Esileht Koroonaviirus COVID-19 kiirtest positiivne, kas tingimata vaja pcr-i?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: kiirtest positiivne, kas tingimata vaja pcr-i?

Postitas:
Kägu

Olen kiirtesti ja sümptomite järgi koroonas. Olen ka riskigrupp, korra varem põdenud ja 3 vaktsiini saanud. Kui nüüd perearst mind saadab PCRi tegema (peab vist saatma?), kas mul on mõtet seda üldse teha? St kas seda tulemust peab kusagil näitama või mis kasu mul sellest paberist on? Kuus kuud alates haigestumisest oskan ma ju ise ka lugeda, et tõhustusdoosile minna.

Ma pigem istuks praegu kodus, raviks ennast ega seaks oma autojuhtimisoskusega abikaasat sellega ohtu, et ta peab mind linna teise otsa sõidutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siseriiklikult ilmselt pole vaja, aga kui sul on plaan või vajadus reisida, siis soovitan ära teha, sest teiste riikide plaane me ette teada ei või.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuus kuud alates haigestumisest oskan ma ju ise ka lugeda, et tõhustusdoosile minna.

PCR ongi haigestumise fikseerimine, ehk kui see PCRiga pole fikseeritud siis tõhustustoodi saamist loetakse kolmandast vaktsiinist, mitte vahepealsesest läbipõdemisest.

Parandage kui eksin.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled juba üks kord põdenud ja veel kolm korda vaktsineeritud ja põed nüüd uuesti. Miks sa jumala eest tõhususdoosi teed, küsin lihtsalt uudisimust.  Kui palju peab inimest hirmutama, et ta sellisesse seisu jõuab? Ma olen üks kord põdenud ja ilma süstiteta, ma võtan seda nüüd kui külmetushaigust, miks ma peaksin seda enam kartma? Sa oled kolm korda vaktsineeritud ja kaks korda põdenud, miks, miks küll sa peaksid uuesti ennast süstima???

 

Vastus PCR- testi osas: kui tahad väismaale minna, kuhugi riiki, kus reaalsus on ka kadunud, siis mine tee see ära.  Ei usu, et Eestis enam seda koroonapassi kasutusele võetakse, sest siis peaks inimesed puhta segased olema, aga ei tea midagi, seda arvasin ma ka aasta tagasi:)

+7
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa jumala eest tõhususdoosi teed, küsin lihtsalt uudisimust.

Sest ta on riskigrupis, kirjutab ju selge sõnaga.

Teemaalgataja, lase enda perearstil end PCRi tegema saata ja mine tee see test ära. Igal juhul kindlam, kui on tehtud, siis jäävad igasugused võimalikud jamad ära.

Pealegi annab kiirtest mõnikord valepositiivse.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PCR ongi haigestumise fikseerimine, ehk kui see PCRiga pole fikseeritud siis tõhustustoodi saamist loetakse kolmandast vaktsiinist, mitte vahepealsesest läbipõdemisest.

See on ametlik info. Kui inimene ise teab, et on põdenud, siis ta ju loomulikult ei lähe enne 6 kuud end vaktsineerima.  Mis sellest, et see haigus on fikseerimata.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PCR ongi haigestumise fikseerimine, ehk kui see PCRiga pole fikseeritud siis tõhustustoodi saamist loetakse kolmandast vaktsiinist, mitte vahepealsesest läbipõdemisest.

See on ametlik info. Kui inimene ise teab, et on põdenud, siis ta ju loomulikult ei lähe enne 6 kuud end vaktsineerima. Mis sellest, et see haigus on fikseerimata.

Sellisel juhul ei lähe ilmselt saadav doos ka tõhustusdoosina ametlikult kirja. Vaid olenevalt eelmisest vaktsiinist nö võib minna esmavaktsiinina kirja kui vahe liiga pikk. Ja siis kui nt soov reisida võib tekkida veel vajadus teine doos teha jne.

 

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellisel juhul ei lähe ilmselt saadav doos ka tõhustusdoosina ametlikult kirja. Vaid olenevalt eelmisest vaktsiinist nö võib minna esmavaktsiinina kirja kui vahe liiga pikk. Ja siis kui nt soov reisida võib tekkida veel vajadus teine doos teha jne.

Ah mida sa ajad. Tõhustusdoosil pole mingit ette nähtud vaheaega. Vähemalt praegu. On alampiir – 6 kuud eelmisest vaktsiinist või põdemisest. Ei ole ülapiiri.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siseriiklikult ilmselt pole vaja, aga kui sul on plaan või vajadus reisida, siis soovitan ära teha, sest teiste riikide plaane me ette teada ei või.

Miks sa arvad, et siseriiklikult pole enam vaja? Ma küll nii kindel ei oleks, eelmisel sügisel/talvel juba sai kord mööda pandud oma ennustustega.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kas kõik on arstilt saatekirja saanud?

Pigem tuleb see tasulisena teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pigem istuks praegu kodus, raviks ennast ega seaks oma autojuhtimisoskusega abikaasat sellega ohtu, et ta peab mind linna teise otsa sõidutama.

Mind hakkas hoopis see autojuhtimisoskus huvitama, kas teda siis on või pole? Kui on (kui juba mainitud), miks see abikaasa siis sõidutama peab? Kui pole, miks seda oskust mainidagi?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind hakkas hoopis see autojuhtimisoskus huvitama, kas teda siis on või pole? Kui on (kui juba mainitud), miks see abikaasa siis sõidutama peab? Kui pole, miks seda oskust mainidagi?

Ju ikka seepärast, et kuidagi tuleb ju testimiskohta jõuda ja kui ise autojuht ei ole, siis peab keegi sõidutama (kui ollakse kaasinimestega arvestav ning ei ronita haigena bussi).

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind hakkas hoopis see autojuhtimisoskus huvitama, kas teda siis on või pole? Kui on (kui juba mainitud), miks see abikaasa siis sõidutama peab? Kui pole, miks seda oskust mainidagi?

Ju ikka seepärast, et kuidagi tuleb ju testimiskohta jõuda ja kui ise autojuht ei ole, siis peab keegi sõidutama (kui ollakse kaasinimestega arvestav ning ei ronita haigena bussi).

Aga kas abikaasaga siis kodus ei puututa kokku?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pigem istuks praegu kodus, raviks ennast ega seaks oma autojuhtimisoskusega abikaasat sellega ohtu, et ta peab mind linna teise otsa sõidutama.

Mind hakkas hoopis see autojuhtimisoskus huvitama, kas teda siis on või pole? Kui on (kui juba mainitud), miks see abikaasa siis sõidutama peab? Kui pole, miks seda oskust mainidagi?

TA. Sellepärast mainisingi, et ise ei sõida. Aga tõsi on muidugi, et abikaasa istub mitu päeva juba koroonapisikute keskel koos minuga. Autos panen maski. Abikaasa ise nagu väga ei muretse, aga teismeline on hetkel närvis, tal esmaspäevast laager. Mul on viies haiguspäev, ehk enam pereliikmetele ei nakka, kui siiani pole nakanud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas abikaasaga siis kodus ei puututa kokku?

Kodus on võimalik ometi erinevates tubades olla ning ruumi on ka rohkem. Auto on pisike suletud ruum, vahemaa inimeste vahel on meeter-poolteist (kui reisija tagapingil istub).

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind hakkas hoopis see autojuhtimisoskus huvitama, kas teda siis on või pole? Kui on (kui juba mainitud), miks see abikaasa siis sõidutama peab? Kui pole, miks seda oskust mainidagi?

Mina käisin tasuliselt testimas, et saaks ametlikult ära fikseeritud. Ja mul oli nii halb olla, et ise autot juhtida ei suutnud. Isegi kõrvalistmel käis pea väga ringi ja ajas iiveldama.

Mul on viies haiguspäev, ehk enam pereliikmetele ei nakka, kui siiani pole nakanud?

Minu sümptomid avaldusid 7. päeval peale pereliikme haigestumist.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodus on võimalik ometi erinevates tubades olla ning ruumi on ka rohkem.

Ära seleta. Kel on ruumi, kel pole. Köök on ikka ühine, kõik katsuvad panni või potti, võtavad toitu samade kulpidega, iial ei saavuta kodus täielikku steriilsust. Ühine vets ja vannituba, ikka puutud kokku väiksemas korteris. Aknad võivad küll pärani olla ja tuul läbi puhuda, aga ikka juhtud haigestunutega kokku. Omikron on ülinakkav. Aga jah,  igaüks tõesti ei nakatugi. Või kui, siis sümptomiteta. Ja ei tulegi pähe testida.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas abikaasaga siis kodus ei puututa kokku?

Kodus on võimalik ometi erinevates tubades olla ning ruumi on ka rohkem. Auto on pisike suletud ruum, vahemaa inimeste vahel on meeter-poolteist (kui reisija tagapingil istub).

Nakkusohtlik ollakse ja nakkust levitatakse juba enne sümptomite avaldumist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas abikaasaga siis kodus ei puututa kokku?

Kodus on võimalik ometi erinevates tubades olla ning ruumi on ka rohkem. Auto on pisike suletud ruum, vahemaa inimeste vahel on meeter-poolteist (kui reisija tagapingil istub).

Nakkusohtlik ollakse ja nakkust levitatakse juba enne sümptomite avaldumist.

Tulge sealt 3 aasta tagusest inforuumist ometi välja. Peamiselt levitatakse ikkagi esimesel paaril sümptomite avaldumise päeval. Mõelge ometi loogiliselt, levitamiseks on vaja mida? Et pisikud lendaks ringi. Kuidas nad lendavad? Aevastades, köhides. Kuni sa ei aevasta ega köhi, saad nakkust levitada ikka vägagi piiratult, ainult otseselt ühes voodis öö otsa magades või väga lähestikku pikalt suheldes.

Köök on ikka ühine, kõik katsuvad panni või potti, võtavad toitu samade kulpidega, iial ei saavuta kodus täielikku steriilsust.

Ja samad sõnad sulle. Mis see katsumine siia puutub? Ja kulp? Lakud seda kulpi või? Koroona ei levi esemete kaudu, no kui sa just muidugi käsi haige inimese poolt pikalt kasutatud maski vastu ei hõõru ja siis kohe oma nägu.

Mina ja pereliikmed oleme palju kordi kokku puutunud haigete inimestega enne sümptomite avaldumist. Kordagi pole keegi selliselt haigestunud. Küll sai tütar aga koroona kohe kätte bussist, kui tema kõrvale istus tatistav nooruk.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled juba üks kord põdenud ja veel kolm korda vaktsineeritud ja põed nüüd uuesti. Miks sa jumala eest tõhususdoosi teed, küsin lihtsalt uudisimust. Kui palju peab inimest hirmutama, et ta sellisesse seisu jõuab? Ma olen üks kord põdenud ja ilma süstiteta, ma võtan seda nüüd kui külmetushaigust, miks ma peaksin seda enam kartma? Sa oled kolm korda vaktsineeritud ja kaks korda põdenud, miks, miks küll sa peaksid uuesti ennast süstima???

Sellepärast, et ei vaktsiinide ega läbipõdemise kaudu tekkinud kaitse ei kesta igavesti, seda peab aeg-ajalt turgutama.

Võta teadmiseks, et läbipõdemise kergus ei ütle mitte midagi selle kohta, kui raskelt sa selle järgmine kord läbi põed. Piisavalt on inimesi, kes on kord või paar selle kerge nohuga läbi põdenud, aga kolmas kord on viinud nädalaks raske haigusega voodisse või haiglassegi. Lisaks veel pikk Covid.

Vaktsineerimine aitab vähendada haiguse, sh pika Covidi raskust. Sellepärast vaktsineeritaksegi uuesti.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulge sealt 3 aasta tagusest inforuumist ometi välja. Peamiselt levitatakse ikkagi esimesel paaril sümptomite avaldumise päeval. Mõelge ometi loogiliselt, levitamiseks on vaja mida? Et pisikud lendaks ringi. Kuidas nad lendavad? Aevastades, köhides. Kuni sa ei aevasta ega köhi, saad nakkust levitada ikka vägagi piiratult, ainult otseselt ühes voodis öö otsa magades või väga lähestikku pikalt suheldes.

Äkki hakkaks ise loogiliselt mõtlema. Kui ainult sümptomitega inimesed viiruseid levitavad, siis oleks ju üsna lihtne mistahes viiruse levikut piirata. Ja palun seleta, kuidas ja miks tuulerõuged laste seas tervete klasside/rühmade kaupa haigestumist põhjustavad kuigi ometi ei põhjusta tuulerõuged ei köha ega nohu? Ning lapsed lasteaias ei maga ühes voodis ning haigestunud lapsed istuvad kodus.

 

Mina ja pereliikmed oleme palju kordi kokku puutunud haigete inimestega enne sümptomite avaldumist. Kordagi pole keegi selliselt haigestunud. Küll sai tütar aga koroona kohe kätte bussist, kui tema kõrvale istus tatistav nooruk.

Sa saad ainult oletada, et see tatistav nooruk oli koroonas. Aga tal võis olla ka allergiline nohu ja keegi teine seal bussis võis seda koroonat levitada.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja palun seleta, kuidas ja miks tuulerõuged laste seas tervete klasside/rühmade kaupa haigestumist põhjustavad kuigi ometi ei põhjusta tuulerõuged ei köha ega nohu?

Mis need tuulerõuged siia puutuvad? Me rääkisime koroonast. Kas toon HIV viiruse nüüd vastu näiteks, et näe, üldse ei nakka, kui ühes ruumis oled?

Kui ainult sümptomitega inimesed viiruseid levitavad, siis oleks ju üsna lihtne mistahes viiruse levikut piirata.

Sul on mingi probleem lugemisega. Loed üle sõna? Või üle rea? Kirjutasin, et peamiselt levitatakse sümptomite tekkimise esimestel päevadel. Loomulikult mingil määral toimub levik ka varem. Mingil määral. Jah, oleks küll lihtne viiruse levikut piirata, kui haiged inimesed ringi ei kolaks. Aga nad kolavad. Sest “mul on ju lihtsalt nohu, ma sain külma”.

Sa saad ainult oletada, et see tatistav nooruk oli koroonas. Aga tal võis olla ka allergiline nohu ja keegi teine seal bussis võis seda koroonat levitada.

Tõesti. Saan küll ainult oletada. Kuid see oletus ei olnud eraldiseisev, vaid käis kokku teise näitega – nimelt, et tütar on korduvalt ninapidi koos olnud sõbrannadega, kes järgmisel päeval haigeks jäävad, kuid neilt pole ta nakkust saanud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled juba üks kord põdenud ja veel kolm korda vaktsineeritud ja põed nüüd uuesti. Miks sa jumala eest tõhususdoosi teed, küsin lihtsalt uudisimust. Kui palju peab inimest hirmutama, et ta sellisesse seisu jõuab? Ma olen üks kord põdenud ja ilma süstiteta, ma võtan seda nüüd kui külmetushaigust, miks ma peaksin seda enam kartma? Sa oled kolm korda vaktsineeritud ja kaks korda põdenud, miks, miks küll sa peaksid uuesti ennast süstima???

Sellepärast, et ei vaktsiinide ega läbipõdemise kaudu tekkinud kaitse ei kesta igavesti, seda peab aeg-ajalt turgutama.

Võta teadmiseks, et läbipõdemise kergus ei ütle mitte midagi selle kohta, kui raskelt sa selle järgmine kord läbi põed. Piisavalt on inimesi, kes on kord või paar selle kerge nohuga läbi põdenud, aga kolmas kord on viinud nädalaks raske haigusega voodisse või haiglassegi. Lisaks veel pikk Covid.

Vaktsineerimine aitab vähendada haiguse, sh pika Covidi raskust. Sellepärast vaktsineeritaksegi uuesti.

Ehee, kus sa küll seda infot saad. Mina küsisin Terviseametilt, et kui palju vaktsineeritud ja vaktsineerimata on teist korda nakatanud. Nende vastus…

Terviseametil puuduvad andmed korduvalt põdenud isikute vaktsineerimisstaatuse kohta. Kui õnnestub neid saada, siis vastame Teile hiljem.

Kui puudub korduvnakatuse info, kuidas saab järeldada, kes kui raskelt põeb? Loll peab on inimesele nuhtluseks, mitte midagi uut siin päikese all. süstige ennast kasvõi surnuks, aga need kes ei soovi tuleks rahule jätta. Mida eelmise aasta kohta ei saa ütelda, selline terror, aga tugevamad jäävad ellu.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa tõmbled siin? Inimestel on pere, sugulasi, sõpru, tuttavaid ja töökaaslasi, suhtlevad ja teavad, kes ja kuidas vaktsineeritud, mitu korda ja kui raskelt on põdenud. Mis see terviseamet siia puutub?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehee, kus sa küll seda infot saad. Mina küsisin Terviseametilt, et kui palju vaktsineeritud ja vaktsineerimata on teist korda nakatanud. Nende vastus…

Statistika puudumine ei tähenda ju juhtumite puudumist ometi. Juhtumeid küsi perearstilt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled juba üks kord põdenud ja veel kolm korda vaktsineeritud ja põed nüüd uuesti. Miks sa jumala eest tõhususdoosi teed, küsin lihtsalt uudisimust. Kui palju peab inimest hirmutama, et ta sellisesse seisu jõuab? Ma olen üks kord põdenud ja ilma süstiteta, ma võtan seda nüüd kui külmetushaigust, miks ma peaksin seda enam kartma? Sa oled kolm korda vaktsineeritud ja kaks korda põdenud, miks, miks küll sa peaksid uuesti ennast süstima???

Sellepärast, et ei vaktsiinide ega läbipõdemise kaudu tekkinud kaitse ei kesta igavesti, seda peab aeg-ajalt turgutama.

Võta teadmiseks, et läbipõdemise kergus ei ütle mitte midagi selle kohta, kui raskelt sa selle järgmine kord läbi põed. Piisavalt on inimesi, kes on kord või paar selle kerge nohuga läbi põdenud, aga kolmas kord on viinud nädalaks raske haigusega voodisse või haiglassegi. Lisaks veel pikk Covid.

Vaktsineerimine aitab vähendada haiguse, sh pika Covidi raskust. Sellepärast vaktsineeritaksegi uuesti.

Ehee, kus sa küll seda infot saad. Mina küsisin Terviseametilt, et kui palju vaktsineeritud ja vaktsineerimata on teist korda nakatanud. Nende vastus…

Terviseametil puuduvad andmed korduvalt põdenud isikute vaktsineerimisstaatuse kohta. Kui õnnestub neid saada, siis vastame Teile hiljem.

Kui puudub korduvnakatuse info, kuidas saab järeldada, kes kui raskelt põeb? Loll peab on inimesele nuhtluseks, mitte midagi uut siin päikese all. süstige ennast kasvõi surnuks, aga need kes ei soovi tuleks rahule jätta. Mida eelmise aasta kohta ei saa ütelda, selline terror, aga tugevamad jäävad ellu.

TA. Ma võin sulle statistika mõttes öelda, et olingi nüüd teist korda ka pcr-i järgi positiivne ja põdesin kergelt läbi. Eelmisest (st 3. vaktsiinidoosist oli möödas 7,5 kuud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa tõmbled siin? Inimestel on pere, sugulasi, sõpru, tuttavaid ja töökaaslasi, suhtlevad ja teavad, kes ja kuidas vaktsineeritud, mitu korda ja kui raskelt on põdenud. Mis see terviseamet siia puutub?

Ah et nüüd loeb andmed üksikisikutelt. Kuid kui vaktsineerimata ütlesid, et tuttavatel on vaktsiinikahjud, siis karjuti, et üksikisikud ja lellepojad ei loe. Siiamaani. Püsige ikka ühes tükis nüüd. Palun esitage mulle andmed, väite kohta, et vaktsineerimata põevad teist korda raskelt. Ma olen ametlikult pcr põdenud deltat, märtsis oli kiirtest positiivne, ma ei teinud isegi enam sellest välja, tavaline nohu ja köha.  Terve minu pere, sõna sõna vastu, mõlemal on elust näited. Palungi sellepärast andmeid, erit kui keegi hakkab kaagutama, et tervise kaitseks tehtakse seda, nüüd peaks ikka pooletoobine olema, et seda uskuda. Vaktsiinikahjusid ei saa enam vaiba alla pühkuda, liiga palju neid.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun esitage mulle andmed, väite kohta, et vaktsineerimata põevad teist korda raskelt.

Alustame sellest, et sina näita meile, kus keegi siin teemas midagi sellist väitnud on. Või sinu arust väide, et esimene põdemine ei ennusta ette teise põdemise kulgu tähendabki sedasama, mida sa just kirjutasid?

Rumalatega on raske. Eriti raske on, kui rumal on sealjuures veel häälekas.

Ah et nüüd loeb andmed üksikisikutelt.

Kui räägitakse sellest, kas alati kulgeb koroona ühtmoodi, siis loomulikult loevad andmed üksikisikutelt. Mis siis veel peaks lugema? Piisab, kui ühel inimesel erinevatel kordadel haiguse kulg erinev oli ning ongi juba tõestus käes. Keegi Eesti kuulsustest oli ka kaks korda haige ja teisel korral oluliselt raskemalt, see jooksis millalgi ajakirjandusest läbi. Kes see oli, üldse ei mäleta.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis need tuulerõuged siia puutuvad? Me rääkisime koroonast. Kas toon HIV viiruse nüüd vastu näiteks, et näe, üldse ei nakka, kui ühes ruumis oled?

No HIV viiruse oleks sinu poolt üsna loll näide. Ma loodan, et sa ikka tead, kuidas see levib ja kuidas end selle eest kaitsta.

Tuulerõuged puutuvad asjasse niipalju, et tegu on samuti viirusega ja viirusega, mis levib piisknakkuse teel.

Tõesti. Saan küll ainult oletada. Kuid see oletus ei olnud eraldiseisev, vaid käis kokku teise näitega – nimelt, et tütar on korduvalt ninapidi koos olnud sõbrannadega, kes järgmisel päeval haigeks jäävad, kuid neilt pole ta nakkust saanud.

Ja jätkuvalt, koroonat võivad levitada ka ilma igasuguste haigusnähtudeta inimesed. Kui su tütar ei olnud seal bussi just kahekesi selle tatistava noormehega ning mitu päeva mitte ühegi teise inimesega kokku ei puutunud, siis võid seda noormeest süüdistada. Vastasel juhul mitte.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun esitage mulle andmed, väite kohta, et vaktsineerimata põevad teist korda raskelt.

Alustame sellest, et sina näita meile, kus keegi siin teemas midagi sellist väitnud on. Või sinu arust väide, et esimene põdemine ei ennusta ette teise põdemise kulgu tähendabki sedasama, mida sa just kirjutasid?

Rumalatega on raske. Eriti raske on, kui rumal on sealjuures veel häälekas.

Ah et nüüd loeb andmed üksikisikutelt.

Kui räägitakse sellest, kas alati kulgeb koroona ühtmoodi, siis loomulikult loevad andmed üksikisikutelt. Mis siis veel peaks lugema? Piisab, kui ühel inimesel erinevatel kordadel haiguse kulg erinev oli ning ongi juba tõestus käes. Keegi Eesti kuulsustest oli ka kaks korda haige ja teisel korral oluliselt raskemalt, see jooksis millalgi ajakirjandusest läbi. Kes see oli, üldse ei mäleta.

loe hoolikalt, siis leiad selle koha. Mul on isegi hea meel, et mõned sellised surevad vaktsiini tõttu. Vähem sellist massi vaja.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 kiirtest positiivne, kas tingimata vaja pcr-i?