Esileht Ilu Kim Kardashiani juuksed

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 162 )

Teema: Kim Kardashiani juuksed

Postitas:
Kägu

Kas Kim Kardashianil on tõesti nii nirud juuksed?

https://www.vogue.com/article/kim-kardashian-flip-bun#intcid=recommendations_vogue-verso-hp-trending_8bc3595e-efcb-4d30-a378-a2b50855ce85_popular4-1

Varasemast on mulje jäänud, et tal ikka rohkem neid peas.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tal on ju tavaliselt juuksepikendused peas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hull asi millest nüüd teema teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Surnuks blondeeritud juuksed ongi sellised kui pikendusi/tihendusi juurde ei pane.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh püha müristus, kõikidel kuulsustel on juuksepikendused. Isegi kõigil ilusatel instatibidel on. Isegi kui lühikesed juuksed, siis pannakse tihenduseks.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh püha müristus, kõikidel kuulsustel on juuksepikendused. Isegi kõigil ilusatel instatibidel on. Isegi kui lühikesed juuksed, siis pannakse tihenduseks.

Ei ole kõikidel midagi. Ja sellistel tõmmudel on enamasti ikka endal juukseid piisavalt.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Surnuks blondeeritud juuksed ongi sellised kui pikendusi/tihendusi juurde ei pane.

Ei ole, mul on ilusad paksud. Pole mitte kunagi pikendusi pannud.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püha müristus on hoopis see, et see kuramuse Kardashian võiks end kasvõi sellesamusega üle kere kokku määrida ja jalamaid saaks sellest TREND. Juuksed rasused, juured pikalt välja kasvanud, otsad “näritud”, paneb need patsikummiga natuke üles ja omg, coolest this season!

Ma olen eluaeg sedasi juukseid koomale tõmmanud kodus, kanäe, nüüd olen järsku trendikas, jälgin Kardashiani ilunippe! Raudselt tal mingi staarjuuksur 3h meisterdas seda “soengut”,  enne kui inimeste sekka läks.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuksed rasused,

Need pole rasused, vaid mingi asjaga kokku tehtud. Aga pole ime, et ta juuksed on nirud, sest need saavad ju meeletut vatti. Ükspäev on vaja blondiks, siis blondeeritakse neid viis korda järjest, siis on jälle vaja mustaks tagasi. Aastakümnete pikkune juustepikenduste kandmine rikub ka juukseid. Samasugugused nirud juuksed on Jennifer Lopezil, tal on ka tavaliselt juuksepikendused peas.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jubedad juuksed igatahes, kahju, et temasugused mõttetud tibividinad sisuloojad on. Sisu – my ass…..

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jubedad juuksed igatahes, kahju, et temasugused mõttetud tibividinad sisuloojad on. Sisu – my ass…..

Nõmedad tegelased on kogu see Kardashianide punt. Mõttetud ja ülehinnatud “kuulsused” kes oma vastutustundetu käitumise ja “sisu” loomisega ohtlikke trende loovad. Nüüd on siis tädidele pähe löönud, et null-suurus on asi, mille poole püüelda ja kogu eelnev kehapositiivsus on hetkega ebatrendikas. Niivõrd sisukad ja intelligentsed on nad…

 

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen eluaeg sedasi juukseid koomale tõmmanud kodus, kanäe, nüüd olen järsku trendikas, jälgin Kardashiani ilunippe! Raudselt tal mingi staarjuuksur 3h meisterdas seda “soengut”,  enne kui inimeste sekka läks.

Mina olen ennast alati sellise “soenguga” halvasti tundnud. Lihtsalt see ei ole pikkade juuste jaoks mu meelest. Lühemaid võib niimoodi sõlme tõmmata, siis ei ripu mingi sorakas ots seal all.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jubedad juuksed igatahes, kahju, et temasugused mõttetud tibividinad sisuloojad on. Sisu – my ass…..

See on naeruväärne tõesti, et ülim sisutus on tänapäeval sisulooja 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd on siis tädidele pähe löönud, et null-suurus on asi, mille poole püüelda ja kogu eelnev kehapositiivsus on hetkega ebatrendikas. Niivõrd sisukad ja intelligentsed on nad…

See oleks muidugi tore, kui nad kogu oma sisutuses sellele rasvumise propageerimisele suudaks pidurit tõmmata.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oleks muidugi tore, kui nad kogu oma sisutuses sellele rasvumise propageerimisele suudaks pidurit tõmmata.

Mitte keegi nendest pole iialgi rasvunud olnud, lihtsalt nüüd propageeritakse alakaalu.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuksed rasused, juured pikalt välja kasvanud,

Pikalt välja kasvanud? See on juba mitmenda aasta trend, ma ise hoian sama joont. Rasused need kindlasti pole-sa ise ei kasuta viimistlusvahendeid?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõmedad tegelased on kogu see Kardashianide punt. Mõttetud ja ülehinnatud “kuulsused” kes oma vastutustundetu käitumise ja “sisu” loomisega ohtlikke trende loovad. Nüüd on siis tädidele pähe löönud, et null-suurus on asi, mille poole püüelda ja kogu eelnev kehapositiivsus on hetkega ebatrendikas. Niivõrd sisukad ja intelligentsed on nad…

Sada korda etemad sinusugusest tapeedist. On sul mõistus, ilu ja palju raha?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oleks muidugi tore, kui nad kogu oma sisutuses sellele rasvumise propageerimisele suudaks pidurit tõmmata.

Mitte keegi nendest pole iialgi rasvunud olnud, lihtsalt nüüd propageeritakse alakaalu.

Ma ei pidanudki silmas, et nad ise oleks rasvunud, vaid et oleks tore, kui keegi hakkaks tootma mingit sisu selle haige kehapositiivsuse liikumise vastu.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuksed rasused, juured pikalt välja kasvanud,

Pikalt välja kasvanud? See on juba mitmenda aasta trend, ma ise hoian sama joont. Rasused need kindlasti pole-sa ise ei kasuta viimistlusvahendeid?

See “mitmenda aasta trend” jätab räpaka ja lohaka mulje. Blondeerimise juurde kehtib ikkagi teatud etikett, n-ö kirjutamata reeglid, millest peroksiidi-blondid kinni peavad. Tumedad välja kasvanud juured on pmst kõige suurem stiilifopaa, mis üldse olla saab. Nii lihtsalt ei tehta. Kui sa pole loomulik blond, aga tahad blondide sekka kuuluda, siis pingutad selle nimel, et su mustad juured ei välguks. Loomulikke blonde on maakera elanikkonnast ainult 2%, see on nagu eliitklubi, kuhu ei räpakate mustade juurtega ei trügita. ????

Laiskadele on mingid ombred ja bayalaged välja mõeldud, et väljakasvu maskeerida, aga selline üleminek nagu temal – trashy – on ainus õige sõna selle kohta.

Sa oled juba mitu aastat selline? Ilmselt viisakusest pole lihtsalt midagi öeldud.

Mis puutub viimistlusvahenditesse, siis neid loomulikult kasutatakse oskuslikult nii, et ei jäta rasust muljet. Wet look on lihtsalt eufemism selle libeda rasvapea mulje kohta, mis Kardashianist pilti vaadates tekib. Labase välimusega naine ja upitagu meedia teda palju kulub, oma välimusest lugupidav naine selliseid trende ei järgi.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei pidanudki silmas, et nad ise oleks rasvunud, vaid et oleks tore, kui keegi hakkaks tootma mingit sisu selle haige kehapositiivsuse liikumise vastu.

Nemad pole iialgi mingit kehapositiivsust propageerinud. Kas see lõputu tuunimine ja iluoperatsioonid on sinu arust kooskõlas kehapositiivsusega?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, ma ütleks, et minul on geenidega kaasa saadud palju hullemad juuksed. Ja ma pole sp halvem ega kuidagi süüdi. Sest paksude juuste omanikud pole ka kuidagi etemad ega ise neid teinud, neil on ka see antud.
Vaatasin seda pilti siin ja ütleks, et otsad on nirud sellised, aga kahjustatud pigem, sest pealael on juuksed keskmisest ikka paksemat sorti. Tean, sest väga õhuksed juuksed näevad hoopis teised välja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Blondeerimise juurde kehtib ikkagi teatud etikett, n-ö kirjutamata reeglid, millest peroksiidi-blondid kinni peavad.

Ei ole ikka küll. Näiteks Madonna käib aastaid nii ja minu arust ta juba värvib niimoodi juukseid, et paistaks välja, et ta on ikka noor, väljakasvanud juus on must, mitte hall. Et tal oma vanuses pole ühtki halli karva, ma ei usu. Väljakasvanud blondi on ikka paljudel kuulsustel nähtud ja ma ei usu, et neil on tegemist sellega, et poleks raha või aega juuksuris käia, vaid see on taotluslik.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Blondeerimise juurde kehtib ikkagi teatud etikett, n-ö kirjutamata reeglid, millest peroksiidi-blondid kinni peavad.

Ei ole ikka küll. Näiteks Madonna käib aastaid nii ja minu arust ta juba värvib niimoodi juukseid, et paistaks välja, et ta on ikka noor, väljakasvanud juus on must, mitte hall. Et tal oma vanuses pole ühtki halli karva, ma ei usu. Väljakasvanud blondi on ikka paljudel kuulsustel nähtud ja ma ei usu, et neil on tegemist sellega, et poleks raha või aega juuksuris käia, vaid see on taotluslik.

Madonna näeb täiega õudne välja – nagu ufo.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Madonna näeb täiega õudne välja – nagu ufo.

Ei puutu hetkel teemasse. Seda mustade juuksejuurte trendi viljeleb ta juba ammusest ajast, kui ta veel ufo ei olnud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “mitmenda aasta trend” jätab räpaka ja lohaka mulje. Blondeerimise juurde kehtib ikkagi teatud etikett, n-ö kirjutamata reeglid, millest peroksiidi-blondid kinni peavad. Tumedad välja kasvanud juured on pmst kõige suurem stiilifopaa, mis üldse olla saab. Nii lihtsalt ei tehta. Kui sa pole loomulik blond, aga tahad blondide sekka kuuluda, siis pingutad selle nimel, et su mustad juured ei välguks. Loomulikke blonde on maakera elanikkonnast ainult 2%, see on nagu eliitklubi, kuhu ei räpakate mustade juurtega ei trügita. ????

Sa oled ikka päris ajast maha jäänud. Ära rohkem oma maakajuttu aja, eks.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “mitmenda aasta trend” jätab räpaka ja lohaka mulje. Blondeerimise juurde kehtib ikkagi teatud etikett, n-ö kirjutamata reeglid, millest peroksiidi-blondid kinni peavad. Tumedad välja kasvanud juured on pmst kõige suurem stiilifopaa, mis üldse olla saab. Nii lihtsalt ei tehta.

Appi 😀 Kust sa pärit oled? Blondide juukse väljakasvu lausa värvitakse tumedaks, et selline välja näha.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled ikka päris ajast maha jäänud. Ära rohkem oma maakajuttu aja, eks.

See on jälle see vanamehest troll, kes võtab ennast purju ja hakkab siin siis tüli norima. Millegipärast viimasel ajal meeldivad talle iluteemad. Tekitab vist suurema illusiooni, et suhtleb naistega, kuna päriselus ükski naine temaga suhelda ei taha.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tühja neist juustest.

https://external-preview.redd.it/_lH3VjPEy204PtBhD3xiZvUZ4BN0MGsQTvNRyeH5eJY.jpg?auto=webp&s=4f86f55af7dee226ff899a21c06dbcd97cdced81

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on jälle see vanamehest troll, kes võtab ennast purju ja hakkab siin siis tüli norima. Millegipärast viimasel ajal meeldivad talle iluteemad. Tekitab vist suurema illusiooni, et suhtleb naistega, kuna päriselus ükski naine temaga suhelda ei taha.

Ei ole! Väsi ära juba, hakkad ajudele oma vanamehe-jutuga.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tühja neist juustest.

https://external-preview.redd.it/_lH3VjPEy204PtBhD3xiZvUZ4BN0MGsQTvNRyeH5eJY.jpg?auto=webp&s=4f86f55af7dee226ff899a21c06dbcd97cdced81

Enam tal pole sellist tagumikku, kui sa tähele pole pannud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 162 )


Esileht Ilu Kim Kardashiani juuksed