Esileht Lapse ootamine Kiiresti retsepti vaja

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kiiresti retsepti vaja

Postitas:

Mul on voolus, mis guugli järgi viitab seenele või tupe põletikule. Enda arst alles 12. Sept. Kas variandid on minna EMOsse ja tasulisse kliinikusse või kirjutatakse ju midagi retsept ka mu jutu põhjal ITKs? Kuna just kujutasin suure summa Panorama tekstile, pole eriti raha, et tasulises sadu eurosid maksta proovide eest.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 13:49; 24.08 14:40; 24.08 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kumbki neist erakorralist väärt, tupeseene ravi saab kirjutada kaebust põhjal ka perearst.
Kuid apteegis on käsimüügis sisuliselt sama asi, mida muidu pere/naistearst välja kirjutas
https://www.apotheka.ee/canesten-vaginaalpehmekapsel-500mg-n1-pmm0146576ee

kui see ei mõju saab perearst ka suukaudse ravimi välja kirjutada.

Kuid kõigepealt, kas on lihtsalt voolus mille järgi paned endale google kaudu diagnoose või on reaalselt kaebusi ka?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kumbki neist erakorralist väärt, tupeseene ravi saab kirjutada kaebust põhjal ka perearst.

Kuid apteegis on käsimüügis sisuliselt sama asi, mida muidu pere/naistearst välja kirjutas

https://www.apotheka.ee/canesten-vaginaalpehmekapsel-500mg-n1-pmm0146576ee

kui see ei mõju saab perearst ka suukaudse ravimi välja kirjutada.

Kuid kõigepealt, kas on lihtsalt voolus mille järgi paned endale google kaudu diagnoose või on reaalselt kaebusi ka?

Käisin apteegis, ei soovitatud niisama käsimüügist hakata midagi katsetama, vaid et tuleks helistada ämmakale ja nõu küsida. Mul pole ei sügelust ega haisu, aga kollakas voolus, mida pole varem olnud.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 13:49; 24.08 14:40; 24.08 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sa ei pea ju arstiaega ootama, uuel nädalal helista oma ämmakale, saab sulle retsepti kirjutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 14:49; 24.08 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kumbki neist erakorralist väärt, tupeseene ravi saab kirjutada kaebust põhjal ka perearst.

Kuid apteegis on käsimüügis sisuliselt sama asi, mida muidu pere/naistearst välja kirjutas

https://www.apotheka.ee/canesten-vaginaalpehmekapsel-500mg-n1-pmm0146576ee

kui see ei mõju saab perearst ka suukaudse ravimi välja kirjutada.

Kuid kõigepealt, kas on lihtsalt voolus mille järgi paned endale google kaudu diagnoose või on reaalselt kaebusi ka?

Käisin apteegis, ei soovitatud niisama käsimüügist hakata midagi katsetama, vaid et tuleks helistada ämmakale ja nõu küsida. Mul pole ei sügelust ega haisu, aga kollakas voolus, mida pole varem olnud.

Ei ole sul siis mingit tupeseent. See tekitab kihutava sugeluse ja valu, nii et tahaks lausa mööda seinu üles ronida.
Kollakas voolus võib olla päevi peale vahekorda ja raseduse aeg ise normaalne.
Klotrimatsool on apteegis käsimüügis ja kui arvad, et seen on, kasuta seda.
Õige seene tunneb ikka meeletu sügeluse ja kipituse järgi ära. Seene ajal on voolus pigem valge ja tükiline. Nö kohupiima taoline.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige tupeseen????????????
Ei pea õigel seenel olema ilmtingimata mingit meeletut sügelust ja kipitust. Võib ka olla vaid suurenenud ja muutunud voolus. Aga kui apteeker ütles, et rasedana käsimüügiravimeid ei soovita, siis võta ikka ämmaemandaga ühendust.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 14:49; 24.08 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ämmakas soovitas muidu multi mami asju.

Seen on tõesti erinevad, mul ei sügelenud, ega polnud valu, aga voolus oli suurem, kirjutas retsepti oma.

Aga itk on väga lihtne kirjuta (eesnimi.perenimi@itk.ee, pane oma ämmaka/arst nimi) või helista ämmakale (ka üldtelefonil ühendavad).
Ka valveämmakas kirjutab itk neid välja, tema number on ka itk lehel olemas ja e-mail (töötab 24/7). Üldiselt on itk lehel kogu info olemas, kust abi saada 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ämmakas soovitas muidu multi mami asju.

Seen on tõesti erinevad, mul ei sügelenud, ega polnud valu, aga voolus oli suurem, kirjutas retsepti oma.

Aga itk on väga lihtne kirjuta (eesnimi.perenimi@itk.ee, pane oma ämmaka/arst nimi) või helista ämmakale (ka üldtelefonil ühendavad).

Ka valveämmakas kirjutab itk neid välja, tema number on ka itk lehel olemas ja e-mail (töötab 24/7). Üldiselt on itk lehel kogu info olemas, kust abi saada ????

Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 13:49; 24.08 14:40; 24.08 21:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Lapse ootamine Kiiresti retsepti vaja