Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kilomax – ulmelised hinnad kaltsuka kohta

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Kilomax – ulmelised hinnad kaltsuka kohta

Postitas:
Kägu

Sattusin sinna täna esimest korda. Seal siis toimub müük kaalu järgi, mida raskem asi, seda rohkem maksab. Kilo hinnaks oli miskine 40 eurot. Leidsin ilusa pika mantli. Kaalus veidi üle 2kg, seega mantli hinnaks oleks tulnud ca 85 eurot, kaltsukas?!?

Ma arvasin siiani, et Humana on kallis kaltsukas..

+38
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hahaa. Kunagi oli seal mingi teine süsteem, aga nüüd astusin üks päev sisse ja nägin seda kilohinna värki, ei viitsinud jamada.

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas sa lisaks kaalule selle mantli materjalist ka midagi tead? Siis võiks juba edasi arutada hinna üle.

+1
-36
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sa lisaks kaalule selle mantli materjalist ka midagi tead? Siis võiks juba edasi arutada hinna üle.

20 aastat vana täisvillane nagu uus, ühe käo lemmik!

+27
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hinnad on jah ulmelised. Käisin ka 40 eurot/ kilo nädalal. Samas mõned prouad ostsid suurte kotitäite kaupa. Põhinali on veel selles, et enamik kaupa on Primarkist jm. odavkettidest. Kasutatult on hind 10x kõrgem, kui uuena.

+28
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu mäletamist mööda lähevad hinnad iga nädalaga odavamaks, kuniks tuleb uus kaup ja hinnad jälle laes. Aga kallis koht küll.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu ema käis ka selles poes, tahtis osta kaks kampsunit ja teksad, ise kaaluma ei hakanud ja kassas küsiti hinnaks 68 eurot. Ta loobus. Tõepoolest saab sama raha eest ka uusi hilpe, eriti kui kampaaniaid jälgida.

+21
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis iga nädal? Ma tean Riias kilomaxi ning seal läheb iga päevaga odavamaks. Täpselt ei mäleta, aga vist kolme päevased vahemikud. Ammu pole käinud, kuid möödunud aastal oli kõige kallim 20 eurot vist.
Õhukesi lirakaid.võib osta, aga juba teksapüksid lähevad kaalukaubana kalliks.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

95% nendes Kilomax poodides müüdavast kaubast on nii karjuvalt sünteetiline, et tasuta ka ei tahaks 🙂

+17
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No oma viga, kui 40 euri kilo osta tahad….kaks korda kuus maksavad seal asjad 10 euri kilo.

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

No oma viga, kui 40 euri kilo osta tahad….kaks korda kuus maksavad seal asjad 10 euri kilo.

See sünteetika ei sobi ju põrandapesulapiks.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõttetu on kaltsukast osta. Alles paar päeva tagasi ostsin Sinsay poest uusi t-särke, 1€ tükk.

+14
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõttetu on kaltsukast osta. Alles paar päeva tagasi ostsin Sinsay poest uusi t-särke, 1€ tükk.

No see Sinsay on nii ulmeliselt kräpp, et parem ostan Humana 1 euro päeval.

+12
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Koroona

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on hullem kui kaltsukas, 1x pesed särgi ära ja võid edaspidi seda vaid tolmulapina kasutada 😃😃 pigem tõesti ostan Humana 1€ päevadelt.

+11
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen sealt mitmeid kleite leidnud. Hinnaks 3-8 eur. Ilusad, mugavad. Norm pikkusega, varrukatega, mittekortsuvad, kontoritööks sobivad. Brändinimedest ei tea ma suurt midagi.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina olen ka sealt mitu asja ostnud.meeldib, et on teistsugune kaup ja suht korralikud asjad. tuleb kodulehelt vaadata, millal on odavaim hinnaga päev, aga siis on ka valik muidugi väiksem.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seal on sellised kuhvtid järel lõpupoole, et isegi proovida pole midagi. Kõige paremad on Humana 2 EUR päevad.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on hullem kui kaltsukas, 1x pesed särgi ära ja võid edaspidi seda vaid tolmulapina kasutada 😃😃 pigem tõesti ostan Humana 1€ päevadelt.

No ei ole see midaginii nagu sa kirjeldad. Ma olen Sinsayst ostnud lapsele hulga retuuse ja dressipluusi, neid on tänaseks juba paar kuud usinalt kantud ja pestud, täiesti normaalne kvaliteet. Endale ostsin kodus kandmiseks t-särke ja ka pole märganud, et midagi hullu nenega pärast mitut pesu oleks juhtunud.

Ja ma ei pane enne midagi selgagi, kui see pole vähemalt korra läbi pestud. Tõsi, Sinsay sarnasest odavpoest ma küll mingeid selliseid riideid ei osta, millega kuskil väljas käia, aga kodus ja nurga peal toidupoes ikka kõlbab 😀

Äkki sul on pesumasinal midagi viga, et see sul särgi ühe pesuga tolmulapiks muudab?

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No ei ole see midaginii nagu sa kirjeldad. Ma olen Sinsayst ostnud lapsele hulga retuuse ja dressipluusi, neid on tänaseks juba paar kuud usinalt kantud ja pestud, täiesti normaalne kvaliteet. Endale ostsin kodus kandmiseks t-särke ja ka pole märganud, et midagi hullu nenega pärast mitut pesu oleks juhtunud.

Ja ma ei pane enne midagi selgagi, kui see pole vähemalt korra läbi pestud. Tõsi, Sinsay sarnasest odavpoest ma küll mingeid selliseid riideid ei osta, millega kuskil väljas käia, aga kodus ja nurga peal toidupoes ikka kõlbab 😀

Äkki sul on pesumasinal midagi viga, et see sul särgi ühe pesuga tolmulapiks muudab?

Eks sellisest poest ostes võib muidugi mõne asjaga “jopata” ka, aga üldine kvaliteet on juba peale vaadates väga niru. Lapsele olen ka ostnud sealt särke, materjalid on õhukesed ja nüüd tean arvestada, et sealt peab ka vähemalt 2 numbrit suurema suuruse valima, muidu on peale esimest pesu nabakas. Ja ei, ma ei pese liiga kõrge temperatuuriga ega pane neid isegi mitte kuivatisse.

Kui nüüd ikkagi valida kas osta särk 2€ eest kuskilt Sinsayst või Pepcost vs mingist kaltsukast, siis valin siiski viimase variandi, sest sealt on kohe näha kuidas materjal pesemisel-kandmisele vastu on pidanud.

+11
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui nüüd ikkagi valida kas osta särk 2€ eest kuskilt Sinsayst või Pepcost vs mingist kaltsukast, siis valin siiski viimase variandi, sest sealt on kohe näha kuidas materjal pesemisel-kandmisele vastu on pidanud.

nojah, maitse asi, kaltsukast mina kellegi teise vanu t-särke 2€ eest osta ei taha, ma pigem ostan selle sama raha eest uuena sinsayst. Ja laps on mul ka seda mõõtu, et sinsay riided on parajad, mujalt ostetud retuuse olen pidanud ise õmblusmasinaga vöökohast kitsamaks õmblema, sest muidu kukuvad alla (ntx mothercare). Jalad on tal pikad, lühemat mõõtu osta ei saa. Aga seda ma ei ole täheldanud, et miski pesus kokku oleks tõmmanud. pesen 40-60 kraadiga ja mingi pikema programmiga kui tund aega (masinal on peale kirjutatud et miskine öko) 😀

Nii et kellele sobib, kellele mitte. Enne Sinsay avastamist ma olingi vahepeal hädas, kust jälle retuuse saada, sest eelmine peenikestele sobiv koht Kiabi hakkas saatma ainult prantsusmaale ja pani eu poe kinni.

Aga kaltsukast, kui ma sinna satun, siis sealt ma vaatan pigem mingeid tummisemaid riideid, a la nahkmantel, vana kasukas, teksakleit, või siis mingi lahe veidrus, millega kostüümipeole minna. Kilomaxi pole sattunud ja siinsete kirjelduste põhjal ei satu ka. Mantlit või teksatooteid pole tõesti mõtet osta kilohinnaga.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See pole kaltsukas. Seal müüakse laojääke.
Kõik on uued riided.*

* Võimalik, et ka tagastatud kaupu.

Hind langeb iga päev kuni on 12 EUR/kg.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga põnev. Siiski peaks olema erinevatel kaubagruppidel erinevad hinnad.

Abakhani kangapoest ma olen küll käinud kangajääke kilohinnaga ostmas, seal on eri tüüpi kangastel erinev kilohind ja see on ka mõistlik.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kilomaxis pole käinud ja kirjelduse põhjal ei lähe ka, kuid Sinsay kaitseks tahan kiita sealt ostetud mugavaid 4-euroseid teksaseid, mida olen ligi aasta igapäevaselt kandnud ja lugematuid kordi pesnud, aga kuskilt pole katki ja midagi pole neile ette heita.
Samuti on teismelise lemmikpidžaama odavpood Pepcost, mida ta kogu aeg kannab ja mida olen ka lugematuid kordi pesnud ja ei midagi. Võib-olla värvid on pisut kulunud.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik on uued riided.*

Kindlasti ei ole Kilomaxis kõik uued või tagastatud (st kandmata) riided. Olen paar korda käinud ja osad kaubad on ikka nähtavalt kantud. Mina ei leidnud sealt midagi, enamus riideid olid mingi 2000. aastate moega.

Kõik pakutud kaup tuleb otse second-hand rõivaste kogumise ja sorteerimisega tegelevatest vabrikutest. Kilomax spetsialistid töötavad sorteerimisvabrikutes Inglismaal, Šveitsis, Itaalias ja Hollandis ning kontrollivad kauba kvaliteeti. Antud poliitika annab meile võimaluse säilitada kõrget taset ning seetõttu leiate Kilomax kauplustest ainult kvaliteetset, ilma kulumismärkideta kaupa.

Ka nende kodulehel on siiski viide second-handile.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle just kilomax meedib. Miks ma pean ostma suveks st kaheks kuuks 30-50 euriseid “tutikaid” kleite kui ma saan kilomaxist neid osta korraga 3-5tk ja maksan nende eest max 20 euri?
Mantleid, jopesi jne ma jah sealt ei osta, sest tuleks kallim või sama hind kui teistes poodides.
Viimane kord ostsin mingisuguse prantsuse butiigi kledi 13 euri eest, mis nende netipoes müügis 150euriga.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina käin ka Kilomaxis. Ja leian, et isegi mantli või jope võib sealt osta, kui on ilus ja omanäoline. Mis siis, et sama hind, mis kaupluses, aga erinen teistest ja pole samasugust vastu jalutamas.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui siin juba kaltsukas vs odavpoekett arutelu on, siis panen oma arvamuse ka kirja: Iga kell eelistan kasutatud riideid. Esiteks püüan oma jalajälge võimalikult väiksena hoida. Ei pea ülearust tarbimist õigeks, samas meeldib (enda jaoks) uusi asju osta ja vajan riietuses vaheldust. Seega on teiselt ringilt ostmine minu jaoks ideaalne lahendus. Lisaks leiab sealt palju põnevamaid asju kui kuskilt tavapoest ning on üldjuhul asjad ikka odavamad ka.
Terranovade, Sinsay jms poodide puhul tekib minul küsimus, miks see kõik nii odav on. No teadagi miks, eks ole. Ja ei suuda mina 4euroseid teksaseid rõõmuga kanda, kui tean, et keegi on need põhimõtteliselt orjatööna teinud.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui siin juba kaltsukas vs odavpoekett arutelu on, siis panen oma arvamuse ka kirja: Iga kell eelistan kasutatud riideid. Esiteks püüan oma jalajälge võimalikult väiksena hoida. Ei pea ülearust tarbimist õigeks, samas meeldib (enda jaoks) uusi asju osta ja vajan riietuses vaheldust. Seega on teiselt ringilt ostmine minu jaoks ideaalne lahendus. Lisaks leiab sealt palju põnevamaid asju kui kuskilt tavapoest ning on üldjuhul asjad ikka odavamad ka.

Terranovade, Sinsay jms poodide puhul tekib minul küsimus, miks see kõik nii odav on. No teadagi miks, eks ole. Ja ei suuda mina 4euroseid teksaseid rõõmuga kanda, kui tean, et keegi on need põhimõtteliselt orjatööna teinud.

Kilomax on just täis neid orjatööga tehtud odavkettide kaltse. Lihtsalt hinnad on kordades kõrgemad, kui on neil asjadel uutena. Vot see on tõeline “rõõmuga kandmine” kui saad Primarki kleidi, mis maksab uuena 6-7 naela Kilomaxist kahekümne euroga.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik on uued riided.*

Pole kaltsukas?? Aga ehtne kaltsuka lõhn hõljub küll Mustika allkorrusel kui sealt poe eets mööda minna..

+3
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kilomax – ulmelised hinnad kaltsuka kohta