Esileht Kodunurk Kiirkeedupott

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kiirkeedupott

Postitas:

Tere! Kust ja millist kiirkeedupotti osta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 12:41; 04.04 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kaup24 tellitud sarnane: https://kaup24.ee/et/kodutarbed/sooginoud-ja-koogiriistad/potid/kiirkeedupott-banquet-7-l?id=110082
7 liitrine, hind oli 29.-, selle hinna eest on imeline asi. Üks nõuanne: parem oleks, kui poleks vahetatavaid silikoon jms jullasid ning tihendeid, mis hiljem läbi laskma võivad hakata.

Minu oma konkreetselt oli see: kaup24

a see pole enam müügil

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.03 12:53; 21.03 18:30; 21.03 20:57; 24.04 17:13;
To report this post you need to login first.

mida te sellega keedate? kas tasub osta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täpselt see esimesel lingil pott. 7-liitrine. Keedan selles supikonti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 18:17; 22.04 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

supipuljongit, ühepajatoitu, hapukapsast, kõiki toite, mis muidu on kauase sussutamisega asjad. Veisekeel, hernesupp, oad.
Lisaboonus on see, et potti võib panna asjad ka otse sügavkülmast ja valmimisaeg eriti sellest ei vähene.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.03 12:53; 21.03 18:30; 21.03 20:57; 24.04 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Instant Pot

See on kiirkeetja, millel on veel n+1 kasutusvõimalust, googelda.
FB-s on mitmeid gruppe, kus jagatakse retsepte, küsitakse ja antakse nõu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot see on lahe asi küll, kui mul juba poleks kiirkeedupotti ja ka multikeetjat, siis kindlasti ostaksin sellise. Oma multikeetjat ei jõua ma ka küllalt kiita, igapäevases kasutuses 5a vähemalt, hommikupudrust alates kuni õhtusöögini, ainult pann ja koogivorm on lisaks 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.03 12:53; 21.03 18:30; 21.03 20:57; 24.04 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks just guljassi, strooganovi jm muidu pikalt võtvate lihade hautamiseks.
Kaup24 poes oli negatiivsed kommentaare, et on mingid osad katki läinud vms.
Kas kuskil poes kohapeal on kiirkeedupotte? Ja neid nii erinevas hinnas, mida oleks oluline tähele panna valimisel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 12:41; 04.04 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen samuti kiirkeedupoti otsingul. Kas teemaalgataja juba leidis sobiva?
Ehk oskab keegi veel soovitada mõnda ja nõu anda nende teemal?
Niipalju kui otsisin siis väga lai see valik just ei tundu olevat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan samuti instant poti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks just guljassi, strooganovi jm muidu pikalt võtvate lihade hautamiseks.

Kaup24 poes oli negatiivsed kommentaare, et on mingid osad katki läinud vms.

Kas kuskil poes kohapeal on kiirkeedupotte? Ja neid nii erinevas hinnas, mida oleks oluline tähele panna valimisel?

Minu kiirkeedupott on mitu vastu pidanud. Kui ma ei eksi, siis ostsin ka Kaup24-st. Instruktsioonis on kirjas, et seda ei tohi nõudepesumasinas pesta. Kaane küljes on mu mingid ventiilid ja pott ise on ka teistsugune, kui tavalised potid. Ehk on negatiivse kogemusega kirjutajad masinas pesnud? Üldiselt, selle poti käsitsi pesemine (pärast supikondi keetmist) ei ole just kuigi meeldiv tegevus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 18:17; 22.04 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kiirkeedupott kaup24-st ostetud, sarnane pildil olevaga aga 9liitrine. Mitu aastat olen kasutanud ja ei ilmuta mingeid väsimuse märke. Ja nõudepesumasinas pesen teda.

Sel ju kõik osad metallist, mis temaga juhtuma peaks? Need potid, millel on kaane ja poti vahel kummitihend, ei kõlba küll kuhugi, see tihend väsib ühel hetkel ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka minu omal on kõik metallist, silikoon või kummitihendiga kaaned kipuvad väsima jah

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.03 12:53; 21.03 18:30; 21.03 20:57; 24.04 17:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Kiirkeedupott

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.