Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kodunurk Kiitke/laitke oma kuumaõhufritüüre palun

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kiitke/laitke oma kuumaõhufritüüre palun

Postitas:
Kägu

Mis firma ja mudel, mis on head ja mis halvad omadused. Tahaks, et teeks krõbedaks toidu, poleks vaja segada, oleks stop nupp või paus ja et lihtne puhastada. Aga seda kõike vist ei saa?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Segamine/raputamine/keeramine on selleks, et kõik küljed saaksid ühtlaselt krõbedaks küpseda. Seda soovitavad kõik mudelid, nii et ilmselt ilma selleta hakkama ei saa. Või siis lepid mõne mitte nii väga krõbeda kohaga.

Kõigil on mittenakkuva kihiga kaetud anumad lihtsaks puhastamiseks. Odavamatel mudelitel olen näinud, et see kiht kulub kiiremini maha. Odavamatel mudelitel ei pruugi olla ka eraldi stopp nuppu, kuid anuma väljatõmbamisel seade peatabki töö ja uuesti sisestades läheb samast kohast edasi.

Peaksid vaatama vastavalt oma vajadustele ja eelarvele. Kas sobib anuma suurus, kas on sellised funktsioonid, mida sageli tahad kasutada, kui võimas see on (väiksema võimsusega pead toitu kauem küpsetama ja see pigem kuivatab kui teeb krõbedaks), kui kallis see on jne. Soovitaksin ise poes käia vaatamas ja katsumas, milline see tegelikult on, kuidas on anumat välja võtta ja kas suurus sobib. Ja alles siis netist parimat hinda otsida.

Mina olen kasutanud ProfiCook 2.5 L ja Xiaomi Mi Smart 3.5 L fritüüre, aga teen süüa ainult endale. Mõlemad töötasid hästi, kuid meeldib rohkem Mi, sest selle anum on neljakandiline ja näidik on mugavam kasutada. Mi on ka valget värvi, minu köögis kenam vaadata. PC oma oli otsast kitsam ja näiteks kaks röstsaiaviilu kõrvuti ei mahtunud ära. Kuid PC oli kahekordne anum ehk ühe anuma sai teise seest välja võtta ja seda oli mugavam puhastada. Mi anum on ühekordne ja selle sees on väljavõetav rest (lisaks on kaasas veel grillrest, kuid kahes kihis ei taha alumine krõbedaks minna). Tean, et Philipsitel on palju lisasid, aga neid peab vist eraldi juurde ostma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida ühtlasem ja lamedam küpsetuspind, seda ühtlasemalt ja krõbedamalt küpsetab. Mul on neljakandilise lameda korviga, sinna mahub kasvõi terve broiler sisse, korvi sisse sobivate klaasahjuvormidega (olen lihtsalt otsinud täpselt sobivad) saab teha kõike, alates kookidest, ahjuvormidest ahjuomeltini ja -lõheni. Sõbranna mudelil on mingi sügav kitsas korv, ilmselget ei küpse seal midagi krõbedaks ilma pidevakt maniakaalselt raputamata (ja siis vettivad alumised friikad vms uuesti läbi)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Kodunurk Kiitke/laitke oma kuumaõhufritüüre palun