Esileht Sünnitus Kingitus haiglast

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kingitus haiglast

Postitas:
myts

Tere, kes te olete see aasta juba sünnitanud. Endal hiliskevadel see toiming veel ees.
Mul tuttav töötab Wendres (toodavad patju ja tekke ja muud kraami) ja tema väitis, et neil seal selline kampaania, et sellel aastal saavad kõik lapsed haiglast kingituseks teki ja padja. Ei ole vahet, kas sünnitad Narvas või Kuressaares. Kõik saavad.
Kas teie saite?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kingitus haiglast

Mind huvitaks ka, kas kõigile on ise antud või mõni on pidanud ehk ise küsima? Nt Pelgus.

Please wait...
Postitas:
krotza

AK uudistes kunagi näitas jah, et kõik sündivad lapsed saavad.
Ausalt öelda pole see aga teab, mis ülihea kingitus, sest patja ei lähe nii pea vaja ja mina panin sünteetilise teki alles 2 aasta ja 7-kuusele lapsele (siis aga juba täiskasvanu mõõdu).

Please wait...
Postitas:
k07

Jah, saime. Ei pidanud küsima. Juba sünnitustuppa toodi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina sain ka, toodi ka sünnitustuppa (tartus).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sai jah, toodi ääsel tuppa. Väga tore kingitus, meil oligi tekk puudu, esimene laps hakkas tekiga magama aastaselt.
Järgnevad kolm aastat jagatakse mdx.

Please wait...
Postitas:
pliksu

täpsem info tekkide ja patjade kohta: http://www.parnupostimees.ee/696136/wendre-teeb-lastele-riigi-ajaloo-suurima-eraannetuse/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah sain ka kingituse kohe peale sünnitust kätte. Toodi palatisse järgi. Usun et kasutan kohe tekki kui ükskord haiglast välja saame. Tegemist enneaegsega kes vajab rohkem sooja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]krotza kirjutas:[/small]
[tsitaat]AK uudistes kunagi näitas jah, et kõik sündivad lapsed saavad.
Ausalt öelda pole see aga teab, mis ülihea kingitus, sest patja ei lähe nii pea vaja ja mina panin sünteetilise teki alles 2 aasta ja 7-kuusele lapsele (siis aga juba täiskasvanu mõõdu).[/tsitaat]

Minumeelest küll hea kink, meil padi kasutusel alates 9k vanuselt ja baikatekiga on algsuest peale lapsel külm olnud.Ikka soojem tekk vajalik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]krotza kirjutas:[/small]
[tsitaat]AK uudistes kunagi näitas jah, et kõik sündivad lapsed saavad.
Ausalt öelda pole see aga teab, mis ülihea kingitus, sest patja ei lähe nii pea vaja ja mina panin sünteetilise teki alles 2 aasta ja 7-kuusele lapsele (siis aga juba täiskasvanu mõõdu).[/tsitaat]

Oli ju kirjas et valmistatud peamiselt looduslikest matejalidest ja lapsesõbralikud….Võid ju oam lapsele kapsalehe ka peale panna, kui sünteetika üldse ei sobi 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Päris hea suurusega tekk minu meelest. Kõlbab isegi kuni nii 3a lapsele (ma arvan, u 1m pikkusele). Seega mul küll selle kingi üle hea meel (peaks ka saama, sest mais plaanis sünnitada).

Please wait...
Postitas:
jaanika91

Kui aus olla siis pidin sama teema siia ülesse panema,aga loodan et saan samuti pisikesele sellise kingi,tore oleks ju,praegu ongi veel tekk ja padi koos voodi pesuga puudu.Loodan et Kuressaares antakse ka ise,mitte et peab küsima minema aga nohh kui ei anta siis peab ju ikka asja vastu huvi tundma,seda enam et see kink on ju lapsele ette nähtud.

Please wait...
Postitas:
hanny19

kuressaares saab küll. ja toodi ise, ei pidand küsima. sünnitasin 29.jaan:D

Please wait...
Postitas:
EgleH

Meie 3.jaanuril sündinud neiu sellist kingitust ei saanud Tartus .. aga magame praegu toas soojas magamiskotis ja tekikesed on ka olemas.

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Sünnitus Kingitus haiglast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.