Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kiirlaenu kasutanu järelmaksu ei saa

Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )

Teema: Kiirlaenu kasutanu järelmaksu ei saa

Postitas:

Seda kõike lugedes olen ikka õnnelik inimene vist küll 😉
1. ma ei ole loll nagu lauajalg (isegi mitte varases nooruses ei olnud;) )
2. õnneks enam sissetulekut peale lapserahade ei oma, seega enam ei määrita mulle pähe mingeid krediitkaarte ja värke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina küll ei leia et kiirlaenu võtjad kõik lollid ja rumalad on, kes ei oska majandada.
Meie võtsime 1x 50eurot smsrahast, sest oli kehv kuu tööalaselt ja oli liiga palju ootamatuid väljaminekuid ja teadsime et maksame õigeks ajaks tagasi..maksimegi ja no problem…ei leia et seepärast rumalad oleme.
EI ole probleeme olnud kas asjade järelamksuga soetamisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellelgi väga enesekindlal inimesel oli eespool ikka tase jutt: \”jäin krediitkaardiga pangale võlgu ja see vormistati tagastamatuks laenuks\”. Niisugust juttu ajaval inimesel ilmselt polegi piisavalt krediiditeadlikkust, väitku ta ise mis iganes.

Minu meelest on krediitkaardid mõistlikule inimesele igati normaalne variant. Minul on näiteks vaba tagasimaksega krediitkaardid, millel
a) saab tellida krediitkaardi punktide eest mingiks perioodiks intressivabastuse
b) maksan kasutatud limiidi nii kiiresti tagasi kui võimalik ning seetõttu intressi ei maksa või maksan minimaalselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nii, et kui ma olen teinud nooruses lolluse ja mul on maksehäire keskuses olnud nii kiirlaenusid kui ka muid märkeid, siis ei saagi enam kunagi laenu? Ma olin 20-lt väga halvas kohas ja tegin lolle otsuseid.Võlgade tasumiseks sai mingi aeg tehtud maksegraafikud ja osad lõppesid alles paar aastat tagasi. Nüüd 30-lt töötan heal kohal ja ei oma võlgnevusi kuid see ei loe midagi? Pangad ei saagi aru, et inimene areneb ja saab targemaks läbi vigade?[/tsitaat]Kes seda küll väitis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]olen ka võtnud kiirlaenu, samuti kasutanud Liisit, kuid pangad saadavad sellegipoolest personaalseid pakkumisi, et tule võta laenu ja tule võta krediitkaart. See ikka oleneb sellest kui palju sul on sissetulek, kui palju on kinnisvara ja kas on veel mingid hoiused, kus seisab mingi raha.
Aga kui mul on vaja kiirelt 200 euri, siis ma ei hakka sellepärast tähtajalist hoiust lõpetama. Mul on odavam võtta kiirlaen kaheks nädalaks kui maksta krediitkaarti intresse. Osades kiirlaenukates saab väikse summa lühikeseks ajaks väga väikeste kuludega. Ei hakka ju minema panka 200 euri laenama ometi.
Ega nad seal pankades päris lollid ka ei ole. Ikka hindavad maksevõimet ja üldist pilti. Ühekordse kiirlaenu pärast võibolla tõesti swed hakkaks peetima, teised pangad ilmselt mitte. Eks nad vahivad kõiki kulutusi ja kaardimakseid ka ja analüüsivad iga olukorda eraldi.[/tsitaat]Oled midagi kuulnud krediitkaardist, millel on kuni 40-päevane intressivabastus?
Sa pigem võtad kiirlaenu \”väikeste kuludega\”, kui krediitkaardi, mille puhul võid rahuliku südamega mitukümmend päeva võlgu olla, ilma et mingit intressi sellelt tasuksid?
Kah loogika!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kellelgi väga enesekindlal inimesel oli eespool ikka tase jutt: \”jäin krediitkaardiga pangale võlgu ja see vormistati tagastamatuks laenuks\”. Niisugust juttu ajaval inimesel ilmselt polegi piisavalt krediiditeadlikkust, väitku ta ise mis iganes.
[/tsitaat]
Kusjuures krediitkaardi võla ümbervormistamise eest laenuks maksab see kodanik veel lepingutasu + röögatu intressi, aga seda unustas ta muidugi meile mainida:-)
Ja-jah, tõesti ülimalt \”tagastamatu\” ja soodne laen.
Ma arvutanud ei ole, aga sellegipoolest arvan, et jõudumööda ise seda krediitkaardi limiiti tagasi maksta oleks odavam tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kui ta krediitkaarti ei saanud, siis oligi tõenäoliselt põhjuseks see, et ta oli kiirlaenu võtnud või on varasemast ajast kehv maksekäitumine olnud (võlgnevused panga või kellegi teise ees). Ehk on juba mingid muud laenud olemas, mis on nii suured, et enam juurde ei kannata võtta. Või oli siis see asi, et taotles liiga suurt limiiti, mis polnud tema sissetulekuga vastavuses. Ja väikest limiiti inimene ise ei tahtnud, seega jäi kaart võtmata. Kui inimene laenu ei saa, siis on seal taga ALATI mingi põhjus.
Kui inimesel on regulaarne, igakuine sissetulek, siis pank niisama \”ei\” ikka ei ütle.

Kui inimene ei saanud krediitkaarti, siis kodulaenu ei saaks ta nagunii, seega pole mingit vahet, kas ta võtaks kiirlaenu või mitte. [/tsitaat]

Olin saanud just 18, läksin ülikooli ning olin 3 kuud töötand peaaegu miinimumpalgaga klienditeenindajana – võtsin swedbankist õppelaenu. Paar päeva hiljem küsisin krediitkaarti – limiidiks pandi tol ajal 10000 krooni! minu miinimumpalga juures!!!! Mõni kuu hiljem läksime sõpradega Euroopa reisile ja kuna mul oli ainsana krediitkaart kasutasime seda – helistasin Hollandist ja palusin limiiti suurendada ( kõik maksed olid alati õigeaegselt makstud ja võlgu polnud) ning ilma mingite küsimustega oli järgmiseks päevaks limiit tõstetud 17000 peale nagu soovisin.
Seega palga vähesuse tõttu küll kaarti andmata ei jäeta, pigem ikka asi inimese usaldusväärsuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]luuleluule kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Siis ütlegi nii, et su krediitkaart muudeti väikelaenuks, mitte, et su krediitkaart vormistati TAGASTAMATUKS laenuks. Ilma igasuguse õeluseta – mõtle korraks selle sõna sisu peale ja siis saad aru, miks su jutt imelik tundus!
Veel kord, mina pole kedagi debiilikuks sõimanud ega ole kedagi debiilikuks pidanud. Ja milles see minu õelus seisneb? Selles, et ma pole sinuga samal arvamusel?

Laenude nõiaringis inimesi on väga palju ja sageli võib nendest lugeda ka perekoolis. Seega, pole mina seda välja mõelnud, et selliseid inimesed on olemas ning kahjuks on neid väga palju.[/tsitaat]

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kusjuures krediitkaardi võla ümbervormistamise eest laenuks maksab see kodanik veel lepingutasu + röögatu intressi, aga seda unustas ta muidugi meile mainida:-)
Ja-jah, tõesti ülimalt \”tagastamatu\” ja soodne laen.
Ma arvutanud ei ole, aga sellegipoolest arvan, et jõudumööda ise seda krediitkaardi limiiti tagasi maksta oleks odavam tulnud.[/tsitaat]

Ära kommenteeri – ma just ju kirjutasin, kui kahjulik on krediitkaart. Lepingutasu, muide, oli 10 ¤ ja intress jäi samaks – 21%. Ikka imestan, kuidas kellegi keelevääratusest nii paju õelaid kommentaare on võimalik teha.
\”Tagastamatu LIMIIDIGA LEPING\” oleks olnud õige väljend – no vabandage tõesti, kulla käod, et perekooli foorumis sellise kohutava vea tegin ja \”limiidi\” asemel \”laen\” kirjutasin. Lähen ja häbenen kuskil. Kirjutasin selle õnnetu sõna \”tagastamatu …\”, sest sellisena presenteeris seda pangatöötaja.

Ja millega nõus pole? Sellega, et krediitkaardi ohvriks võib sattuda kergeminigi, nagu sms-laenu ohvriks?
SMS laenuga jäävad hätta tavaliselt need, kes ei saagi kuskilt mujalt laenu – töötud, vastutustundetud inimesed.
Kui inimene on vastutustundlik, siis ei muuda laenu pealkiri \”sms\” teda veel debiilikuks. Seda ka mõtlesin – et sa eeldad, et kõik, kes sms laenu võtavad, muutuvad koheselt ajudeta debiilikuks ja jäävad võlgu.
Jään seisukoha juurde, et kui sms laenu protsent on väiksem (nimelt 0), siis võtangi ühekordseks laenuks seda ja kõik. Jään selle juurde, et krediitkaardi taotlemine ühekordselt 100 ¤ saamiseks 14 päevaks on mõttetus ja just võib viia selleni, et seda \”mugavat\” võimalus kasutatakse uuesti ja uuesti, kuna intress on \”nii soodne\” ja midagi ei ähvarda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.10 07:03; 12.10 09:40; 12.10 13:03; 12.10 16:38; 12.10 16:42; 23.10 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ära kommenteeri – ma just ju kirjutasin, kui kahjulik on krediitkaart. Lepingutasu, muide, oli 10 ¤ ja intress jäi samaks – 21%. Ikka imestan, kuidas kellegi keelevääratusest nii paju õelaid kommentaare on võimalik teha.
\”Tagastamatu LIMIIDIGA LEPING\” oleks olnud õige väljend – no vabandage tõesti, kulla käod, et perekooli foorumis sellise kohutava vea tegin ja \”limiidi\” asemel \”laen\” kirjutasin. Lähen ja häbenen kuskil.[/tsitaat]Heldeke küll! Asi pole ju üldse selles, et sa sõna limiidi asemel \”laen\” (või oli see vastupidi?) kirjutasid. Kuidas sa küll aru ei saa? Asi on sõnas TAGASTAMATU.
Kuidas sa saad öelda, et su laen (limiit) muudeti TAGASTAMATUKS? Mismoodi? See ei ole ju TAGASTAMATU laen, kui sa tegelikult maksad selle laenu tagasi, lihtsalt lepingu liiki ja tingimusi muudeti.

Tagastamatu laen tähendab seda, et sul ei ole seda vaja tagasi maksta.
Puhas eesti keel ju!?
Oled vist pisut rumal inimene küll, kui sa kolme erineva inimese selgitustest ei saa aru, mis osas sa eksisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]luuleluule kirjutas:[/small]

[small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja millega nõus pole? Sellega, et krediitkaardi ohvriks võib sattuda kergeminigi, nagu sms-laenu ohvriks?
SMS laenuga jäävad hätta tavaliselt need, kes ei saagi kuskilt mujalt laenu – töötud, vastutustundetud inimesed.
Kui inimene on vastutustundlik, siis ei muuda laenu pealkiri \”sms\” teda veel debiilikuks. Seda ka mõtlesin – et sa eeldad, et kõik, kes sms laenu võtavad, muutuvad koheselt ajudeta debiilikuks ja jäävad võlgu.
Jään seisukoha juurde, et kui sms laenu protsent on väiksem (nimelt 0), siis võtangi ühekordseks laenuks seda ja kõik. Jään selle juurde, et krediitkaardi taotlemine ühekordselt 100 ¤ saamiseks 14 päevaks on mõttetus ja just võib viia selleni, et seda \”mugavat\” võimalus kasutatakse uuesti ja uuesti, kuna intress on \”nii soodne\” ja midagi ei ähvarda.[/tsitaat]Muidugi võid sms-laenu võtta. Kes saab keelata, aga kui sa tead, et sul on vaja lähitulevikus näiteks kodulaenu võtta, siis on see lihtsalt rumal tegu, sest nagu teema pealkirigi ütleb, siis kiirlaenu võtja pangast enam laenu ei saa.

Kiirlaenu võtja ei pruugi olla debiilik, aga ta pole piisavalt ratsionaalse mõtlemisega, kui eelistab mitmesajakordselt kõrgema intressiga laenu madalama intressiga laenule.
Nagu juba öeldud, siis 0 intressiga kiirlaenu saab vaid esimene kord, kuid krediitkaardiga võid saada teatud tingimustel samuti 0 intressiga. Inimene võib krediitkaarti tagavara juhuks hoida ka nii, et ta seda üldse reaalselt ei kasuta (seega ei maksa intresse ega kuuhooldustasu). Lihtsalt, tal on see nö igaks juhuks, vajaduse tekkides olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]AnnaL kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Olin saanud just 18, läksin ülikooli ning olin 3 kuud töötand peaaegu miinimumpalgaga klienditeenindajana – võtsin swedbankist õppelaenu. Paar päeva hiljem küsisin krediitkaarti – limiidiks pandi tol ajal 10000 krooni! minu miinimumpalga juures!!!! Mõni kuu hiljem läksime sõpradega Euroopa reisile ja kuna mul oli ainsana krediitkaart kasutasime seda – helistasin Hollandist ja palusin limiiti suurendada ( kõik maksed olid alati õigeaegselt makstud ja võlgu polnud) ning ilma mingite küsimustega oli järgmiseks päevaks limiit tõstetud 17000 peale nagu soovisin.
Seega palga vähesuse tõttu küll kaarti andmata ei jäeta, pigem ikka asi inimese usaldusväärsuses.[/tsitaat]Ei saagi aru, mis sa soovid öelda? Et inimesel võib küll olla miinimumpalk, aga ta võib piiramatu limiidiga laenu või krediitkaardi saada?
Loomulikult jäetakse palga vähesuse tõttu laen või krediitkaart andmata. Igakuine regulaarne sissetulek on ju esimene asi, mida pank vaatab. Usaldusväärsus ja muidu ilus ja tubli olemine tuleb alles pärast seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pangalaenu soovides oli juhus, kus öeldi, et olete viimase kuue kuu jooksul võtnud kiirlaenu ja ei sobi laenuvõtjaks. Kui selgus, et tegemist oli järelmaksuga (liisi) asja soetamisega siis enam laenu saamisega probleemi ei olnud. Aga esmalt öeldi, et olete võtnud kiirlaenu!!!
Samas sai mees autoliisingu hoolimata sellest, et maksehäireregistris oli viimase 6-kuu jooksul olnud üleval võlgnevus. Tehti mingi eraldi otsus, et hoolimata sellest sobib liisinguvõtjaks. Kõik oleneb pangast ja läbirääkimisoskustest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 01:47; 15.12 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiirlaenu ei ole võtnud, kuskile mujale võlgu ei ole (peale krediitkaardi pool summast) ning mulle öeldi pangast ei, kui tahtsin alles hiljuti autoostuks mõni tuhat eurot auto ostuks laenu võtta. Sissetulek on igakuiselt 800¤. Mulle see seb kohe üldse ei meeldi, vahetan tingimata panka, ning pensionifondi viin ka mujale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kiirlaenu ei ole võtnud, kuskile mujale võlgu ei ole (peale krediitkaardi pool summast) ning mulle öeldi pangast ei, kui tahtsin alles hiljuti autoostuks mõni tuhat eurot auto ostuks laenu võtta. Sissetulek on igakuiselt 800¤. Mulle see seb kohe üldse ei meeldi, vahetan tingimata panka, ning pensionifondi viin ka mujale.[/tsitaat]
krediitkaarti suhtutakse samamoodi nagu laenu pangas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 01:47; 15.12 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kiirlaenu ei ole võtnud, kuskile mujale võlgu ei ole (peale krediitkaardi pool summast) ning mulle öeldi pangast ei, kui tahtsin alles hiljuti autoostuks mõni tuhat eurot auto ostuks laenu võtta. Sissetulek on igakuiselt 800¤. Mulle see seb kohe üldse ei meeldi, vahetan tingimata panka, ning pensionifondi viin ka mujale.[/tsitaat]

Imestan ,et sulle ei antud autoostuks laenu .
Mina olen krediitkaardile võlgu 450euri ja sain pangast laenu 2000euri .Ilma käenduseta ja 4aastaks .Mingit probleemi ei olnud .Pole elus võtnud kiirlaenu .tean,et siis pangad laenu ei anna kui võtad sms laenu ja ma ole sellest hoidunud .
Minu palk neto on 450 euri .
Soovitan Swed panka ,mõistlik suhtumine .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere;

Ma kirjutasin selle foorum soovitame pöörduda pr Martine Suria oma taotluse raha laenamine, sest see on väga lihtne ja mõistmist daam.

Ta sai just makstud 25,000 ¤ ja tema Ma palun teil nendega ühendust, et saada hea rahulolu.

Mitte ühendust mail: sincere.martine@gmail.com

Võta seal ja sa näed, et sinu mure pinguta valminud vaid 48 tundi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere;

Ma kirjutasin selle foorum soovitame pöörduda pr Martine Suria oma taotluse raha laenamine, sest see on väga lihtne ja mõistmist daam.

Ta sai just makstud 25,000 ¤ ja tema Ma palun teil nendega ühendust, et saada hea rahulolu.

Mitte ühendust mail: sincere.martine@gmail.com

Võta seal ja sa näed, et sinu mure pinguta valminud vaid 48 tundi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere;

Ma kirjutasin selle foorum soovitame pöörduda pr Martine Suria oma taotluse raha laenamine, sest see on väga lihtne ja mõistmist daam.

Ta sai just makstud 25,000 ¤ ja tema Ma palun teil nendega ühendust, et saada hea rahulolu.

Mitte ühendust mail: sincere.martine@gmail.com

Võta seal ja sa näed, et sinu mure pinguta valminud vaid 48 tundi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära üldse kasuta panku ega kiirlaenukontoreid. Laena teiselt inimeselt, on intress mõistlikum.
http://www.isepankur.ee
http://www.omaraha.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

krediitkaarti suhtutakse samamoodi nagu laenu pangas[/tsitaat]Krediit ongi ju eesti keeles laen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Miranda89 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere;

Ma kirjutasin selle foorum soovitame pöörduda pr Martine Suria oma taotluse raha laenamine, sest see on väga lihtne ja mõistmist daam.

Ta sai just makstud 25,000 ¤ ja tema Ma palun teil nendega ühendust, et saada hea rahulolu.

Mitte ühendust mail: sincere.martine@gmail.com

Võta seal ja sa näed, et sinu mure pinguta valminud vaid 48 tundi. [/tsitaat]
kuradi äge pakkumine 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kiirlaenu kasutanu järelmaksu ei saa

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.