeetrit kuus.

Kordan veelkord – see et sinul kasvab on tore, aga juuksed on geneetilised, kasvavad ikka nagu alati.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

paar kuud tagasi lõikasin ca 10cm maha surnuid juuusteotsi jälle, ja edasi kasvatan, need 10cm on juba peaaegu tagasi kasvanud. Mitte et super kiiresti kasvavad, aga siiski kasvavad ja on tervemad kui eales varem.

10 cm surnud juukseid :O Oppaa. Kui harva sa neid siis lõikad, et selline surnuaed peas? Mingi 2-3 kuu tagant ju ikka lased otsi lõigata, ei?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maadlen ise juuksekasvuga päris pikalt.

Küll aga minul seotud sellega, et pidevalt värvisin juukseid kodus, mitte salongis. Mingi aeg pidi juukseid lõikama, sest olid väga jubedas seisus ja otsast pihta kõik.

Nüüd võtsin otsuse vastu, et enam ei värvi, kohe saab aasta täis viimasest värvimisest. Ostsin hea šampooni ja palsami, juuksemaski, juustesse jäetava palsami, juukseõli otstele. Söön vitamiine (kummikarud, aga mitte need IvyBears, vaid lihtsalt biotiini kummikarud). Noh, aastaga mingi 25cm juurde tulnud, paar kuud tagasi lõikasin ca 10cm maha surnuid juuusteotsi jälle, ja edasi kasvatan, need 10cm on juba peaaegu tagasi kasvanud. Mitte et super kiiresti kasvavad, aga siiski kasvavad ja on tervemad kui eales varem.

Panin veel ühe asja tähele: mida kallim ja uhkem šampoon ja palsam, seda jubedamad on minu juuksed. Vb olla oleneb juustest, aga siinkohal minule sobib see ütlus, et iga kallis asi ei pruugi olla hea.

Sa peaksid küll tihedamini juuksuris käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

paar kuud tagasi lõikasin ca 10cm maha surnuid juuusteotsi jälle, ja edasi kasvatan, need 10cm on juba peaaegu tagasi kasvanud. Mitte et super kiiresti kasvavad, aga siiski kasvavad ja on tervemad kui eales varem.

10 cm surnud juukseid :O Oppaa. Kui harva sa neid siis lõikad, et selline surnuaed peas? Mingi 2-3 kuu tagant ju ikka lased otsi lõigata, ei?

Kõik juuksed, mis peast välja kasvavad on juba surnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik juuksed, mis peast välja kasvavad on juba surnud.

Harali juusteotstest oli jutt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea teemaalgataja, palun kirjuta, kas jäid ampullidega rahule?
Ma lasin oma pikad juuksed maha lõigata ja ma suren kahetsusse ????‍♀️????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea teemaalgataja, palun kirjuta, kas jäid ampullidega rahule?

Ma lasin oma pikad juuksed maha lõigata ja ma suren kahetsusse ????‍♀️????

Tõesti, kohe suredki? Teised surevad ikka vähki.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

juukseklamber on täiesti asjalik soovitus, lihtsam ja odavam variant kui kulutada hulk raha mingitele ainetele, millest 90% tõenäosusega pole mingit kasu. Isegi kui 3 kuu pärast “aitavad”, siis selleks ajaks on su tukk niikuinii piisavalt kasvanud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

paar kuud tagasi lõikasin ca 10cm maha surnuid juuusteotsi jälle, ja edasi kasvatan, need 10cm on juba peaaegu tagasi kasvanud. Mitte et super kiiresti kasvavad, aga siiski kasvavad ja on tervemad kui eales varem.

10 cm surnud juukseid :O Oppaa. Kui harva sa neid siis lõikad, et selline surnuaed peas? Mingi 2-3 kuu tagant ju ikka lased otsi lõigata, ei?

Kõik juuksed, mis peast välja kasvavad on juba surnud.

Võilill, mis maa seest välja kasvab on ka surnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

paar kuud tagasi lõikasin ca 10cm maha surnuid juuusteotsi jälle

WTF, neid koledaid otsi peaks vast max paari cm tagant lõikama, iuuuu 10 cm.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

paar kuud tagasi lõikasin ca 10cm maha surnuid juuusteotsi jälle, ja edasi kasvatan, need 10cm on juba peaaegu tagasi kasvanud. Mitte et super kiiresti kasvavad, aga siiski kasvavad ja on tervemad kui eales varem.

10 cm surnud juukseid :O Oppaa. Kui harva sa neid siis lõikad, et selline surnuaed peas? Mingi 2-3 kuu tagant ju ikka lased otsi lõigata, ei?

Kõik juuksed, mis peast välja kasvavad on juba surnud.

Võilill, mis maa seest välja kasvab on ka surnud?

See pole võrreldav, juukseid ei kasva ju otsast nagu võilill kasvatab õit jne, vaid kasvatab pikkust vaid juurest(juuksesibulast) juurde, mille võrra siis karv pikeneb ja mingisuguseid protsesse enam kasvanud juukses, nagu kasvavas lilles, ei toimu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

paar kuud tagasi lõikasin ca 10cm maha surnuid juuusteotsi jälle

WTF, neid koledaid otsi peaks vast max paari cm tagant lõikama, iuuuu 10 cm.

Paar cm kasvab ju 1-1,5 kuuga. Mul selle ajaga küll otstega midagi ei juhtu. Käin juuksuris iga 3 nädala tagant ja juuksur kuskil 7-8 kuu tagant ütleb, et nüüd võiks lõigata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa väidad, et sul kasvavad juuksed 5 cm kuus?

25 cm aastas on siiski umbes 2 cm kuus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa väidad, et sul kasvavad juuksed 5 cm kuus?

25 cm aastas on siiski umbes 2 cm kuus.

Sul läks 9 kuud aega, et vastata?

Siiski, vastus oli väitele, et kahe kuuga kasvas 10 cm.

Aga ka 2,5 cm kuus on suht haruldane. Mul kaavab kuue nädalaga nii 1,5 cm ja mu juuksur ütleb, et kasvab võimsalt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )


Esileht Ilu Kiirem juuksekasv