Esileht Kodunurk Kiitke ja laitke oma hiljuti ostetud tolmuimejaid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kiitke ja laitke oma hiljuti ostetud tolmuimejaid

Postitas:

Pean ostma tolmuimeja, sest vana ütles üles. Kasutan laminaatpõranda ja vaippõranda puhastamiseks. Ja ei taha masinat, mis juuksekarvu kätte ei saa või sileda kareda vaibaga nõuab sada korda üle nühkimist. Palun nimetage oma ennast õigustavaid soodsapoolseid masinaid. Vaatasin, et Samsungitel on näitajad ja hinnad paremad, kui Philipsil näiteks. Kas siis on ka nii, et on paremad või vähemalt sama head? No võrrelda ilmselt keegi ei oska, sest kahte masinat ju kodus pole. Aga kas on täiesti okeid? Eks kiita võite ka kalleid, aga ise ostaks alla 200 eurose hea meelega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laidan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.tehnikataht.ee/est/e-pood/37/7698

Meil on Sencori sarnane tolmuimeja, nagu lingil toodud. Otsisin meie mudelit aga see on välja müüdud praeguseks. Igatahes üle 2 aasta meid väga truult teeninud ja ei ole saba andnud ka rohkete loomakarvade ning remonditolmu/kipsutolmu peale. Ei ole mingit tolmukotiga jamamist ega uute otsimist, valad aga peale tõmbamist anuma tühjaks ja aegajalt loputad üle ja korras. Väga-väga rahul ja kui peaks olema vajadust välja vahetada, siis läheks loosi igatahes järgmine Sencor.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin Euronicsist Samsungi tolmuimeja , ning olen väga rahul. Imemisvõimsus on suurem, kui see uus euronõue käseb, lisaks kiidan ka konteinerisüsteemi. St. ei pea tolmukotte ostma ja nendega jändama, vaid saan plastikkonteinerit ise tühjendada.
Varem oli mul Sencori suur varstolmuimeja-see oli mugav, ei pidanud tolmuimejat torust järele tõmbama, aga miinuseks oli see, et igale poole kitsastesse vahedesse ei pääsenud. Lisaks pidas vastu vaid kaks aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk saate siit inspiratsiooni:
https://tehnikavalik.wordpress.com/2015/02/06/kuidas-valida-tolmuimejat/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hinna kohta ei oska midagi arvata ja kaasaegsetest pakkuda aga aastas t1995 on truult teeninud Philips Oslo 1600W-e võimsusega.Tol ajal maksis oma 2000 eesti krooni. Imemisvõimsust ei tea,aga toad on alati puhtad ja masin on selle aja jooksul kaks korda vajanud elektrimootri harjade vahetust.See tähendab, et ei ole lagunenud ja teenib siiani hästi. Minu kindel valik uue puhul oleks midagi Philipsi toodangust või siis Elektroluxi oma. Kindlasti võtaks maksimaalse imemisvõimsusega ja võimalikult vaikse. Seda siis loomulikult ka jälgides oma rahakoti paksust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Kiitke ja laitke oma hiljuti ostetud tolmuimejaid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.