Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: kiirtest

Postitas:
Kägu

Kuidas see nüüd siis on?

Perearst enam PCR testile saatekirja ei anna ?

kui mina, vaximata inimene saan koroona siis teen kiirtesti ja ja lihtsalt ütlen oma pereasrtile , et olen covidis.

kes mulle selle covid passi siis annab ?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see nüüd siis on?

Perearst enam PCR testile saatekirja ei anna ?

kui mina, vaximata inimene saan koroona siis teen kiirtesti ja ja lihtsalt ütlen oma pereasrtile , et olen covidis.

kes mulle selle covid passi siis annab ?

Jõuluvana toob, kui hea laps oled

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult paneb oerearst sinu digilukku covidi diagnoosi.

 

Ega pcr puhul pani diagnoosi lukku ka perearst mitte Paul Naaber.  Paulon vaid analüüsi teostajana tanki pandud.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult paneb oerearst sinu digilukku covidi diagnoosi.

Selle digiloo infoga koroonatesti genereerida ei saa.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ole täitsa rahulik, perearst annab saatekirja ikka. Testitakse ju nüüd ka RSV ja gripi osas. Senikaua, kuni nö. riik testimise kinni maksab, saab saatekirju vabalt.

P.S. Mina sain eile ilma igasuguse probleemita.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et kui sa perearstile ütled, et sa tahad teha PCR testi, siis saad ka saatekirja. Aga lihtsalt nüüd kui keegi saab kiirtestiga positiivse ja tunneb, et ta ei taha PCRi teha, siis ilmtingimata ei pea minema seda tegema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu perearst ütles täna, et saatekirja annab ainult vaktsineerimata inimestele, et need saaksid endale positiivse testi korral tõendi. Minul kui vaktsineeritud isikul pole PCR testi vaja, sest see ei anna mulle midagi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panen siia oma postituse ühest teisest teemast, mõtle järgi, vo kusid ikkagi saatekirja testile.

#3947429:
Ma pigem teataks kohe perearstile, et ta saaks ametlikult fikseerida, mis ajast haige oled ja millal isolatsioon lõpeb. Muidu tekib ju olukord, kus nö. ametlikult sa polegi haige olnud, saad positiivse PCR testi tulemuse ja siis selle põhjal peaks nagu isolatsioon algama, aga sina juba kablutad ringi.
Sellega seoses: kui nüüd mitte teha pcr-i ja lihtsalt informeerida perearsti, siis kuidas ma pärast nt reisides või muu tervisehädaga haiglasse sattudes tõestan, et võimalik pos pcr on hoopis jääkpositiivne? Praeguseni on saanud seda tõestada varasema pos testivastusega, aga edaspidi? Ma kardan küll, et paljud inimesed ei motle hoolikalt läbi, mida testile mitteminek tulevikus kaasa tuua võib ja uhel hetkel saavad ebameeldiva üllatue osaliseks. Või kasvõi uued tõhustusdoosid: kui ma praegu enne tõhustsudoosi saamist läbi põen, siis peaks tõhustus tehtud olema, aga ilma testita ei ole mul sellest teadmisest kasu ju ja pean ikkagi minema tõhustusdoosi tegema, kuigi med vajadust selleks ei oleks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panen siia oma postituse ühest teisest teemast, mõtle järgi, vo kusid ikkagi saatekirja testile.

#3947429:

Ma pigem teataks kohe perearstile, et ta saaks ametlikult fikseerida, mis ajast haige oled ja millal isolatsioon lõpeb. Muidu tekib ju olukord, kus nö. ametlikult sa polegi haige olnud, saad positiivse PCR testi tulemuse ja siis selle põhjal peaks nagu isolatsioon algama, aga sina juba kablutad ringi.

Sellega seoses: kui nüüd mitte teha pcr-i ja lihtsalt informeerida perearsti, siis kuidas ma pärast nt reisides või muu tervisehädaga haiglasse sattudes tõestan, et võimalik pos pcr on hoopis jääkpositiivne? Praeguseni on saanud seda tõestada varasema pos testivastusega, aga edaspidi? Ma kardan küll, et paljud inimesed ei motle hoolikalt läbi, mida testile mitteminek tulevikus kaasa tuua võib ja uhel hetkel saavad ebameeldiva üllatue osaliseks. Või kasvõi uued tõhustusdoosid: kui ma praegu enne tõhustsudoosi saamist läbi põen, siis peaks tõhustus tehtud olema, aga ilma testita ei ole mul sellest teadmisest kasu ju ja pean ikkagi minema tõhustusdoosi tegema, kuigi med vajadust selleks ei oleks.

jube tüütud on sellised sama jutu kopeerimised.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jube tüütud on sellised sama jutu kopeerimised.

Just. Ja oleks siis midagi olulist seal kirjas olnud. Täiesti sama jutt, mis siinsamas teemaski juba kõlanud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )