Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kindlasti soovitan.

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kindlasti soovitan.

Postitas:

Väga hea video sünnitusest, leidke see aeg, et seda vaadata.
Minul igaljuhul olid pisarad enamus ajast silmas.
http://www.youtube.com/watch?v=kpjXZfcnvJs&feature=share

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea…ma olen kuulnud et presside ajal uutamine on energia raiskamine, et peaks hoopis keskenduma pressimisele…Videos ei olnud aru saada, kas ämmakas käskis presse üle hingata võimis?

Lõpp oli väga armas…ma mõtlesin muidugi et kaua see beebi pea seal vees peab olema, et ülejäänud keha välja saaks pressitud…aga naine oli ni rahulik nähes oma lapse pead veeall..ise ei oleks pooltki nii rahulik olnud:)

Ma olen sügavalt pettunud oma ämmaemandas või kelles iganes, et mulle beebit peale sündi sülle ei antud, vaid pesema/kaaluma viidi…Nüüd ees teine sünnitus ja kardan et tehakse samamoodi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.02 15:12; 29.02 15:51; 01.03 07:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

päris õpetlik lugu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oioi seda on küll kurb kuulda, et beebit kohe sülle ei antud, see on ju nii vajalik. Aga nüüd kindlasti saad sõna sekka öelda kui hakkatakse ära tirima.Ütled et tahad, et laps oleks mõndaaega süles, selle kaalumisega ja mõõtmisega ei ole ültse kiiret.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

möödas juba 3a aga siiski olen veel pettunud selles sünnituses, kuna ka ämmaemand ise oli väga ebameeldiv ja tõre.
Ma arvan(ma ei ole kindel kas see võimalik) et seepärast ei olnud mul lapse vastu ohe mingeid suuri tundeemotsioone ka peale sündi..Vaatasin teda kui lihtsalt mingit last..ei tundnud mingit sidet….Asi käiski nii, et laps tõsteti korraks üles, issi lõikas nabanööri läbi ja juba oligi kadunud…saatsin mehe kaasa nendega. Mina siis sünnitasin platsenta seni kuni last kaaluti/mõõdeti, ehk siis praktiliselt kohe peale sünnitust, mitte nagu videos et ema saab lapsega olla ja siis platsenta….Siis tuli mees tagasi väike pamp süles…ise veel pidin õmblused ära kannatama, siis aidati teise voodisse pikali ja anti laps kõrvale…
Ma ei tea kui mulle ka sel korral see sama ämmakas satub….ma nii kardan, ta ei olnud üldse meeldiv, soe ja hoolitsev inimene, nagu selle töö tegija vist ikka olema peaks…ABIVALMIDUSEST ei andnud üldse rääkidagi…..Üks paras mõrd oli..ka mu mees arvas sama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.02 15:12; 29.02 15:51; 01.03 07:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga ilus video. Ma olen 2 last sünnitanud ja iga kell sünnitaks veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valus oli vaadata,elasin nii kaasa sellele naisele,ise olen ühe juba sünnitanud aga sellist hoolitsust pole ma näinud.ise sain sõimata,et mida sa lõugad,kulutad energiat ainult.ja see kõik on kohe,kohe tulemas…Kardan rohkem,peale seda videot…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea…ma olen kuulnud et presside ajal uutamine on energia raiskamine, et peaks hoopis keskenduma pressimisele…Videos ei olnud aru saada, kas ämmakas käskis presse üle hingata võimis?

– Valesti oled kuulnud. Presside ajal uutamine aitab kaasa pressimist vältida ja nii saab lapse pehmelt välja hingata. Kui välja hingamine miskipärast ei toimi (laps ei liigu, ämmakas vaatab, et lapsel hakkab juba halb), siis tuleb tõesti ka kaasa presside ning siis pigem ilma uutamata.

Lõpp oli väga armas…ma mõtlesin muidugi et kaua see beebi pea seal vees peab olema, et ülejäänud keha välja saaks pressitud…aga naine oli ni rahulik nähes oma lapse pead veeall..ise ei oleks pooltki nii rahulik olnud:)

– Kas lähed sellest ka närvi, kui mõted, et beebi on sul praegu lootevee sees üleni? Kui laps on kogu aeg vees olnud ja pole hingama hakanud, siis ei juhtu ka vannivees temaga midagi. Ainult nägu ei tohi õhu käes olla isegi mitte hetkeks ning siis tagasi vette vajuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne kui sellise video siia postitad, võiksid ikka hoiatada ka, et kõigile ei pruugi hästi mõjuda!!!
Ise varsti teist last sünnitama ja mäletan, kuidas ämmaka vastuvõtul mulle seda näidati, esmarasedana tekitas see nii suure hirmu ja vastikuse sünnituse ees. Nüüd teisega tean nagunii juba, mis ees ootab. Aga kõigile küll EI SOOVITA seda videot vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oleks küll väga heameel olnud kui oleks esimest last oodates näinud sellist videot. Ma ei kujtanud ettegi mis mis ees ootab, see oleks vähegi aimu annud.
Muidugi mõni rase on ju väga kuri terveaeg, proovin Sind mõista.
Ja kui Sa tähele ei pannud siis alati saab ka selle video kinni panna, kui arvad, et ikka ei taha vaadata. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks olen ka ühe lapse sünnitanud, aga mingeid videosid ja sünnituslugusid ei vaata ega loe.Ma arvan, et see parem mulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks ma sünnitamist ei karda ega hirmutanud mind ka see video. Esmasünnitajana loodan, et saab mul see kogemus ka nii rahulik ja ilus olema. Pisar oli tõesti videot vaadates silmis. Neetud hormoonid 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Niiet mul oleks väga hea meel,kui ma ei teaks synnitusest ka nyyd midagi!
[/tsitaat]
kurb lugeda. tegelikult on ikka nii, et teadmatus on see, mis hirme tekitab ja toidab. hirmud jälle omakorda pärsivad sünnitegevust ja tekitavad komplikatsioone. oma rasket sünnitust peaks tegelikult asjatundjaga koos analüüsima ning sellest õppima.

kes soovib aga vaadata midagi hästi pehmet, siis siin on üks armas lugu, mida oma lastega koos olen vaadanud:
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=AmD6MaZTeDw

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olen mina ainuke kellele tundub, et eestikeelses videos olev mees on kuidagi osavõtmatu ja passiivne? See, et ta naist aeg-ajalt silitab või kätt hoiab ei ole suurem asi toetus. Allpoololevas ingl k videos on mees palju tublim- võtab aktiivselt kõigest osa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikkagi midagi asjalikku eesti keeles. Minul võttis lõpp küll pisara silma ja sünnitust ma kartma selle pärast küll ei hakanud. Üks laps juba ilmale toodud ja meeles väga hästi mis asi on sünnitus. Pigem just harida ennast vaja kuidas paremini sünntidada…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ajas ka see mees kusjuures naerma..Ta tundus nii naljakas seal..Tema olek oli kuidagi omamoodi..muigas seal:) Aga pahaks ma talle küll midgai ei pane..Mees ei peagi midagi tegema kui naine seda ehk ei soovi. Minu mees istus mu ligidal ja hingas koos minuga kõvasti valusid üle…aga ainult seepärats et MINA tahtsin seda….Kui ta oleks ise mind silitama tulnud, oleks see üsna ebamugav olnud…Kui vajasin kusklt silitust vms, siis ta tegi seda kohe 🙂 Seega ma ei leia et mees PEAB koguaeg sul kättpidi küljes olema või midgai tegema…

Mind see video eelseisvat sünnitust rohkem kartma ei pannud…ma kardan seda niigi:D Tegu küll teise lapsega..Esimesega ma ei teadnud mis toimuma hakkab täpselt ja kuidas- kutsuti esile 2 päeva, lasin teha epiduraali, tehtid lahklihalõige ja lõpus viimane press vaakumiga….
Ma sel korral ei soovi epiduraali, aga ma nii kardan et siis kui see lõige 100x hullem ja pärast just see õmblemine on 100x hullem…..Ma soovin et seekord hakkaks sünnitustegevus ise ja kõik kulgeks sama ilusalt nagu videos 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.02 15:12; 29.02 15:51; 01.03 07:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpuks ometi ka midagi asjalikku eesti keeles

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahetsen, et vaatasin.
Olen sünnitanud neli last ja just sellistest häältest saan ma trauma. Ma pole iial ei kiljunud ega karjunud. Targem on oma energiat säästa. Mind häirib isegi see, kui kõrval sünnitustoas on keegi, kes karjub. Samas on minu mees olnud mulle sünnitusel rohkem toeks, kui see käe silitaja seal.
Samas on ka minul presside periood olnud vaid möned minutid ja esmasünnitaja võib see video pigem ära hirmutada.

Mina ei soovita vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka esmarase ja videost jäi hea mulje.
Tekkis küsimus, et kas antud sünnitusel kasutati tasulise ämmaemanda teenust? Oli teine kuidagi pidevalt juures.
Lõpp oli muidugi liigutav….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kindlasti soovitan.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.