Esileht Ilu ja tervis Kiitke näohooldusi

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Kiitke näohooldusi

Postitas:

Sageli on ilusalongide kodukatel kirjas paarkümmend hooldust, enamik on ikka kirjas, kui väga tõhusad, väga niisutavad, puhastavad jmt, aga mis seal tegelikult tehakse ja mida klient ise tunneb selle ajal ja pärast, seda ei loe kusagilt välja ja nende mitmekümne vahelt valida on ka väga keeruline, eriti, kui pole pidev ilusalongide külastaja.

Seega, kiitke näohooldusi, millega olete tõeliselt rahule jäänud. Ärge reklaamige ilusalonge – hoolduse nime järgi saab igaüks ise googeldada, millistes salongides seda pakutakse -, vaid rääkige, mida selle hoolduse käigus tehti ja milline oli tulemus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.07 10:15; 09.07 18:02; 10.07 08:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vana asi juba, aga minu rasusele/aknesele nahale oli Elsa Hjeronymus imerohuks! Sain näo korda 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 13:02; 10.07 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vana asi juba, aga minu rasusele/aknesele nahale oli Elsa Hjeronymus imerohuks! Sain näo korda :)

Mulle jälle ei aidanud üldse. Käisin korduvalt ja ootasin tulemust aga mitte midagi ei muutunud, õnneks hullemaks ka ei teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A mida sa üldse vajad? Kiiret vau efekti, pikemaajalist näonaha puhastust, niisutust või vistrikeravi. Või on probleem näonaha liigse kuivuse ja kortsudega?
Ise julgen kiita mesoteraapiat, mis mu näo kiirelt särama pani ja ka mõned väiksemad kortsud muutusid nähtamatuks. Siis fotonoorendust, mis reaalselt viis aastat näolt pühib ja pigmendilaigud kaotab ning ka mõningaid täitesüste.
Naha kuivuse vastu võitlen kookosõliga, selle jaoks küll ei hakka salongi minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on hea näohooldus selline, mis on pikk, lõõgastav ja kus sind ei jäeta pidevalt maskidega üksi, vaid tegeletakse kogu aeg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 18:00; 10.07 12:21; 11.08 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A mida sa üldse vajad? Kiiret vau efekti, pikemaajalist näonaha puhastust, niisutust või vistrikeravi. Või on probleem näonaha liigse kuivuse ja kortsudega?

Otseselt pole mingit probleemi, tahan lihtsalt aru saada, mis täpselt ühe või teise hoolduse taga tegelikult peitub. Ja siis ehk midagi sobivat selle põhjal valida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.07 10:15; 09.07 18:02; 10.07 08:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A mida sa üldse vajad? Kiiret vau efekti, pikemaajalist näonaha puhastust, niisutust või vistrikeravi. Või on probleem näonaha liigse kuivuse ja kortsudega?
Ise julgen kiita mesoteraapiat, mis mu näo kiirelt särama pani ja ka mõned väiksemad kortsud muutusid nähtamatuks. Siis fotonoorendust, mis reaalselt viis aastat näolt pühib ja pigmendilaigud kaotab ning ka mõningaid täitesüste.
Naha kuivuse vastu võitlen kookosõliga, selle jaoks küll ei hakka salongi minema.

Kus fotonoorendust ja mesoteraapiat teinud oled?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 21:20; 10.07 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule sobib hästi ultraheli näopuhastus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule sobib hästi ultraheli näopuhastus.

Mida seal täpsemalt tehakse ja miks see sulle meeldib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.07 10:15; 09.07 18:02; 10.07 08:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus polnud küll minule, aga kuna korra olen käinud ultrahelihoolduses ja eile kirjutasin siia ka, siis vastan midagi ka. Mulle seda tehti, aga ega ma tegelikult ei tea, mis see oli, ise ju ei näinud, aga aparaadiga oli. Kosmeetik ütles, et ta mulle mehhaanilist ei teeks(olen 40+), sest näonahk on õrn mul. Et see on nagu mehhaanilise puhastuse leebem variant. Lisaks oleks hea muidugi ka peale seda muu hooldus ka lisaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 18:00; 10.07 12:21; 11.08 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea teemaalgatus! Mul sama küsimus, olen 27 aastane, nahal mingit karjuvat probleemi (enam) ei ole, aga enne maadlesin aastaid aknega. Hetkel nahk okei, aga suurepooriline, ilma kreemita kohati kestendab aga kohati liig-rasune (seganahk), kipub punetama, suurte vistrike asemel kipub kinniseid komedoone tekkima. Ja mõtlen et tegelikult peaksin juba vananemisvastaseid kreeme/hooldusi hakkama tegema.

Nahk mul täiuslik ei ole, kaugel sellest, aga kuna üldiselt suurt probleemi pole (ainult hunnik väikeseid) ja üldilme on hea, siis ma pole kindel mis hooldused mulle sobiksid. Ma arvan, et ilusalongi minnes soovitab ju iga kosmeetik enda pakutavaid hooldusi hoolimata sellest kas see minu nahale just see kõige sobivam on.

Ühes kohas ultrahelipuhastusse minnes ütles kosmeetik et minu nahale sellest mingit kasu poleks, peab tavalise mehaanilise puhastuse tegema (nagu mainisin, mul on sügavad kinnised komedoonid), samas tahaks ikka midagi paremat. Olen uurinud happekoorimiste, D’Arsonvali jne hoolduste kohta, aga nagu ma ütlesin, valida on raske ning ei ta kustkohast adekvaatset/kallutamata nõu saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisele- proovi teemantlihvimist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 21:20; 10.07 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eei, kui tal on nahk õrnemapolne, siis teemantlihvimine ei sobi! Mul just nii ongi, ka suured poorid ja mõned aknearmid, rasune, samas tundlik. Teemantlihvimine tekitab sellisele nahale mõne korra järel kuperoosa! Õnneks vahetasin kosmeetikut. Eelmine tahtis aina lihvida ja lihvida, aga mulle torkasid nina juures veresooned silma. Nüüd käin teises salongis, kosmeetik kasutab Ainhoa tooteid.Sobivad, meeldib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 13:02; 10.07 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen aru saanud, et kui karjuvat vajadust ei ole, siis pigem vältida näohooldustes käimist. Küllalt kuulnud lugusid, kuidas kellelgi on nahk pärast täiesti pekki keeratud. No ekstreemseim näide oleks happekoorimisega põletushaavad saada. Aga igasuguseid väiksemaid selliseid “ups” tegusid saab ka teha. Isegi kui lähed soovituse järgi kallisse salongi, ikkagi ei tea, kas äkki just täna on tööl uus väljaõpetatav, kes saab lihtsamate protseduuridega hakkama, aga vot ühes loengus vist magas parasjagu. Kui hädavajadust ei ole, st nahk on niigi kena või enamvähem kena, siis parim oleks selle hoolduse 40-60 euro eest osta kvaliteetne kreem vms tooteid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on hea näohooldus selline, mis on pikk, lõõgastav ja kus sind ei jäeta pidevalt maskidega üksi, vaid tegeletakse kogu aeg. Tõeline luksus, mida vahel väga harva viimastel aastatel alles olen lubanud.
OLuline on teiste soovituste järgi, kes hea. Ma Tallinnast ei oska soovitada, ei ela seal.
Mulle meenub üks viimane, kus käsin, oli ultraheliga puhastus, pluss muud asjad, mask, igasugu kreemid-seerumid, ei mäleta. Igatahes pea 2 tundi tehti ja maski ajal masseeris ta käelabasid ja sõrmi, käsi ühesõnaga. Lõpus oli näopiirkonna ja kaelamassaaz, mis kestis 10-15 minutit. Imeline. Sõbranna soovitus.
Kõige kehvem oli uhkes kohas, kuhu läksin suurte ootustega. Tund aega oli kirjas, tegelik aeg kulus 45 min. Sellest pool aega olin erinevate maskide alla ootel, ihuüksi, siis tuldi, võeti maha ja kriuh krauh uus peale ja maha ja koju. Seda saan kodus ise ka.

palun salongi nime, kus imeliselt kaks tundi tegeletakse kliendiga. soovin ka poputust 🙂
aitäh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan ära teemaalgatust ja uurin, kas mingi protseduuri-hooldusega on võimalik lahti saada otsmikul, näokülgedel olevatest pisikestest punnidest, mis ka 30selt ei taha veel ära kaduda. Peale selle esineb sügaval naha all punne, mis on eriti tõrksalt end paigale istutanud – nendest pole kuidagi lahti saanud. Praegu, vahetult päevade eel on tekkinud üle aastate ka pindmised mädased punnid. Ühesõnaga on hetkel olukord üsna kole.
Protseduure on ilusalongide kodulehtedel palju, paneks lihtsalt aja mõne kosmeetiku juurde ja laseks tal hinnata, millest võiks olla abi? Mulle võib soovitada ka asjatundlikke ja häid kosmeetikuid Tartus!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 00:02; 18.07 00:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mainin veel ära, et nahk on muidu üsna õrn ja õhuke.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 00:02; 18.07 00:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan ära teemaalgatust ja uurin, kas mingi protseduuri-hooldusega on võimalik lahti saada otsmikul, näokülgedel olevatest pisikestest punnidest, mis ka 30selt ei taha veel ära kaduda. Peale selle esineb sügaval naha all punne, mis on eriti tõrksalt end paigale istutanud – nendest pole kuidagi lahti saanud. Praegu, vahetult päevade eel on tekkinud üle aastate ka pindmised mädased punnid. Ühesõnaga on hetkel olukord üsna kole.
Protseduure on ilusalongide kodulehtedel palju, paneks lihtsalt aja mõne kosmeetiku juurde ja laseks tal hinnata, millest võiks olla abi? Mulle võib soovitada ka asjatundlikke ja häid kosmeetikuid Tartus!

proovi Elsa Hieronymost. Sellega saab ilma nahka lõhkumata sügavatest nahaalustest punnidest hõlpsalt lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka heameelega kuulaks soovitusi, kuhu pöörduda rasuse ja aknese nahaga, ja kas selliseid näohooldusi võib lubada raseduse ajal? Hea oleks kui selline salong asuks Tartus.

Suured tänud ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on hea näohooldus selline, mis on pikk, lõõgastav ja kus sind ei jäeta pidevalt maskidega üksi, vaid tegeletakse kogu aeg. Tõeline luksus, mida vahel väga harva viimastel aastatel alles olen lubanud.
OLuline on teiste soovituste järgi, kes hea. Ma Tallinnast ei oska soovitada, ei ela seal.
Mulle meenub üks viimane, kus käsin, oli ultraheliga puhastus, pluss muud asjad, mask, igasugu kreemid-seerumid, ei mäleta. Igatahes pea 2 tundi tehti ja maski ajal masseeris ta käelabasid ja sõrmi, käsi ühesõnaga. Lõpus oli näopiirkonna ja kaelamassaaz, mis kestis 10-15 minutit. Imeline. Sõbranna soovitus.
Kõige kehvem oli uhkes kohas, kuhu läksin suurte ootustega. Tund aega oli kirjas, tegelik aeg kulus 45 min. Sellest pool aega olin erinevate maskide alla ootel, ihuüksi, siis tuldi, võeti maha ja kriuh krauh uus peale ja maha ja koju. Seda saan kodus ise ka.

palun salongi nime, kus imeliselt kaks tundi tegeletakse kliendiga. soovin ka poputust :-)
aitäh.

Vastan alles nüüd. Salong Amelia Pärnus ja kosmeetik Maige. Seal salongis ma pole käinud, ta enne töötas teises kohas,või oli üldse isetegija, täpselt ei tea. Seal kodulehel ei näinud ma hinnakirju ega täpsemat infot, aga mina käisin aasta tagasi tema juures ja sain väga head hoolitsust. Mul õrn nahk ja tookord too hooldus maksis 40 e.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 18:00; 10.07 12:21; 11.08 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus on K-Salong, kivilinna poe juures. Seal noorem tehnik (alla 30 aastane), tema juurest minnest tõesti hea olla. Aga kuskil 10 minutiks jätab üksi, rahustava maski alla. Ma olen rasuse nahaga võtnud seal mehhaanilist. Paremat, Tartus ei ole saanud. Tõesti, mu nina kui lõua (kõige hullemad kohad) – pigistab reaalselt kõik jama välja.

Lisaks veel juurde, et Tartus teemantlihvimist – kus häid tegijaid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstan vana teema ja küsin, kas keegi oskab soovitada mõnd head salongi näopuhastuse jaoks (probleemiks komedoonid) Tallinna kesklinnas/vanalinnas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstan teemat ja uurin Tartu näohoolduste kohta. Mis salongi, kelle juurde ja millist hooldust soovitate? Olen 40, segatüüpi näonahaga. Siiani teevad vahel muret üksikud vistrikud ja punetav näonahk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan ära teemaalgatust ja uurin, kas mingi protseduuri-hooldusega on võimalik lahti saada otsmikul, näokülgedel olevatest pisikestest punnidest, mis ka 30selt ei taha veel ära kaduda. Peale selle esineb sügaval naha all punne, mis on eriti tõrksalt end paigale istutanud – nendest pole kuidagi lahti saanud. Praegu, vahetult päevade eel on tekkinud üle aastate ka pindmised mädased punnid.

Nende sügaval naha all moodustuvate punnide tekkimise vastu aitaks minul ainult toitumise muutmine (vähem suhkrut ja nisujahu süüa) aga kui juba tunnen, et punn tuleb, siis panen teepuuõli peale. Kui 2-3x teepuuõli peale panna, siis punn lõpetab tulemise ära. Rohkem kordi teepuuõliga määrides kuivatab naha liiga ära. Natukene kannatust peab olema, et rohkem mitte määrida. Näokülgedele tõmban samuti teepuuõli u kord nädalas või siis kui punne näen.

Ei usu, et ühegi hooldusega neist lõplikult lahti saaks rohkem kui ajutiselt. Teepuuõli on sada korda odavam ja paar korda tupsutamise ajakulu samuti sada korda väiksem, kui salaongihooldustel.

Eestis ei ole näinud aga mul on Saksamaalt ostetud teepuuõli pudel, millel on mugav tupsutamise otsik. Eestis müüakse teepuuõli ainult selliste otsikutega, kust õli ei tule kas üldse välja või siis tuleb liiga palju korraga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan!

Kas plussitada ka saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Ilu ja tervis Kiitke näohooldusi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.