Esileht Hobinurk Kikboks

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kikboks

Postitas:
Kägu

Tere!

Olen naine, ülekaaluline, 40ndates aastates ja olen alati soovinud proovida kikboksingu treeningut teha. Kas olen liiga lootusetu juhtum? Kuhu saaksin trenni minna Tallinnas?

Tänan!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Püsiv kikkpoksi treening ülekaalulisena ja sellises vanuses võib üsna raske olla. Need treeningud on väga intensiivsed ja tegemist on siiski täiskontakt spordiga. Aga usun, et kui vaid proovida tahad, siis on võimalik ka ühe korra käia nn proovitrennis ja treenerile võiks ka seda mainida. Muidugi võib ka treeneriga edasistest treeningutest rääkida.

Infot saab nt kickboxing.ee.

Kaalu langetamise eesmärgil kikkpoksi ei soovita, kaalu langetamiseks tuleks esmalt kergemat treeningut teha, nt jõusaalis käia.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma 40, suvel käisin huvi pärast MyFitnessis tai poksi proovimas, aga kuna ma eelnevalt eriti treenitud ei olnud, siis tagusin üsna ruttu oma põlved valusaks, no ikka päris paiste läksid ja kuumaks. Aga mis sind selle juures huvitab? Ma olen päris palju erinevaid võitluskunste proovinud, ehk oskan soovitada kui lähemalt räägid. Võid ka maili jätta kui huvi.

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Hobinurk Kikboks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.