Esileht Koolilaps Kimono (judo) hooldamine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kimono (judo) hooldamine

Postitas:
Kägu

Kuskilt teemast just äsja lugesin vaidlust kimono hooldamise kohta, aga ei leia enam – mind huvitaks, kuidas te valgendate kimonot? Millega ja kui kaua? Proovisin valgendada, mingit tulemust ei olnud. Tegin nii, nagu juhendis kirjas oli, 20 min tohtis leotada. Treener ütles, et öö otsa tuleb leotada, see pole oluline, mis juhend ütleb. Ongi nii? Mis nipid on?

Vb peaks teema Kodunurgas olema, aga siin liigub ilmselt piisavalt judokate emasid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sapiseebiga kõige mustemad kohad üle, näiteks krae sisepoolelt. Seejärel pesen 40 kraadiga. Ma valgendanud pole. Oluline on, et kuivatisse ei tohi panna 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen pükse valgendanud korra, tõesti hoidsin kaua. Kimono on pesuga valgeks läinud, pole olnud vaja valgendada. Pesen 40 kraadiga js kuivatan restil (nagu tavalist pesu).  Mõnikord me venitasime eelmist kimonot peale pesu, sest paks materjal ja ikkagi tõmbus natuke kokku pesus. Praegune on avaram ja pole venitada vaja olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahjaa, olen valgendanud 1x mimgi spets vahendiga, mis tuli panna otse pesumasinasse (müügil oli 2-ne komplekt) ja 2x ACE-ga (leotasin).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole kunagi valgendanud, pesen peale trenni 30 kraadiga valgele pesule mõeldud pesuvahendiga.  Ja kimono on kenasti valge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pesen masinas valgele pesule mõeldud pesugeeliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Kimono (judo) hooldamine