Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kiiret stiinõu

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kiiret stiinõu

Postitas:
Kägu

Missugune jalanõu sobiks selliste viisakamate ja mitte päris skinnyde pùkstega peale klassikalise musta kinga? Pùksid ulatuvad pahkluuni.Just sellisel kevadisel jahedamal ajal- miski saabas ei sobi ju kohe mitte? Peal kannaks pikemat k/s mantlit.
https://www.google.com/search?q=viisakad+püksid+lipsuga&tbm=isch&ved=2ahUKEwj9jY21tpvhAhVPzioKHYctB0EQ2-cCegQIABAC&oq=vuisakad+&gs_l=mobile-gws-wiz-img.1.1.35i304i39l3.33103.35380..37264…2.0..0.79.658.9……0….1…….5..35i39j0j0i19j0i5i30i19j0i30i19j0i13.XQz-pkJHpIs&ei=ws6XXP2kDs-cqwGH25yIBA&bih=612&biw=360&client=ms-android-samsung-ga-rev1&prmd=imvn#imgrc=qxGOugs4mjy1rM

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina vaataks homme hommikul hoopis selle järgi, mis ilm on:
kui lumi on maha tulnud, paneks soojad saapad,
kui ladistab vihma ja värava ees on pahkluuni porilomp, siis hoopis kummikud.
kui selline ilm nagu täna, siis mingid kevad-sügissaapad.

sa tõesti arvad, et me teame, mis sinul jalanõudekapis on?

ja veel, usu, mittekeegi ei pane nagunii tähele, mis sul jalas on, kui sa just roosade karvaste toasussidega just tänavale ei lähe, siis vastikka märgatakse

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ise kannan praeguse ilmaga Oxfordi tüüpi kingi. Aga mulle meeldib, kui püksid on siis veits lühemad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Parka

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa võiksid konkreetse pildi lingi panna? Kogu leht mingit jama täis – mida sa silmas peadki?

Mul paljud püksid lühemad kui pahkluuni, kannan kontsaga kingi, pikki saapaid, neid kummiga küljelt madalasäärelisi (ei tea peenemat nime), pehmeid nahktosse vm. Peole paneks/ võtaks kaasa ikka kontsakingad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hehee….kingu….

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kiiret stiinõu