Esileht Ilu ja tervis Kilpnäärme alatalitlus ja trenn

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kilpnäärme alatalitlus ja trenn

Postitas:

Küsimus pealkirjas. Mul on mitu aastat olnud kilpnäärme alatalitlus. Kuskilt on silma/kõrva jäänud, et siis ei tohiks teha väga intensiivset trenni vaid oleks hea tegeleda joogaga või mõne muu rahuliku alaga. Kahjuks selle kohta väga infot ei leia, et miks ei tohi ja mida see halba teeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

kas sa mitte ületalitlusega segamini ei aja? siis on füüsilised raskused vastunäidustatud, sest organism on niigi ülekoormatud

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

füüsilised raskused

Täpsusta, mis on füüsiline raskus?
Kangi tõstmine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

füüsilised raskused

Täpsusta, mis on füüsiline raskus?

Kangi tõstmine?

igasugune füüsiline koormus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mul ka aastaid alatalitus, aga pole kunagi seda trennijuttu (või üldse koormuse vältimise teemat) kuulnud. Olen ka endokrinoloogi jälgmisel ja pole selle kohta ka tema maininud. Teen kolm korda nädalas intensiivset trenni. Võib-olla on probleem, kui näit on väga paigast.
Kui tunned muret, siis mine ikka arstile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poeg on juba aastaid selle diagnoosiga ja sealjuures väga edukas (amatöör)sportlane. Õiges doosis ravi – ning treening spordiklubis treeneri juhiste järgi on igapäevane. Tegeleb kesk- ja pikamaajooksuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kilpnäärme alatalitlus, ravi on määratud, aga enesetunnet see paremaks pole teinud. Olen kogu aeg nii jõuetu ja väsinud, et ei jaksagi end eriti liigutada. Trenni osas piirangutest pole küll muidu kuulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jooga mõjub hästi nii kilpnäärme üle-, kui alatalituse korral, lihtsalt on erinevad asanad, mida tuleb teha. Individuaalkavad tehakse, inimene teeb temale vajalikke harjutusi iga päev.
Grupitunnis võib muidugi liiga teha, näiteks turiseis on on ohtlik, kui on probleemid kilpnäärmega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Kilpnäärme alatalitlus ja trenn

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.