Esileht Kodunurk Kiirkaerahelbe kotikesed

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kiirkaerahelbe kotikesed

Postitas:

Kas kiirkaerahelbe kotikestega on mingi nipp, millega nad söödavaks muudetakse? Kui teha, nagu juhend ütleb, siis tuleb tulemuseks vedelik, milles ujuvad toored kaerahelbed. Kui see vedelik keema ajada, siis tuleb natuke pudrulaadne kokku, aga ikkagi mitte päris. Mida ma valesti teen, et ma ei saavuta söödavat tulemust juhendi järgi käitudes – või ongi nipp selles, et nende arust õige tulemus on vedelikus ulpivad kaerahelbed? Kui nüüd keegi mulle soovib vastata, et “minul küll tuleb kõik ilusti välja”, siis palun pange detailselt kirja, täpselt mida te teete, et tulemus söödav on. Pean silmas näiteks selliseid pudrusid: PUDER

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.07 22:18; 30.07 23:39; 31.07 10:38; 31.07 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen helbed kaussi.
Ajan vee veekeedukannus keema.
Valan värskeltkeenud (st mitte jahtunud) vee helvestele peale, suht silma järgi, aga kui suppi karta, siis pigem vähem kui rohkem.
Panen mingi väiksema taldriku kaaneks.
Teen midagi muud.
Meenutan endale, et mul oli ju seal see puder.
Võtan kaane ära, segan ja söön.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen vähem vett kui pakil kirjas ja lasen paar minutit peale mikrouunis kuumutamist seista. Potis keeta pole proovinud. Pojad panevad lausa 2 pakki ühe ettenähtud veekoguse kohta ja samuti ootavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, siis võib olla on võti vee koguse vähendamises.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.07 22:18; 30.07 23:39; 31.07 10:38; 31.07 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No pane vähem vett siis või kuidas? Mu kapist võetud paki peal on “pane helbed kaussi, vala üle 100ml keeva veega, niiet koti sisu oleks kaetud”, no 100-150ml ehk selle paki peale lähebki, see on pool või 2/3 klaasitäit. Teen täpset nii nagu üks Kägu andis punktid, kallan värskelt keemaläinud vee peale, lasen kaane all seista. Kild võid ei tee ka paha, kui dieedil ei ole.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid ei saagi söömiskõlblikuks, proovi Veski-Mati omi. Ise teen nii, et valan peale vähem keeva vett kui pakendil kirjas, lisan ka võikillu ja jätan kaane alla seisma kuni vedelik sisse imbub, mis on jällegi kauem kui pakendil kirjas. Enne söömist lisan värvi ja maitse parandmiseks pisut piima või veel parem, kohvikoort, kuid tõesti vaid nii vähe, et puder veel paksuks jääks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No pane vähem vett siis või kuidas?

Oi, ausalt või, ma just siin teist päeva mõtlen, kuidas saaks vee kogust vähendada – selle peale küll ise ei tulnud, et paneks vähem …
(iroonia)

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.07 22:18; 30.07 23:39; 31.07 10:38; 31.07 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No pane vähem vett siis või kuidas?

Oi, ausalt või, ma just siin teist päeva mõtlen, kuidas saaks vee kogust vähendada – selle peale küll ise ei tulnud, et paneks vähem …

(iroonia)

Miks sa teed teema ja hakkad ironiseerima? Võiksin samamoodi ülbitseda, et minu jaoks on kõik kalla-kuuma-veega-üle toidud mõttetu seesamunegi, aga kas see annab sulle midagi? Tee siis inimese moodi korralikest suurtest helvestest, kui kiirhelvestega jänni jääd.
(ei ole iroonia)

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 16:02; 01.08 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa teed teema ja hakkad ironiseerima?

Vabandust, aga iroonia on omal kohal, kui ma nendin, et “selge, siis tuleb vee kogust vähendada” ja seepeale keegi ninatark nähvab, et “no pane vähem vett siis, või kuidas”. Eriti vajalik on siin see “või kuidas”, kas pole – kuigi kogu soovitus muidugi on naljakas. Nähvamisele vastu nähvamine on absoluutselt omal kohal.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.07 22:18; 30.07 23:39; 31.07 10:38; 31.07 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa teed teema ja hakkad ironiseerima?

Vabandust, aga iroonia on omal kohal, kui ma nendin, et “selge, siis tuleb vee kogust vähendada” ja seepeale keegi ninatark nähvab, et “no pane vähem vett siis, või kuidas”. Eriti vajalik on siin see “või kuidas”, kas pole – kuigi kogu soovitus muidugi on naljakas. Nähvamisele vastu nähvamine on absoluutselt omal kohal.

On ikka? Sa ei suuda rahulikuks jääda?

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 16:02; 01.08 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, siis võib olla on võti vee koguse vähendamises.

Sherlock

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Kiirkaerahelbe kotikesed