Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kilpnäärme alatalitlus?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kilpnäärme alatalitlus?

Postitas:

näidud on sellised ja muretsema paneb TSH, mis soovitatakse rasedatele alla 2.0 ühiku? endokrinoloogi juurde alles lähen sellel nädalal, aga mingit asendusravi pole siiani saanud ja küsiks teie kogemusi

TSH 2,605
FT4 11,86
TPO-Ak 40,5

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 20:48; 24.01 10:05; 24.01 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära põe, see näit pole kõrge, ega ohtlik rasedusele- kust ma tean, sest endal sama asi. Norm TSH näit võib olla kuni 6, rasedatel jälgitakse seda lihtsalt rohkem, eriti siis kui varem probleeme kilpnäärmega olnud. Hakkad tõenäoliselt sööma päevas pool tabletti L-thyrocsini ja muud ei midagi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]näidud on sellised ja muretsema paneb TSH, mis soovitatakse rasedatele alla 2.0 ühiku? endokrinoloogi juurde alles lähen sellel nädalal, aga mingit asendusravi pole siiani saanud ja küsiks teie kogemusi

TSH 2,605
FT4 11,86
TPO-Ak 40,5[/tsitaat]

Mina käin juba aastaid jälgimisel Dr Jaanus Kerge juures Fertilitases ja soovitan sul sellist asja ikka arstilt uurida.Minul oli TSH 3 ringis ja arst pani L-Thyroxini peale ning ütles et rasedusega tema riske ei tahaks võtma hakata…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lähen täna dr Ambos vastuvõtule, et kuulda tema hinnangut ja saada siis vajadusel peale ravim. mis mulle muret teeb, ongi see, et mul ei ole kilpnäärme talitlust raseduse ajal mõõdetud, kuigi ämmaemand teab, et puberteedieas oli kilpnäärme alatalitlus ja tarvitasin umbes aasta jooksul L-thyroxini. viimased 10 a on näit normis olnud,kuid kuna mind endokrinoloogile suunatud ei ole, käisin ise laboris analüüse tegemas ja siit see mure tekkiski.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 20:48; 24.01 10:05; 24.01 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina siis teemaalgataja. käisin arsti vastuvõtul ning tema hinnangul kõik korras ja ravi ei ole vaja määrata ning rahustas mind maha 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 20:48; 24.01 10:05; 24.01 16:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kilpnäärme alatalitlus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.