Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kilomax – ulmelised hinnad kaltsuka kohta

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kilomax – ulmelised hinnad kaltsuka kohta

Postitas:
Kägu

No oma viga, kui 40 euri kilo osta tahad….kaks korda kuus maksavad seal asjad 10 euri kilo.

Euro-eutot, mitte euri. See viimane on teise Eesti harimata kõnepruuk.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

See pole kaltsukas. Seal müüakse laojääke.

Kõik on uued riided.*

* Võimalik, et ka tagastatud kaupu.

Hind langeb iga päev kuni on 12 EUR/kg.

Kindlasti ei ole Kilomaxis kõik uued või tagastatud (st kandmata) riided. Olen paar korda käinud ja osad kaubad on ikka nähtavalt kantud. Mina ei leidnud sealt midagi, enamus riideid olid mingi 2000. aastate moega.

Kõik pakutud kaup tuleb otse second-hand rõivaste kogumise ja sorteerimisega tegelevatest vabrikutest. Kilomax spetsialistid töötavad sorteerimisvabrikutes Inglismaal, Šveitsis, Itaalias ja Hollandis ning kontrollivad kauba kvaliteeti. Antud poliitika annab meile võimaluse säilitada kõrget taset ning seetõttu leiate Kilomax kauplustest ainult kvaliteetset, ilma kulumismärkideta kaupa.

Ka nende kodulehel on siiski viide second-handile.

Enamus kaubast on tootesiltidega.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Enamus kaubast tootesiltidega.

Ei ole ju. Kodulehelgi selge sõnaga kirjas, et second hand: http://kilomax.ee/et/

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik on uued riided.*

Kindlasti ei ole Kilomaxis kõik uued või tagastatud (st kandmata) riided. Olen paar korda käinud ja osad kaubad on ikka nähtavalt kantud. Mina ei leidnud sealt midagi, enamus riideid olid mingi 2000. aastate moega.

Kõik pakutud kaup tuleb otse second-hand rõivaste kogumise ja sorteerimisega tegelevatest vabrikutest. Kilomax spetsialistid töötavad sorteerimisvabrikutes Inglismaal, Šveitsis, Itaalias ja Hollandis ning kontrollivad kauba kvaliteeti. Antud poliitika annab meile võimaluse säilitada kõrget taset ning seetõttu leiate Kilomax kauplustest ainult kvaliteetset, ilma kulumismärkideta kaupa.

Mõni üksik ese pigem tootesiltidega.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kõik on uued riided.*

Mõni üksik ese pigem tootesiltidega.

Minu arust müüvad Primark kaubanadusketi tooteid. Enamus kaupadel see silt.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kilomax – ulmelised hinnad kaltsuka kohta