Esileht Koolilaps Kingitus jõuludeks klassijuhatajale ja lasteaia õpetajale

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )

Teema: Kingitus jõuludeks klassijuhatajale ja lasteaia õpetajale

Postitas:

Tere!
Pakkuge ideid. Mis on teil endal meelde jäänud, mida plaanite teha?
Pean siis silmas seda, et terve rühmaga/klassiga kingitus ehk siis vahemik eurodes 30-50 vahele.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinkekaart kaubanduskeskuse poele.

Teatripiletid kahele.

Midagi söödavat-joodavat.

Mõni trenn või huviring õhtuti?

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 17:10; 07.12 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina isiklikult eelistaksin söödavat kinkekorvi. Kui endale kogu sisu ei maitse, saab edasi anda. Äärmisel juhul raamatupoe kinkekaart. Enamik õpetajaid ostab lasteraamatuid oma raha eest, las siis ostab jõuludeks midagi endale ka.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 17:13; 19.11 16:07; 24.11 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun mitte teatri vms pileteid! Need jäävad kõik lihtsalt seisma. Söödav oleks väga hea!

+6
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun mitte teatri vms pileteid! Need jäävad kõik lihtsalt seisma. Söödav oleks väga hea!

Palun mitte kinkekaarte ja teatripileteid või spaakuponge/vautšereid!!!
Söödav korv oleks hea, äge uue aasta kalender juurde.

+4
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest on suure kaubanduskeskuse kinkekaart küll väga hea kink, v.a juhul, kui kaubanduskeskus kuskil ülikaugel on. Saab inimene ise valida, kas ostab mõne eseme, midagi vaimset, mõne hilbu või hoopis esmatarbekaupu ja süüa- nii, nagu vaja on. Muidugi võib kinkida ka mingi ehte, raamatu/raamatupoe kinkekaardi, vaasi, siidsalli vms aga selle täppiminekuks peab inimest päris hästi tundma. Söödav kraam on muidugi ka hea alternatiiv, kuigi eks sellega võib ka juhtuda, et inimesel on mingi eridieet või allergia hoopis.

+19
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 09:27; 08.12 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Pakkuge ideid. Mis on teil endal meelde jäänud, mida plaanite teha?

Pean siis silmas seda, et terve rühmaga/klassiga kingitus ehk siis vahemik eurodes 30-50 vahele.

Raamatupoe kinkekaart.
Kas selline kinkimine mitte ei lähe korruptiivse tulu alla? Kas õpetajal sellest probleeme ei tule?

+1
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni trenn või huviring õhtuti?

selline kingitus lasteaiaõpetajale, kelle tööpäev kestab 19-ni ?

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, ma olen lasteaiaõps, aga teatripiletite vastu pole küll midagi, tundub väga hea kink.

See söödav pakk on ka minu arvates hea mõte, kas või pere peale kulub ikka ära. Mulle on ka neid mulle täiesti ebasobivaid kingitusi tehtud ja seepärast arvangi, et kõige neutraalsemad kingid on kõige paremad.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina eelistaks nt juveeli- või kosmeetikafirma kinkekaarti. Lisaks ise mingi summa juurde ja ostaks endale midagi, mida muidu ei raatsiks. Spaa sobiks ka. Mitte aga raamatud, neid ma lugemiseks laenutan.
Kinke on tehtud igat sorti, vahel on tunne, et pingutatakse ikka üle, aga ise nad neid teevad. Olengi hea eluga ära harjunud. Detsembris saame tavaliselt preemiat ka, umbes kuupalga jagu, ja siis on ikka mega mõnus tunne. Koolis ongi mõnus, et vabad vaheajad ja kingitused on omaette boonus. Kinke saan veel õpetajate päeval, sünnipäevaks. Lõpukingid on ikka suured olnud.

+9
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.11 17:12; 17.11 19:09; 20.11 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina eelistaks nt juveeli- või kosmeetikafirma kinkekaarti. Lisaks ise mingi summa juurde ja ostaks endale midagi, mida muidu ei raatsiks. Spaa sobiks ka. Mitte aga raamatud, neid ma lugemiseks laenutan.

Kinke on tehtud igat sorti, vahel on tunne, et pingutatakse ikka üle, aga ise nad neid teevad. Olengi hea eluga ära harjunud. Detsembris saame tavaliselt preemiat ka, umbes kuupalga jagu, ja siis on ikka mega mõnus tunne. Koolis ongi mõnus, et vabad vaheajad ja kingitused on omaette boonus. Kinke saan veel õpetajate päeval, sünnipäevaks. Lõpukingid on ikka suured olnud.

Mina ka sinuga ühes paadis ja jagan sinu mõtteid, viimati sain lastelt jõuluks kingituseks iPhone 6 Plussi ja sünnipäevaks Stella Soomlaisi koti. Preemiat saame samuti, aga siis selle eest saan oma garderoobi täiendada. Mõnus elu samuti.

+9
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mh, ma ei teinud oma postitusega üldsegi nalja, kui mõtlesid irooniline olla.
Räägin ausalt. Kui 20 aastat tagasi kooli tööle sattusin, suhtusin kinkidesse tõrjuvalt. Aga see komme on nii vanematesse sisse kodeeritud, et mõttetu on sellega võidelda! Võta ja naudi. Ju ma olengi siis nii hea ja seda kõike väärt.
Mida on kingitud? Kuldehteid. Šampusepokaale, kinkekaarte raamatupoodidest teatriteni, spaamõnusid, gurmeekorve, keraamikat, alpakavillast sõrmikud, reisibüroo vautšere, kinkeraamatuid.
Päris ausalt- enam ma ei põe, kuigi kõige rohkem rõõmustab mind see, kui ma oma klassi lastega koos šokolaadi süüa saan. Ja siirad kallistused ka on hindamatud.

+11
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.11 17:12; 17.11 19:09; 20.11 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erinevad kinkekaardid siiski kõige paremad. Toidukorvi kinkides peab teadma õpetaja maitse-eelistusi, nt ei saa Juustukuningate kinkekorvi kinkida inimesele, kes juustusid väga ei armasta või komplekteerida mingi segapakk, millest inimene pooli asju ei söö ja siis kinkigu/andku edasi. Sallid, pokaalid, maalid, küünlad jms sobivad vaid juhul, kui on kindlalt teada, et see inimesele võiks meeldida või on ta muu jutu sees mingi vihje andnud (mitte kinki silmas pidades).

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinkekaartidest on minu meelest samuti parimad suurte keskuste omad. Sealt on ikka ja alati midagi osta, mis rõõmu toob, olgu selleks siis lemmikšampoon või uued teksad. Keskuse kaart võibolla pole mõistlik siis, kui õpetaja ei ela selle kaubanduskeskusega ühes asulas või sellest mõistliku teekonna ja ligipääsu kaugel. Näiteks kinkides Kehtna valla koolis õpetavate ja samas kandis elavale õpetajale Ülemiste keskuse kinkekaardi (ja teades, et tal pole nt ka oma autot) võib kingi realiseerimine olla talle tõesti üsna ebamugav.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule kinkige raha. Kinkekaart seob ja sunnib ostma mingist keskusest, aga lihtsalt raha ümbrikus annab kõige olulisema – võimaluse ise valida ja otsustada. Palun ärge tooge kinkekaarte, tooge raha, kui juba soovite kinkida. Ma olen täiesti võimeline ise otsustama, mida kingitud rahaga teha.

+4
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik oleneb inimesest ja kui vähegi nö suudad “lugeda”, siis saab ka paremad valikud teha – veinipood, Soomlais, Kelpman vmt (lampi pole mõtet sellesse panustada, võib räigelt mööda panna). 🙂
Aga jah, kui nii hästi inimest ei tunne, siis Juustukuningate kinkekaart, Piletilevi kinkekaart, suure kaubanduskeskuse kinkekaart… sellega on raskem mööda panna.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ei oleks juba aeg see totrus üldse ära lõpetada. Miks peab õpetajatele kingitusi tegema?

+12
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen õpetaja. Mina tunneksin väga rõõmu igasuguste kinkekaartide üle. Samuti kinkekorvide. Aga ma ei ole ka eriti pirts. Mis sellest siis on, kui pakis on nt kohvi (ma ise ei joo)?
Kingin edasi oma vanale emale või pakun külalistele.

Kalendrit väga ei tahaks, sest kodus ei kasuta, aga kui oleks nt laste pildiga vms, siis paneks klassi seinale küll.

Mida ei tahaks, on tõesti igasugused laste piltidega tassid jms. Need on toredad, aga mu kodus lihtsalt pole neile kohta.

Ühel aastal kingiti massaažisalongi kinkekaart. Ma polnudki kunagi käinud ega mõelnudki sellele. Aga siis tuli kaart ju ometi realiseerida ja nüüd olen suur massaažifänn.

Mis minu joaks on tähtis: et ei kingitaks raha ja et ei oleks väga suure summa eest. Siis on õpetajal piinlik.

+16
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 09:39; 19.11 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen õpetaja. Mina tunneksin väga rõõmu igasuguste kinkekaartide üle. Samuti kinkekorvide. Aga ma ei ole ka eriti pirts. Mis sellest siis on, kui pakis on nt kohvi (ma ise ei joo)?

Kingin edasi oma vanale emale või pakun külalistele.

Kalendrit väga ei tahaks, sest kodus ei kasuta, aga kui oleks nt laste pildiga vms, siis paneks klassi seinale küll.

Mida ei tahaks, on tõesti igasugused laste piltidega tassid jms. Need on toredad, aga mu kodus lihtsalt pole neile kohta.

Ühel aastal kingiti massaažisalongi kinkekaart. Ma polnudki kunagi käinud ega mõelnudki sellele. Aga siis tuli kaart ju ometi realiseerida ja nüüd olen suur massaažifänn.

Mis minu joaks on tähtis: et ei kingitaks raha ja et ei oleks väga suure summa eest. Siis on õpetajal piinlik.

Nii armas postitus ühelt õpetajalt 🙂

Sel aasatal oli meil ka valikus õpetajale jõulupärane kingikorv, mitte ükski vanem ei hääletanud selle poolt. Oleksin hea meelega mõnusa söödava-joodava korvi kokku pannud.
Võitis piletilevi, aga usun, et meie õpetajal on sellega ka midagi teha.
Teine õpetja saab ka piletilevi, aga tema on ka suur teatrifänn, seega kindlalt kulub marjaks ära.

Mina arvan, et kinke võib ikka teha, nii sünnipäevaks, kui ka jõuludeks-peaasi, et summadega ogaraks ei minda. Mingeid ekstravagantseid kinke ei ole küll tarvis teha õpetajatele, neid saab oma kallitele ja lähedastele teha. Õpetaja kink peaks olema suht sümboolne ja lihtsalt meelespidamine.
Ja enamasti ka neutraalne.. ma ei ole õpetaja, kuid no ei kujuta ette, kui saaksin hunnikute viisi mingeid tasse, pajalappe, laste nimedega graveeritud vaase, ehteid jne (meil kõik need asjad läbi käinud).

Ma tavaelus kinkekaarte üldse ei poolda, lihtsalt ei meeldi. Kuid õpetajatele on see väga hea kink, kuidagi saavad ikka selle kingi endale meeldivaks teha.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingeid ekstravagantseid kinke ei ole küll tarvis teha õpetajatele, neid saab oma kallitele ja lähedastele teha. Õpetaja kink peaks olema suht sümboolne ja lihtsalt meelespidamine.

Täitsa nõus. Mul on kõige rohkem meeles, kui lapsed (tegelikult 1 ema kätetöö) kinkisid kausi piparkookidega. Kõik imekaunilt kaunistatud ja igal ühe lapse nimi peal. Kaunistas terve pühade aja mu lauda, enne kui oma lastel lubasin nahka panna.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 09:39; 19.11 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina eelistaks nt juveeli- või kosmeetikafirma kinkekaarti. Lisaks ise mingi summa juurde ja ostaks endale midagi, mida muidu ei raatsiks. Spaa sobiks ka. Mitte aga raamatud, neid ma lugemiseks laenutan.

Kinke on tehtud igat sorti, vahel on tunne, et pingutatakse ikka üle, aga ise nad neid teevad. Olengi hea eluga ära harjunud. Detsembris saame tavaliselt preemiat ka, umbes kuupalga jagu, ja siis on ikka mega mõnus tunne. Koolis ongi mõnus, et vabad vaheajad ja kingitused on omaette boonus. Kinke saan veel õpetajate päeval, sünnipäevaks. Lõpukingid on ikka suured olnud.

Päris hea liba! Samas, mine tea, äkki mõnes erakoolis saab isegi preemiat, aga kas nüüd just kuupalga jagu.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 17:13; 19.11 16:07; 24.11 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha ega võta koolis ühtegi kingitust vastu.
Kinkige õpetajale hästi kasvatatud lapsed tundi.

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 19:42; 20.11 07:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil õpetajatena ei ole piinlik võtta vastu kingitusi lastelt? Nii palju pered elavad vaesuses ning siis annavad teile oma viimased penned, et saaksite ilusalongi minna. Mul oleks häbi. Olen kah õpetaja.

+4
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil õpetajatena ei ole piinlik võtta vastu kingitusi lastelt? Nii palju pered elavad vaesuses ning siis annavad teile oma viimased penned, et saaksite ilusalongi minna. Mul oleks häbi. Olen kah õpetaja.

massipsühhoos pigem, mõni lapsevanem algatab ja kõik lähevad kaasa. Alati on võimalik leppida kokku odavam kingitus või üldse rahakogumisest kõrvale jääda.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.11 07:24; 20.11 12:04; 23.11 12:26; 24.11 12:16; 24.11 13:13; 24.11 15:49; 10.12 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha ega võta koolis ühtegi kingitust vastu.

Kinkige õpetajale hästi kasvatatud lapsed tundi.

Inimesed lugesid vist mu kommentaari esimest poolt ainult ja teise jätsid 2 silma vahele.
Teen siis puust ja punaselt: ma ei taha meie kasvatamatutelt lastelt ega vanematelt ühtegi kinki vastu võtta, sest suhtun neisse ülima põlgusega.
Oleksin väga rahul kasvatatud lastega tööd tehes, võtaks seda kui vanemate suurimat kingitust. Paraku ainus, mida me vanemad suudavad, on mingi mõttetu nänni kinkimine õpetajale. Nii odavat kinki ei kavatsegi vastu võtta.

+3
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 19:42; 20.11 07:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina eelistaks nt juveeli- või kosmeetikafirma kinkekaarti. Lisaks ise mingi summa juurde ja ostaks endale midagi, mida muidu ei raatsiks. Spaa sobiks ka. Mitte aga raamatud, neid ma lugemiseks laenutan.

Kinke on tehtud igat sorti, vahel on tunne, et pingutatakse ikka üle, aga ise nad neid teevad. Olengi hea eluga ära harjunud. Detsembris saame tavaliselt preemiat ka, umbes kuupalga jagu, ja siis on ikka mega mõnus tunne. Koolis ongi mõnus, et vabad vaheajad ja kingitused on omaette boonus. Kinke saan veel õpetajate päeval, sünnipäevaks. Lõpukingid on ikka suured olnud.

Päris hea liba! Samas, mine tea, äkki mõnes erakoolis saab isegi preemiat, aga kas nüüd just kuupalga jagu.

Kusjuures – ei ole liba. Igal aastal saame jõulupreemiat. Tavaline põhikool, pole Tallinnas.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.11 17:12; 17.11 19:09; 20.11 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin eespool üks kägu mainis, et on võimalik kokku leppida odavam kingitus või suisa aktsioonist kõrvale jääda. Tõsi, on.
Üks minu lastest ei võtnud ka osa(paljude teistega). Õpetaja reageeris nii, et tulem oli ühtlasi nii absurdne kui ka haavav-salvav. Kuigi see kingitus anti talle üle suhteliselt tagasihoidlikult teatud kollektiivi poolt, pidas pedagoog klassijuhatajatunni ajal vajalikuks t e r v e klassi ees tänada ja vuristada selles tänupalves ette nende nimed, kes kaardil olid. Vägagi uskumatu. Ent tõsi.
Sel aastal laps ütles, et tal ei jää muud üle, ta p e a b osa võtma(kuigi ei soovi).

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vuristada selles tänupalves ette nende nimed, kes kaardil olid

Teil on lihtsalt idiootidest lapsevanemad, parajad klassijuhatajaga.
Me juba aastaid teeme klassijuhatajate kingitusi nii, et lapsevanematele konto number ja tähtaeg. Kes tahavad ja saavad, teevad väikese ülekande 1-3 eur (mõni on ka vahel 5 raha kandnud), selle eest ostetakse kõige lähedasemast suuremast keskusest kinkekaart ja kirjutatakse peale “Häid jõule soovivad sinu klassi päkapikud!”. Mõnel aastal koguneb 15 eurot, mõnel aastal 30. Kuidas just majanduslik võimalus on. Maakool oleme.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin eespool üks kägu mainis, et on võimalik kokku leppida odavam kingitus või suisa aktsioonist kõrvale jääda. Tõsi, on.

Üks minu lastest ei võtnud ka osa(paljude teistega). Õpetaja reageeris nii, et tulem oli ühtlasi nii absurdne kui ka haavav-salvav. Kuigi see kingitus anti talle üle suhteliselt tagasihoidlikult teatud kollektiivi poolt, pidas pedagoog klassijuhatajatunni ajal vajalikuks t e r v e klassi ees tänada ja vuristada selles tänupalves ette nende nimed, kes kaardil olid. Vägagi uskumatu. Ent tõsi.

Sel aastal laps ütles, et tal ei jää muud üle, ta p e a b osa võtma(kuigi ei soovi).

Selle peale ei pea ju tingimata solvuma:) Võib-olla õpetaja ei viitsinud hakata eraldi e-kirju saatma vanemaile. Kuigi, jah, olukordi ja õpetajaid on erinevaid.
Meil oli mullu 5. klassis täpselt vastupidine olukord: lapsevanemad mässasid ja tegid kingi, andsid laste kaudu üle. Vaikus. Lapsevanemaile endile ei tulnud sealt meililisti kaudu ei tänusõnu ega soovitud häid pühigi. Sel aastal püüame liita õpetaja laste ühiskingiga.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.11 07:24; 20.11 12:04; 23.11 12:26; 24.11 12:16; 24.11 13:13; 24.11 15:49; 10.12 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin eespool üks kägu mainis, et on võimalik kokku leppida odavam kingitus või suisa aktsioonist kõrvale jääda. Tõsi, on.

Üks minu lastest ei võtnud ka osa(paljude teistega). Õpetaja reageeris nii, et tulem oli ühtlasi nii absurdne kui ka haavav-salvav. Kuigi see kingitus anti talle üle suhteliselt tagasihoidlikult teatud kollektiivi poolt, pidas pedagoog klassijuhatajatunni ajal vajalikuks t e r v e klassi ees tänada ja vuristada selles tänupalves ette nende nimed, kes kaardil olid. Vägagi uskumatu. Ent tõsi.

Sel aastal laps ütles, et tal ei jää muud üle, ta p e a b osa võtma(kuigi ei soovi).

Selle peale ei pea ju tingimata solvuma:) Võib-olla õpetaja ei viitsinud hakata eraldi e-kirju saatma vanemaile. Kuigi, jah, olukordi ja õpetajaid on erinevaid.

Meil oli mullu 5. klassis täpselt vastupidine olukord: lapsevanemad mässasid ja tegid kingi, andsid laste kaudu üle. Vaikus. Lapsevanemaile endile ei tulnud sealt meililisti kaudu ei tänusõnu ega soovitud häid pühigi. Sel aastal püüame liita õpetaja laste ühiskingiga.

Mina tänan ka alati lapsi, sest jagame kingitusi kõik koos lõbusa jõulupeo raames. Ei loe kaardilt nimesid ette ega solvu kui keegi ei osale. Keegi ei pea mulle ühtki kingitust tegema, aga loomulikult on tore kui meeles peetakse. Tänukirju meililisti ei saada, sest ausalt ei saa sellest viimase aja kombest aru. Mulle endale üldse ei meeldi need tänukirjad, mis lihtsalt postkastis kustutamist vajavate meilide hulka kasvatavad. Ma iial ei loe neid.
Nüüd olen muidugi mures, et ehk olen ka kedagi solvanud ja peaksin vanematele tänumeili saatma.
Teemasse ka. Kõige paremad kingitused minu jaoks on olnud raamatupoe kinkekaardid ja summas, mis ei tekita ebamugavust, nt 1 euro lapse kohta. Apollo kinkekaart oleks eriti äge, sest siis saan valida, kas lapsega kinno või raamatupoest midagi. Peale kinkekaardi realiseerimist olen ka lastele öelnud, mis nad mulle kinkisid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )


Esileht Koolilaps Kingitus jõuludeks klassijuhatajale ja lasteaia õpetajale