Esileht Kodunurk Kiitke/laitke oma külmkappe

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Kiitke/laitke oma külmkappe

Postitas:
Kägu

Kui on eraldi köök, siis pole vast hullu, aga avatud elutoas on natuke häiriv, eriti kui selle kõrval tööd teha.

Avatud köögid-elutoad on üldse nõmedad. Üks vahe muud kinnisvara müügis polnudki. Ilmselt said paljud müüjad aru, et eraldi ruumid on palju mõnusamad, privaatsemad ja kokkuvõttes luksuslikumad. Ja teha seal köögis veel tööd??

+9
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

No

Frost oli kōige tähtsam omadus mu jaoks, kui 2 a tagasi uue külmiku ostsin. Järgmine oli, et roostevaba, mitte valge. Valituks sai 2 m kōrge Whirlpool. Sügavkülm all, see oli ka üks tingimustest. Hind oli

u. 450. Tellitud sai e-poest, sest elan maal. Väga-väga rahul olen. Töötan reisilaeval ja olen 2 nädalat järjest kodust ära, kodus on 80-a ema, kes talveperioodil

väljas ei käi. Kōik ta tagavarad mahuvad ilusasti

ära. Ei kujuta enam ette, et peaks külmkappi sulatama

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikka NoFrost.

Meil hansa NoForst, see suur, kus külmik ja sügavkülm on kõrvuti. Sügavkülmas pole ühtegi jäätükikest, mida ma ise pole ekstra sinna tekkima pannud 😀 Küll aga külmiku tuli on vist valgusanduriga – põleb ainult siis, kui toas on valge ja kui toas on pime, siis ei põle 😀 Nali naljaks, see häda mul elu jooksul kõikidel külmikutel olnud, et mingi hetk tuli ei käitu enam  normaalselt. Muus osas – külmik on meil vist 3 aastat, hoiab jahedas, sügavkülm külmetab – teeb seda, mida tegema peabki. Plastmassi lõhn on poes kõikidel asjadel küljes. Võtad kasutusse ja küll toidulõhnad selle plastmassilõhna “neutraliseerivad”

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näiteks eestlaetavast masinast mul ei maksa unistadagi, see ei mahuks uksest sisse ja kuskile käidavasse ruumi ma seda ka panna ei tahaks.

Mu eestlaetav pesumasin on 40 cm sügavune.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näiteks eestlaetavast masinast mul ei maksa unistadagi, see ei mahuks uksest sisse ja kuskile käidavasse ruumi ma seda ka panna ei tahaks.

Mu eestlaetav pesumasin on 40 cm sügavune.

Mul 42 cm. Peseb 6 kg.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänapäeval tehaksegi kiirtesti katki minevaid asju  vanematel on kodus sügavkülmik, mille ostisid 1987. 

Mu vanaemal on kodus külmkapp, mis ostetud üle 50 aasta tagasi. Täiesti töökorras ja igapäevases kasutuses. Siis ei tehtud kiiresti vananevat tehnikat. Tänapäeval tehaksegi teadlikult lühema eluaega kodumasinaid, et me neid ikka rohkem ostaks.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil ka väga vana Beko külmkapp (u 20), peaks moodsama vastu vahetama. Me nüüd mehega kahekesi ja külmkapp kogu aeg pooltühi ning talveks lülitame üldse välja, kuna hoiame toitu köögi kõrval kütteta eesruumis. Sügavkülm jääb tuppa eraldi.

Nüüd tahaks hea meelega sellist kappi, kus alumist ja ülemist osa saab eraldi välja lülitada. Muidugi ei tea, kas sellist on olemaski… Pole uurinud ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil ka väga vana Beko külmkapp (u 20), peaks moodsama vastu vahetama. Me nüüd mehega kahekesi ja külmkapp kogu aeg pooltühi ning talveks lülitame üldse välja, kuna hoiame toitu köögi kõrval kütteta eesruumis. Sügavkülm jääb tuppa eraldi.

Nüüd tahaks hea meelega sellist kappi, kus alumist ja ülemist osa saab eraldi välja lülitada. Muidugi ei tea, kas sellist on olemaski… Pole uurinud ka.

Mul oli kunagi selline millel sai eraldi välja lülitada. St peab olema 2 kompressorit.

Aga lahendus on ka lihtsalt jahekapi ostmine kui ruumi on eraldi sügavkülmiku jaoks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänapäeval tehaksegi kiirtesti katki minevaid asju vanematel on kodus sügavkülmik, mille ostisid 1987.

Mu vanaemal on kodus külmkapp, mis ostetud üle 50 aasta tagasi. Täiesti töökorras ja igapäevases kasutuses. Siis ei tehtud kiiresti vananevat tehnikat. Tänapäeval tehaksegi teadlikult lühema eluaega kodumasinaid, et me neid ikka rohkem ostaks.

Meenub mu 83-aastase tädi Ural, mis on väidetavalt lausa 60 aastat vana.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ka 10 aastat tagasi tehti töökindlamaid masinaid, aga viimased aastad ainult odavamatest materjalidest, rohkem elektroonikat ja energiasäästlikumaid, ühesõnaga tuled ja viled ja elektri kokkuhoid, mitte töökindlus. Nii neid iga 5 aasta tagant nüüd vahetada tulebki. Electrolux on viimane saast, naljakas küll, sest mina mäletan aegu, kus see nimi tagas kvaliteedi, nüüd risti vastupidi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

NR 1 Ma ei taha külmkapi ees kükitada ega kummardada. Tavaline külma osa olgu sellisel kõrgusel, et normaalselt püsti seistes sisse saab vaadata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil Beko, nofrost, all sügavkülm ja üleval tavaline. Ca 400€

Mõlemi kapi temperatuuri saab eraldi määrata, üks kompressor (energiat võtab vägem ja vähem asju mis rikki lähevad – müüa sõnad) teeb ära kahe kompressori töö, mingid klapid vahel. Tagasein kinnine.

On üsna kõrge, nii et jah peab vaatama et uksest sisse mahuks ja olemasolevasse kohta. Meil ongi uus laiem, enne kohta üle ei mõõtnud, õnneks mahtus ära napilt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nofrost on hea asi. Keldris on sügavkülm marjadele ja seda kasutab väga harva, kuid on juba täitsa jääs.

Köögis käib uks iga päev lahti ning ei ole jääs.

Külmiku osas ja tagasein ei ole jääs ega märg

+3
0
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Esileht Kodunurk Kiitke/laitke oma külmkappe