Esileht Väikelaps Kiiresti vaja lapsele uut normaalse hinnaga kombekat. Netipoode eelistan.

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kiiresti vaja lapsele uut normaalse hinnaga kombekat. Netipoode eelistan.

Postitas:

Lapsel õnnestus täna isaga koos garaažis olles oma kombekale rattaõli ajada ja ikka nii, et plekid suured ja laiali, kombekas kahjuks väljaspool koduhoovi kasutuskõlbmatu.

Eelistaks netipoode.

Kombekat vajan suurus 116 ja tüdrukule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 23:43; 30.12 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteoutlet.ee olen sealt tellinud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kuskil on Magaziini pood läheduses, siis vaata sealt. Ma sain oma 98 suuruses poisile sealt 17 euroga kodukombe trööpamiseks. Aga suuremaid numbreid oli nagu rohkemgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahjuks teemasse ei oska vastata kust saad aga õli suhtes – soovitan sapiseepi (mul on mingi karvase otsaga pudelis). Mul laps aeles värskelt õlitatud autokonksu otsas ja määris kapitaalselt uue kombeka ära. Panin sapiseebiga likku mõneks ajaks ja siis masinasse. kui poleks ise näinud poleks uskunud, et puhtaks saab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahjuks teemasse ei oska vastata kust saad aga õli suhtes – soovitan sapiseepi (mul on mingi karvase otsaga pudelis). Mul laps aeles värskelt õlitatud autokonksu otsas ja määris kapitaalselt uue kombeka ära. Panin sapiseebiga likku mõneks ajaks ja siis masinasse. kui poleks ise näinud poleks uskunud, et puhtaks saab…

Sapiseep aitab plekkide vadstu küll. Ka õliplekkidele aga kahjuks peseb see maha ka ilmastikukindlad omadused(tuule ja veepidavuse).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://lennekids.com/tootekategooria/lenne-winter/kombinesoonid/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

stockmannis on suur osa lasteriideid -50%, kombekaid oli ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi võiga neid plekke hõõruda. Vb pead veidi seista laskma ja siis pisut küünega kraapima hullemaid kohti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata N-trendi Lassiet. Need seal 55-90-59.90.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahjuks teemasse ei oska vastata kust saad aga õli suhtes – soovitan sapiseepi (mul on mingi karvase otsaga pudelis). Mul laps aeles värskelt õlitatud autokonksu otsas ja määris kapitaalselt uue kombeka ära. Panin sapiseebiga likku mõneks ajaks ja siis masinasse. kui poleks ise näinud poleks uskunud, et puhtaks saab…

Sapiseep aitab plekkide vadstu küll. Ka õliplekkidele aga kahjuks peseb see maha ka ilmastikukindlad omadused(tuule ja veepidavuse).

Neid omadusi peaks ju saama taastada vastavate vahenditega..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid omadusi peaks ju saama taastada vastavate vahenditega..

Neid omadusi saab ikka pigem hoida, mitte niivõrd taastada kui kangas/materjal juba rikutud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kui normaalne see normaalne hind olema peab, siin link babyshopile, suurus 116 kombekad, talvekombe alates 44 eurot, pakk tuleb Rootsist, postikulu 6 eurot.

Alexandalexa valik, suurus 116, hind alates 44 eurot, seal postikulu veidi kallim, vist oli mingi 11 eurot.

Huppa Outletis algavad hinnad 116 talvekombedele 67 eurost.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur-suur tänu teile!

Leidsin lapsele kombeka ülihea hinnaga 48€ + komplekti ka lisaks!:)

Tõesti tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 23:43; 30.12 20:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps Kiiresti vaja lapsele uut normaalse hinnaga kombekat. Netipoode eelistan.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.