Esileht Hobinurk Kiitusenurumise postitused FB-s

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kiitusenurumise postitused FB-s

Postitas:
Kägu

Viimastel nädalatel viskab FB seinale miskipärast pidevalt mingeid haledaid ingliskeelseid kiitusenorimisi, kus on mõni puudega inimene oma kunstiteostega ja siis juures tekst a la “Olen nii inetu ja kellelegi ei meeldi mu kunst”. Ja siis muidugi tuhanded postitused selle all stiilis “Sa oled nii imeline ja su kunst on võrratu”. Milleks selline jama? Kes seda toodab?

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle pärast viskab, et sa neid muudkui klikid. Mulle ei viska küll midagi sellist.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle pärast viskab, et sa neid muudkui klikid. Mulle ei viska küll midagi sellist.

Ma ei ole tõesõna neile klikkinud. Hakkas lihtsalt äkki infovoogu tulema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.sekretar.ee/blogid/2016/08/21/facebookist-liikuvast-spammist-ehk-laikide-farmimine-ohud-ja-ennetus

Lugege artiklit ja enne järgmist spämmpostituse jagamist ja laikimist mõelge veidi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimastel nädalatel viskab FB seinale miskipärast pidevalt mingeid haledaid ingliskeelseid kiitusenorimisi, kus on mõni puudega inimene oma kunstiteostega ja siis juures tekst a la “Olen nii inetu ja kellelegi ei meeldi mu kunst”. Ja siis muidugi tuhanded postitused selle all stiilis “Sa oled nii imeline ja su kunst on võrratu”. Milleks selline jama? Kes seda toodab?

pole näind, see on ikka su personaalne profiil, mis sellist jama tõmbab. aga seal kuskil on ka nupp, et tahad vähem näha sellist asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok. Oletame, et klikkisingi korra mõnel sellisel postitusel. Ja nyyd tuleb PiDEVALT minu uudisvoogu sarnasied asju. Kuidas seda lõpetada?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bloki leht ära

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiega nõmedad on taolised postitused, usun, et nende taga ei olegi mingeid reaalseid inimesi, vaid see on puhas spämm. Aga kellele ja milleks seda tehakse, ei tea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Plaanin FB kinni panemist, kui 10 aastat tagasi oli see koht, kus said oma sõprade/tuttavate tegemistele kaasa elada, siis nüüd on 90% reklaami jms, 10% on sõprade postitusi. Sulgen neid reklaame küll, aga tolku ei mingit.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil teine probleem – mehe leht on täis ´’sulle soovitatud´’ või ´´sponsoreeritud´’ postitusi. Midagi ta enda väitel laikinud ei ole, aga hetkel on tal pilt selline, ühe tema jälgitava lehe posti kohta tuleb 10-15 sihukest sponsitud postitust. Ka ei oska seda viga kuidagi parandada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ka mingi vahe tulid, aga kuna ma neile tähelepanu ei pööranud, siis ammu pole näinud.

Küllap AI alguses mingite demograafiliste näitajate tõttu hakkas näitama, aga edasi õppis, et pole mõtet. Mu meelest mida rohkem ise jälgid seda, mis huvi pakub (mul palju kultuuriasutusi ja haridusteemasid), seda talutavam on ka see sisu, mis sponsoreerituna tuleb. Ehk et vähem lahmitakse puhtalt vanuse, soo ja asukoha põhjalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bloki leht ära

See ei aita ju. Blokin ära selle ühe konkreetse, aga uusi postitusi tuleb kümnetelr sarnastelt lehtedel. Päevas. Kogu aeg pean siis edaspidi nüpd lehti blokkima jääma?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Plaanin FB kinni panemist, kui 10 aastat tagasi oli see koht, kus said oma sõprade/tuttavate tegemistele kaasa elada, siis nüüd on 90% reklaami jms, 10% on sõprade postitusi. Sulgen neid reklaame küll, aga tolku ei mingit.

Täpselt sama siin. Iga kümne reklaam – või spämmpostituse kohta minu lehel tuleb vaid üks sõprade poolt üles pandud postitus. Ei tahagi enam avada FBi. Ära tüütab see jama, mida mulle ette söödetakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul läks FB venekeelseks, kuna seoses Ukraina sõjaga hakkasin  jälgima Ukraina venekeelseid uudiseid ja mis salata seal ka vene keeles kommenteerima (alguses mõned tiblad võtsid seal sõna, tuli neile koht  kätte näidata).

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pole selliseid tähelepanu lunimise postitusi näinud. Sponsitud poste ja reklaami tuleb, kui mõne avad, jääbki tulema. Kui lihtsalt üle libised, siis millalgi on ka küsimus, kas tahan sarnaseid reklaame rohkem või vähem – kui ei huvita, vajutan “vähem” ja on ära kadunud.

Sõprade tegemisi ei jälgi üldse, aga mitmeid gruppe küll. Samuti paljusid kokandusalaseid lehti, neid vaatan  huviga. Muud postitused pole segama hakanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Hobinurk Kiitusenurumise postitused FB-s