Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: kiirlaenud

Postitas:

Kes on viimasel ajal laenanud, öelge, kust saab kiirlaenu ilma pangakonto väljavõtet esitamata. Ma ei ole kunagi kiirlaenu võtnud ja nüüd siis selgus selline vastik tingimus (barboras ja credit 24-s vähemalt on see nõue). Ma ei taha, et keegi nö minu rahakotis soriks, ka laenuandja mitte. Kui mul ei ole kusagil ühtki võlgnevust olnud, siis võiks ju ilma pangakonto väljavõtteta laenu anda?

+1
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui normaalne pank sulle laenu ei anna, siis ON selleks põhjus!!

Ära võta kiirlaenu. Kogu see raha ise või pöördu tavalise panga poole.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära võta kiirlaenu, ükskõik kui väga on vaja.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu  on kiirlaenukontorite tingimused laenuvõtjatele samad, mis pankadel. Seadus kohustab.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka seda meelt, et ära võta kiirlaenu. See hetkeline lahendus võib pikemas perspektiivis väga lollilt kätte maksta.

Oletame, et maksadki kõik korralikult kohe tagasi, siis tuginedes võlgadesse sattunute kommentaaridele, tekkivat inimesel mingi kummaline kindlustunne, et näe, midagi ju ei juhtunud, ja võetakse uus(i) laen(e). Mingil hetkel aga saab ka kõige rumalam aru, et kui tal niigi vähene sissetulek, siis ootamatult lisandus üks lisakulu – pealemakstav %. Ja see on juba fakt, mitte et see “võib juhtuda”.

Mina näiteks ei ole nii rikas inimene, et järelmaksuga asju osta või rahale raha peale maksta. Loomulikult ma arvestan teenustasude, kullertasude ja muuga, mis tuleb teenust tarbides maksta, aga mingit lisamakset kindlasti ei vaja. Kiirlaenu “abi” on tegelikult hullem kui kevadine rabe jää. Ära võta seda!

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mna ei võtaks laenu Credit24-st või mõnest muust sellisest kohast, mis ongi ainult kiirlaenudele spetsialiseerunud. Kui tõesti on raha vaja mingiks konkreetseks asjaks või eesmärgiks (loe: mitte teiste laenude katteks või lihtsalt elamise kuludeks), siis võta parem tarbimislaen mõnest normaalsest pangast ja sõlmi ka laenukindlustus, et pärijad ei peaks laenu hiljem omast taskust kinni maksma hakkama. Kiirlaen ja tarbimislaen on nagu tiksuv pomm või kirves pea kohal, eriti kui on kergekäeliselt võetud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ajast Barborast kiirlaenu saab? :O

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sul on kiirlaenu vaja, siis oled ka sealmaal, et su pangakontot tuleb kontrollida eelnevalt.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui hädasti ikka vaja on, taotle oma pangast vabamaksega krediitkaarti. Neil on isegi väiksem intress(küll muidugi üsna kopsakas võrreldes laenuga) aga siiski väiksem, kui kiirlaenudel.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida hullu pangakonto näitab, et seda suvaline töötaja näha ei või? Käisid bordellis?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on ühekordselt vaja, siis on uutele tulijatle minu meelest nii, et pead kuu jooksul tagasi maksma sama summa ning mitte ühtegi senti ei lisandu. Alla 300 ehk ei nõuta ka pangakontot. cr24 ja fer.. ilmselt. Ühekordne asi ei tee midagi hullu sinuga, vaja siis vaja.

 

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis (üüratutest) intressidest te räägite?
Esimest korda kiirllaenu võttes maksad tagasi sama summa, mis laenasid või siis max 1 euro peale.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esto ei küsi väljavõtet, kuu tagasi kasutasin esto konto teenust , vajasin raha mõneks päevaks, tagastasin juba õnneks, neil intress kõrge.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ajast Barborast kiirlaenu saab? :O

Sellepärast ta ei saagi, et ta arvab, et Barborast saab kiirlaenu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ajast Barborast kiirlaenu saab? :O

Sellepärast ta ei saagi, et ta arvab, et Barborast saab kiirlaenu.

No ta ilmselt mõtles Bondorat.

TA, aga arvesta seda, et kui korra kiirlaenu võtad, siis normaalsed pangad sulle enam laenu ei anna. Igatahes mitte enne, kui see on tasutud ja veel mingi aeg on näha, et pole uut võtnud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  • On ilmunud 3 blogi kiirlaenu võlglaste poolt.

https://olenvolgu.com

https://volglane.blogspot.com

https://kahvolgu.blogspot.com/?m=1

Ei tundu ilus see võlglase elu. Ja miks konto vvd ei taha esitada? Kasiinotad?

KiirlaenUdesse ei soovita küll mässida kui ei saa kohe summat tagasi maksta +1 eur.

Kui mõtled, et graafiku järgi maksad, siis jäädki seda maksma ja uusi võtma.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on ühekordselt vaja, siis on uutele tulijatle minu meelest nii, et pead kuu jooksul tagasi maksma sama summa ning mitte ühtegi senti ei lisandu. Alla 300 ehk ei nõuta ka pangakontot. cr24 ja fer.. ilmselt. Ühekordne asi ei tee midagi hullu sinuga, vaja siis vaja.

Mis mõttes, kui vaja siis vaja? Kiirlaenu võtta ei ole mitte kunagi vaja. Kui on olukord, kus ei ole raha söögi ostuks või kom.maksete tasumiseks, siis saab abi KOVist. Kiirlaenu võetakse tavaliselt ikka täiesti ebavajalike ostude tegemiseks või vanade kiirlaenude tasumiseks. Või kasiinos mängimiseks nagu teemaalgataja.

Lõpetage ära see “heade nõuannete” andmine kiirlaenu teemades. Tänu teiesugustele “heatahtlikele” satub inimene lõpuks väljapääsmatusse olukorda. Ja seda teame me kõik, et ainult üks kiirlaen ei jää üheks kiirlaenuks. Ja sageli ei suudeta ka seda ühte-ainsat-esimest kiirlaenugi tagasi maksta.

Muide, minu igapäevatöö sisaldab muuhulgas ka kiirlaenutajate ja kasiino mängijatega tegelemist. Seega, ma tean väga hästi selliste inimeste mõtteviisi ja seda, mille jaoks tegelikult laenu võetakse. Eranditult kellelgi neist ei ole olnud PÄRISELT KA vaja seda kiirlaenu, vaid see on võetud kergekäeliselt, läbimõtlematult ja/või mõne “naabrist parema” asja ostuks (a la viimase mudeli Iphone ostuks vmt).

Ajaviite juttude all oli just väga pikk ja kole teema kellestki, kes võttis kiirlaene. Aastaga sai 6 000-eurost 16 000-eurone võlg, mida too inimene nüüd mõistagi tagasi maksta ei suuda. Ei hakka sellest teemast siia linki panema, kuna too inimene enam ei taha oma teemat käsitleda, aga usun, et enamus meist siin luges ka seda teemat.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )