Esileht Koolilaps kiitke/laidke eelkoole Tallinnas

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kiitke/laidke eelkoole Tallinnas

Postitas:

Ei pea silmas vaid eliitkoolide eelkoole, andke hinnang ka piirkonnakoolide eelkooli rühmaõppele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paranda see viga pealkirjas ruttu ära, muidu sa teemakohaseid vastuseid ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris naljakas teema! Kogu linn huvitabki? Teed mingit uuringut või?!
Mina ei näe mõtet vastata, sest ei tea, mis piirkonda silmas pead.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelkooli mineja ise teemale (vigase) pealkirja kirjutanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas piirkonnakoolides kõigis üldse ongi eelkooli? Mõni aasta tagasi küll eriti ei olnud… Olidki vaid eliitkoolide juures ja üsna kallid. Meil kogemus ühe sellisega ja ma ütleks, et juba eelkoolis oli selline mentaliteet, et seal pidid tublimatest tublimad eliitlapsed näitama oma eelnevalt omandatud taset. Täitsid muudkui töölehti ja tublid said siis kiita. Kes ei osanud, see tuli tirra-tirra oma tühjade töölehtedega koju ja siis õhtul ema hakkas neid asju lapsele õpetama ja tegeles paar tundi, nii et laps sai asjad selgeks. Ja tulemus oli siis see, et laps sai eliitkooli sisse 🙂 Aga seda ikka tänu kodusele õpetusele, mitte eelkoolile. Endal kogemust pole, aga olen kuulnud häid sõnu Kullo eelkooli kohta ja siis oli veel mingi Loovus, aga pead ise edasi uurima, kus tegutseb jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Meie oleme käinud RAM-kooli põnni- ja väikekoolis ning jätkame sellest sügisest eelkoolis. Nende kohta saan vaid positiivset öelda, laps alati ootab \”koolipäevasid\” ja on korduvalt küsinud, et kas oleks võimalik nii, et ta käib ainult koolis, mitte lasteaias (koolipäevadel on lasteaiast vaba päev). Minu eesmärgiks ei ole lapse drillimine vaid lasta tal areneda selles tempos ja selles keskkonnas, mis talle sobib.
Positiivset olen kuulnud ka Kullo ja VHK eelkoolide kohta. Teisi ei oska kommenteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käis Kullos. Oli ise rahul ja seega ka mina rahul. Alati tahtis minna, iga kord tuli sealt huvitavate meisterdustega koju, loendas ja laulis inglise keeles ning rääkis õhinaga, mis nad tegid koolis. Üks kord oli ka üks käitumisprobleem mu laps seaö, õpetaja soovis minuga rääkida, väga kenasti lähenes asjale ning koos sai probleem lahendatud.
Igati positiivsed mälestused!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps kiitke/laidke eelkoole Tallinnas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.