Esileht Kodunurk kiitke tolmuimejaid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kiitke tolmuimejaid

Postitas:

Vaja uus tolmuimeja osta. Selline, mis probleemideta vaibalt juukse- ja kassikarvad eemaldaks. Palun kirjutage, milliste tolmuimejatega Teil kogemused on ja millist soovitate.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ärge nüüd maha lööge, aga mina soovitaks (kui rahakott kannatab) seda paljukirutud LUX-tolmuimejat 🙂
peres on 2 pikajuukselist naisterahvast ning 2 pikakarvalist kassi, lisaks väikelapsed. kord laenasin LUXi sõbrannale suurpuhastuseks ning koristasin sel ajal vana tolmuimejaga (ei olnud ka just kõige odavam) ning oi ma kirusin 🙂 karvu ei saanud ei vaiba ega diivani küljest kätte. LUXiga tulevad isegi porivaiba pealt kõik karvad lahti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin. Minul on pikakarvaline koer kodus ja ainus paljudest proovitutest on Lux, mis võtab koera karvad vaibalt imeliselt ära. Imeline hind on tal ka muidugi. Aga vägagi efektiivne masin.
Aga mu pikajuukseline õde oli külas pikemat aega ja karvaheitmisperiood oli tal (juuksed lahti) ja siis kiilus küll masina kinni. Pidin lõikama karvad läbi harja küljest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju need tolmuimejad maksavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on Electrolux ultra one, väga rahul ning iga kell ostaksin vajadusel uue. Meil on kõige karvasem pereliige setter ning tema karvade eemaldamisega diivanitelt ja vaipadelt saab tolmuimeja probleemideta hakkama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk kiitke tolmuimejaid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.