Esileht Hobinurk Kikboks

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kikboks

Postitas:

Tere!

Olen naine, ülekaaluline, 40ndates aastates ja olen alati soovinud proovida kikboksingu treeningut teha. Kas olen liiga lootusetu juhtum? Kuhu saaksin trenni minna Tallinnas?

Tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püsiv kikkpoksi treening ülekaalulisena ja sellises vanuses võib üsna raske olla. Need treeningud on väga intensiivsed ja tegemist on siiski täiskontakt spordiga. Aga usun, et kui vaid proovida tahad, siis on võimalik ka ühe korra käia nn proovitrennis ja treenerile võiks ka seda mainida. Muidugi võib ka treeneriga edasistest treeningutest rääkida.

Infot saab nt kickboxing.ee.

Kaalu langetamise eesmärgil kikkpoksi ei soovita, kaalu langetamiseks tuleks esmalt kergemat treeningut teha, nt jõusaalis käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma 40, suvel käisin huvi pärast MyFitnessis tai poksi proovimas, aga kuna ma eelnevalt eriti treenitud ei olnud, siis tagusin üsna ruttu oma põlved valusaks, no ikka päris paiste läksid ja kuumaks. Aga mis sind selle juures huvitab? Ma olen päris palju erinevaid võitluskunste proovinud, ehk oskan soovitada kui lähemalt räägid. Võid ka maili jätta kui huvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Hobinurk Kikboks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.