Esileht Koolilaps Kingitus jõuludeks klassijuhatajale ja lasteaia õpetajale

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )

Teema: Kingitus jõuludeks klassijuhatajale ja lasteaia õpetajale

Postitas:

Siin eespool üks kägu mainis, et on võimalik kokku leppida odavam kingitus või suisa aktsioonist kõrvale jääda. Tõsi, on.

Üks minu lastest ei võtnud ka osa(paljude teistega). Õpetaja reageeris nii, et tulem oli ühtlasi nii absurdne kui ka haavav-salvav. Kuigi see kingitus anti talle üle suhteliselt tagasihoidlikult teatud kollektiivi poolt, pidas pedagoog klassijuhatajatunni ajal vajalikuks t e r v e klassi ees tänada ja vuristada selles tänupalves ette nende nimed, kes kaardil olid. Vägagi uskumatu. Ent tõsi.

Sel aastal laps ütles, et tal ei jää muud üle, ta p e a b osa võtma(kuigi ei soovi).

Selle peale ei pea ju tingimata solvuma:) Võib-olla õpetaja ei viitsinud hakata eraldi e-kirju saatma vanemaile. Kuigi, jah, olukordi ja õpetajaid on erinevaid.

Meil oli mullu 5. klassis täpselt vastupidine olukord: lapsevanemad mässasid ja tegid kingi, andsid laste kaudu üle. Vaikus. Lapsevanemaile endile ei tulnud sealt meililisti kaudu ei tänusõnu ega soovitud häid pühigi. Sel aastal püüame liita õpetaja laste ühiskingiga.

Mina tänan ka alati lapsi, sest jagame kingitusi kõik koos lõbusa jõulupeo raames. Ei loe kaardilt nimesid ette ega solvu kui keegi ei osale. Keegi ei pea mulle ühtki kingitust tegema, aga loomulikult on tore kui meeles peetakse. Tänukirju meililisti ei saada, sest ausalt ei saa sellest viimase aja kombest aru. Mulle endale üldse ei meeldi need tänukirjad, mis lihtsalt postkastis kustutamist vajavate meilide hulka kasvatavad. Ma iial ei loe neid.

Nüüd olen muidugi mures, et ehk olen ka kedagi solvanud ja peaksin vanematele tänumeili saatma.

Teemasse ka. Kõige paremad kingitused minu jaoks on olnud raamatupoe kinkekaardid ja summas, mis ei tekita ebamugavust, nt 1 euro lapse kohta. Apollo kinkekaart oleks eriti äge, sest siis saan valida, kas lapsega kinno või raamatupoest midagi. Peale kinkekaardi realiseerimist olen ka lastele öelnud, mis nad mulle kinkisid.

No vaevalt sa kedagi solvanud oled. Meil oli üleminek algklassidelt 5ndasse klassi tookord, ja algklassides korraldati jõulupidu vanematega koos. Eks meil oli 5ndas ka uus olukord ja reaktsioon (selle puudumine) oli esialgu harjumatu. Algklassides toimis meililist väga aktiivselt. Kindlasti ütles õpetaja lastele peol aitäh, aga pärast jõulupidu hakkas lihtsalt vaheaeg ja õpetaja kadus vaikselt ja kommentaarideta. Ilmselt 5. klass ongi see aeg, kus õpetaja hakkab enamikku asju juba rohkem lastega arutama kui vanematega, elasime üle ja sel aastal oleme targemad. Õpetajad ongi erinevad.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.11 07:24; 20.11 12:04; 23.11 12:26; 24.11 12:16; 24.11 13:13; 24.11 15:49; 10.12 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen küll lasteaiaõpetaja, aga mulle sobiks üliväga selline kingitus:
Kingi õpetajale aega olla Jõulude ajal ka oma perega. Leppige kokku, et 23. ja/või 31. detsembril valvavad lapsi rühmas hoopis lapsevanemad või jätke lapsed neil päevil koju.

https://lood.delfi.ee/perejakodu/lasteaialaps/jalle-keraamiline-kauss-lasteaiaopetajad-avaldavad-mida-nad-tegelikult-ruhma-poolt-joulukingiks-soovivad?id=88122897

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen õpetaja.
Minu meelest on väga kohatu saada töösituatsiooniks kingiks spaa-kinkekaarte, ehteid(!) või raha.
Aga hea sõna, lapse tehtud kaart, kiri, pilt – või lauale poetatud mandariin või isetehtud piparkook – teevad küll rõõmsaks.
Ise olen veel saanud sellistest kinkidest, mida pole piinlik vastu võtta, villaseid sokke, lapsevanema poolt kootud kindad, küünla, šokolaadi/komme, käsitööseepe. Aga lapse kaardist või vanema siirast tänusõnast/pühadesoovist AUSÕNA tegelikult piisab täiesti.

+10
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 15:41; 24.11 09:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha oleks piinlik vastu võtta – mis on õpetajal pistmist õpilaste rahaga? Kui nii juhtuks, tagasi muidugi ei lükkaks, kuid ilmselt teeksin selle summa eest kogu klassile midagi välja. See nõuaks aga minult omakorda nuputamist, mida välja teha. ????
Mitte, et mul raha ülearu oleks, kus sa sellega. Pidevas rahapuuduses elades muutud kõigesööjaks, seega kinkekorv oleks üks täitsa õnnistav jõulukingitus. ☺

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 16:00; 24.11 10:06; 29.11 18:06; 08.12 20:26; 09.12 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa üldse aru, miks tehakse õpetajatele töö eest kingitusi. Kas te teete neid ka müüjale, juuksurile, perearstile, bussijuhile jne? Nii väike see õpetaja palk enam ei ole, et ilmtingimata oleks vaja kehva palga tõttu oma tänu näidata. Paljud vanemad saavad oluliselt vähem palka. Teine küsimus: kuidas suhtute teie, kingituste tegijad, neisse vanematesse, kes keelduvad selles tsirkuses kaasa löömast. Lihtsalt huvi pärast tahaks teada.

+6
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 00:34; 24.11 09:35; 24.11 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa üldse aru, miks tehakse õpetajatele töö eest kingitusi. Kas te teete neid ka müüjale, juuksurile, perearstile, bussijuhile jne? Nii väike see õpetaja palk enam ei ole, et ilmtingimata oleks vaja kehva palga tõttu oma tänu näidata. Paljud vanemad saavad oluliselt vähem palka. Teine küsimus: kuidas suhtute teie, kingituste tegijad, neisse vanematesse, kes keelduvad selles tsirkuses kaasa löömast. Lihtsalt huvi pärast tahaks teada.

1) Teen kingitusi neile, kellele tunnen, et tahan oma suurt tänulikkust näidata või jõulurõõmu jagada. Poemüüjate, bussijuhtidega mul nii lähedast ja isiklikku suhet pole, sama juuksuri juures olen aga käinud juba pea 8 aastat ja olen küll viinud talle sünnipäevaks kommikarbi (tean, millised talle maitsevad) ja häid jõule soovin ka, kui pühade ajal käima satun. Oma laste õpetajatele olen tahtnud kingituse teha, nad on imelised inimesed! Samuti tahtis mu laps jõulukaardi teha oma supertoredale hambaarstile, kui eelmisel aastal just enne jõule kontrolli läksime, tema juures on ta 2-aastasest peale käinud, joonistaski kaardi ja arst oli väga rõõmsalt üllatunud.

2) Kuidas on kingituse tegemine seotud sellega, kes kui palju teenib? Selles mõttes, et mu mees teenib 3x rohkem kui mina, kas ma talle siis ei tohigi kinki teha, sest olen vaesem? Või mu vanaema ei tohikski mulle jõuluks villaseid sokke kududa, sest tema pension on minu palgast üle poole väiksem? Arusaamatu. Kinkida üle oma võimete pole igatahes arukas ju, ükskõik, kas lapse õpetajale või kellelegi teisele.

3) Kuidas ma õpetajana peaks teadma, kes vanematest osaleb, kes mitte?

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 15:41; 24.11 09:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänulikkust saab näidata seda öeldes või laste poolt kaarte tehes. Aga et korjata raha ja selle eest osta kingitus (pilet, mingi ese)- no see tundub mulle juba kummaline. Hambaarstile Teie laps ju ei kingi peent käsitööd või teatripiletit…

+7
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 00:34; 24.11 09:35; 24.11 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa üldse aru, miks tehakse õpetajatele töö eest kingitusi. Kas te teete neid ka müüjale, juuksurile, perearstile, bussijuhile jne? Nii väike see õpetaja palk enam ei ole, et ilmtingimata oleks vaja kehva palga tõttu oma tänu näidata. Paljud vanemad saavad oluliselt vähem palka. Teine küsimus: kuidas suhtute teie, kingituste tegijad, neisse vanematesse, kes keelduvad selles tsirkuses kaasa löömast. Lihtsalt huvi pärast tahaks teada.

Bussijuht, müüja, hambaarst, juuksur ja perearst ei veeda ka kolmandikku päevast (lasteaiaõpetaja poolt!) lapsega ega osale tema elu ja isiksuse kujundamises …

+22
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 16:00; 24.11 10:06; 29.11 18:06; 08.12 20:26; 09.12 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle peale ei pea ju tingimata solvuma:) Võib-olla õpetaja ei viitsinud hakata eraldi e-kirju saatma vanemaile. Kuigi, jah, olukordi ja õpetajaid on erinevaid.

Meil oli mullu 5. klassis täpselt vastupidine olukord: lapsevanemad mässasid ja tegid kingi, andsid laste kaudu üle. Vaikus. Lapsevanemaile endile ei tulnud sealt meililisti kaudu ei tänusõnu ega soovitud häid pühigi

Üldine tänu oleks sobinud väga hästi – miks pidi nimeliselt välja tooma? Või sa oled siiski see lapsevanem, kes nimelist tänu ootab (mitte lihtsalt tänu jõulurõõmu eest)?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.11 10:18; 24.11 13:00; 24.11 14:01; 07.12 09:37; 08.12 20:01; 09.12 13:53; 10.12 08:51; 29.12 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle peale ei pea ju tingimata solvuma:) Võib-olla õpetaja ei viitsinud hakata eraldi e-kirju saatma vanemaile. Kuigi, jah, olukordi ja õpetajaid on erinevaid.

Meil oli mullu 5. klassis täpselt vastupidine olukord: lapsevanemad mässasid ja tegid kingi, andsid laste kaudu üle. Vaikus. Lapsevanemaile endile ei tulnud sealt meililisti kaudu ei tänusõnu ega soovitud häid pühigi

Üldine tänu oleks sobinud väga hästi – miks pidi nimeliselt välja tooma? Või sa oled siiski see lapsevanem, kes nimelist tänu ootab (mitte lihtsalt tänu jõulurõõmu eest)?

Sa vist ajad kellegagi segi. Meie klass on alati täies koosseisus kinke teinud, mingit nimede tralli pole olnud. Tänu v mingit reaktsiooni oleks oodanud jah, aga mis seal ikka, harjume uue olukorraga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.11 07:24; 20.11 12:04; 23.11 12:26; 24.11 12:16; 24.11 13:13; 24.11 15:49; 10.12 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpetaja töö on nagu töö ikka. Ja isiksuse kujundavad ikka kodu ja vanemad. Materiaalse kraamiga ei ole vaja siiski tänu avaldada, eriti, kui seatakse vanematele sellega moraalne kohustus. Siin paistab, et mõnele õpetajale on kingituste saamine muutunud juba enesestmõistetavaks. Kahju.
Mulle ei tule pähegi, et nt oma tööandjalt kingitusi soovida, kuigi kujundan ka enamuse päevast tööandja mainet. Selleks on ikka palk. Nagu ka õpetajal.

+5
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 00:34; 24.11 09:35; 24.11 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vist ajad kellegagi segi. Meie klass on alati täies koosseisus kinke teinud, mingit nimede tralli pole olnud. Tänu v mingit reaktsiooni oleks oodanud jah, aga mis seal ikka, harjume uue olukorraga.

Ei ajanud. Sina ju imestasid, miks see oli kedagi häirinud, kui õpetaja tänu avaldas. Kas ikka süvenesid, et ta luges nimeliselt ette kaardil olnute nimed ja seega tekkis nukker olukord jaoks, kes polnud osalenud?

Mis puudutab sinu lapse õpetajat, siis saan sellest reaktsiooni (puudumise)st aru, et tema on seda tüüpi, kellele laste(vanemate) kingitus ebamugavust põhjustab ja eelistab seda mitte saada. Kas võtate sel aastal õppust?
Edit: lugesin, et “püüate liita laste ühiskingiga”. Kas eelmisel aastal oli tõesti siis laste poolt kingitus ja lisaks vanemate “mässatud” kink?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.11 10:18; 24.11 13:00; 24.11 14:01; 07.12 09:37; 08.12 20:01; 09.12 13:53; 10.12 08:51; 29.12 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vist ajad kellegagi segi. Meie klass on alati täies koosseisus kinke teinud, mingit nimede tralli pole olnud. Tänu v mingit reaktsiooni oleks oodanud jah, aga mis seal ikka, harjume uue olukorraga.

Ei ajanud. Sina ju imestasid, miks see oli kedagi häirinud, kui õpetaja tänu avaldas. Kas ikka süvenesid, et ta luges nimeliselt ette kaardil olnute nimed ja seega tekkis nukker olukord jaoks, kes polnud osalenud?

Mis puudutab sinu lapse õpetajat, siis saan sellest reaktsiooni (puudumise)st aru, et tema on seda tüüpi, kellele laste(vanemate) kingitus ebamugavust põhjustab ja eelistab seda mitte saada. Kas võtate sel aastal õppust?

Edit: lugesin, et “püüate liita laste ühiskingiga”. Kas õpetaja soovib kingitrallis osaleda üldse? Miks ta PEAB selles osalema?

Jah, mulle tundus see variant isegi parem, et luges nimeliselt ette, kui et üldse poleks reageerinud. Ega see ideaalne lahendus muidugi polnud.
Meie õpetajal on sel aastal ise otsustada, kas tellib ka endale sama kingituse nagu lastele või paneb enammakstud raha klassirahasse. Saame näha. Võib ka juhtuda, et keegi vanemaist üritab siiski kingiteemat uuesti üles võtta ja õpetajale midagi eraldi teha. Ka seda saame varsti näha.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.11 07:24; 20.11 12:04; 23.11 12:26; 24.11 12:16; 24.11 13:13; 24.11 15:49; 10.12 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie õpetajal on sel aastal ise otsustada, kas tellib ka endale sama kingituse nagu lastele või paneb enammakstud raha klassirahasse. Saame näha. Võib ka juhtuda, et keegi vanemaist üritab siiski kingiteemat uuesti üles võtta ja õpetajale midagi eraldi teha. Ka seda saame varsti näha.

Miks te kiusate seda vaest õpetajat oma kingiteemaga?

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.11 10:18; 24.11 13:00; 24.11 14:01; 07.12 09:37; 08.12 20:01; 09.12 13:53; 10.12 08:51; 29.12 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vist ajad kellegagi segi. Meie klass on alati täies koosseisus kinke teinud, mingit nimede tralli pole olnud. Tänu v mingit reaktsiooni oleks oodanud jah, aga mis seal ikka, harjume uue olukorraga.

Ei ajanud. Sina ju imestasid, miks see oli kedagi häirinud, kui õpetaja tänu avaldas. Kas ikka süvenesid, et ta luges nimeliselt ette kaardil olnute nimed ja seega tekkis nukker olukord jaoks, kes polnud osalenud?

Mis puudutab sinu lapse õpetajat, siis saan sellest reaktsiooni (puudumise)st aru, et tema on seda tüüpi, kellele laste(vanemate) kingitus ebamugavust põhjustab ja eelistab seda mitte saada. Kas võtate sel aastal õppust?

Edit: lugesin, et “püüate liita laste ühiskingiga”. Kas õpetaja soovib kingitrallis osaleda üldse? Miks ta PEAB selles osalema?

Jah, mulle tundus see variant isegi parem, et luges nimeliselt ette, kui et üldse poleks reageerinud. Ega see ideaalne lahendus muidugi polnud.

Meie õpetajal on sel aastal ise otsustada, kas tellib ka endale sama kingituse nagu lastele või paneb enammakstud raha klassirahasse. Saame näha. Võib ka juhtuda, et keegi vanemaist üritab siiski kingiteemat uuesti üles võtta ja õpetajale midagi eraldi teha. Ka seda saame varsti näha.

Mida!?! Õpetaja peab ise endale tellima kingituse? Mingi eriline ülbe sadismi vorm lapsevanematelt? Et vaatame, kas pistab raha omale taskusse kingituse näol või on aus inimene?

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 17:13; 19.11 16:07; 24.11 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vist ajad kellegagi segi. Meie klass on alati täies koosseisus kinke teinud, mingit nimede tralli pole olnud. Tänu v mingit reaktsiooni oleks oodanud jah, aga mis seal ikka, harjume uue olukorraga.

Ei ajanud. Sina ju imestasid, miks see oli kedagi häirinud, kui õpetaja tänu avaldas. Kas ikka süvenesid, et ta luges nimeliselt ette kaardil olnute nimed ja seega tekkis nukker olukord jaoks, kes polnud osalenud?

Mis puudutab sinu lapse õpetajat, siis saan sellest reaktsiooni (puudumise)st aru, et tema on seda tüüpi, kellele laste(vanemate) kingitus ebamugavust põhjustab ja eelistab seda mitte saada. Kas võtate sel aastal õppust?

Edit: lugesin, et “püüate liita laste ühiskingiga”. Kas õpetaja soovib kingitrallis osaleda üldse? Miks ta PEAB selles osalema?

Jah, mulle tundus see variant isegi parem, et luges nimeliselt ette, kui et üldse poleks reageerinud. Ega see ideaalne lahendus muidugi polnud.

Meie õpetajal on sel aastal ise otsustada, kas tellib ka endale sama kingituse nagu lastele või paneb enammakstud raha klassirahasse. Saame näha. Võib ka juhtuda, et keegi vanemaist üritab siiski kingiteemat uuesti üles võtta ja õpetajale midagi eraldi teha. Ka seda saame varsti näha.

Mida!?! Õpetaja peab ise endale tellima kingituse? Mingi eriline ülbe sadismi vorm lapsevanematelt? Et vaatame, kas pistab raha omale taskusse kingituse näol või on aus inimene?

Siinsed käod on ikka hämmastava fantaasiaga… Ma rohkem ei seleta, läheb veel segasemaks.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.11 07:24; 20.11 12:04; 23.11 12:26; 24.11 12:16; 24.11 13:13; 24.11 15:49; 10.12 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa üldse aru, miks tehakse õpetajatele töö eest kingitusi. Kas te teete neid ka müüjale, juuksurile, perearstile, bussijuhile jne? Nii väike see õpetaja palk enam ei ole, et ilmtingimata oleks vaja kehva palga tõttu oma tänu näidata. Paljud vanemad saavad oluliselt vähem palka. Teine küsimus: kuidas suhtute teie, kingituste tegijad, neisse vanematesse, kes keelduvad selles tsirkuses kaasa löömast. Lihtsalt huvi pärast tahaks teada.

Kas müüja (keda on vähemalt 100, kelle juurest ma aasta jooksul midagi ostan) panustab sinu lapse arengusse sama palju kui sinu lapse õpetaja? Kui last viiks bussiga kooli iga päev sama bussijuht, siis jah- mina teeksin küll kingituse. Mina viin oma juuksurile ja kosmeetikule ka väikesed kingid. Mulle meeldib inimestele rõõmu valmistada.
Minu laste rühmas ja klassis õnneks on kõik alati raha maksnud ja teevad kingituse rõõmuga. Enamasti oleme kinkinud suure kaubanduskeskuse kinkekaardi.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.11 16:38; 27.11 16:49; 28.11 22:51; 28.12 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil õpetajatena ei ole piinlik võtta vastu kingitusi lastelt? Nii palju pered elavad vaesuses ning siis annavad teile oma viimased penned, et saaksite ilusalongi minna. Mul oleks häbi. Olen kah õpetaja.

Kui siin on teemad palkade kohta siis loe ja imesta, kui paljud teenivad 2000 ja rohkem, käiakse perereisidel, ostetakse kalleid kombekaid-saapaid. Kui aga jõulude aeg kätte jõuab, siis pole paari eurot kingituste jaoks. Asi on puhtalt suhtumises. ENAMUS lapsi siiski ei ela vaesuses, eks. Pigem maksvad need rõõmuga, kellel endal pigem rahaliselt raskem, aga
vinguvad (mõned) need, kellel rahaprobleeme pole või on lihtsalt ihnsad. Minul on piinlik õpetajate ees, kes peavad igal aastal siin sellist jagelemist lugema.

+11
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.11 16:38; 27.11 16:49; 28.11 22:51; 28.12 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tee kingitust. Laps ei soovi. 6klass.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen õpetaja. Mulle meeldiks, vastupidiselt paljudele, näiteks küünal, sokid, kindad, shokolaad, glögi, tee, kohv. Täitsa tore link on küünlake ja shokolaad. Pole vaja kalleid kinke.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 22:08; 27.11 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen küll lasteaiaõpetaja, aga mulle sobiks üliväga selline kingitus:

Kingi õpetajale aega olla Jõulude ajal ka oma perega. Leppige kokku, et 23. ja/või 31. detsembril valvavad lapsi rühmas hoopis lapsevanemad või jätke lapsed neil päevil koju.

https://lood.delfi.ee/perejakodu/lasteaialaps/jalle-keraamiline-kauss-lasteaiaopetajad-avaldavad-mida-nad-tegelikult-ruhma-poolt-joulukingiks-soovivad?id=88122897

Vot see on haige, ei saa sellest üldse aru. Mõni on ise kahjuks tööl, nt haiglas, aga teie tekitate süütunnet. Olen ise koolis õpetaja ja vihkasin niiväga seda lasteaiaõpetajate manipulatiivset käitumist, kui mu laps veel lasteaias käis.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 22:08; 27.11 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme komme, miks peab õpetajale kinki tegema? Kas õpetaja mulle kingib midagi? Oleksin heameelega kõrvale hiilinud, kuid kahjuks aktivistist ema pani lapse kingiraha õpetaja omaga kokku ja imelik oleks olnud seda poolitama hakata

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme komme, miks peab õpetajale kinki tegema? Kas õpetaja mulle kingib midagi?

Uskumatu, missuguseid inimesi ja suhtumist on olemas….. Pole sõnu…

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.11 16:38; 27.11 16:49; 28.11 22:51; 28.12 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme komme, miks peab õpetajale kinki tegema? Kas õpetaja mulle kingib midagi?

Kingib sulle haritud lapse. Võibolla isegi kasvatab sinu eest pisut.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 16:00; 24.11 10:06; 29.11 18:06; 08.12 20:26; 09.12 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen samuti õpetaja.
Kingituseks olen saanud suurema kaubanduskeskuse kinkekaarte. Hea on see, et nende realiseerimisaeg on aasta ja saan valida vastavalt vajadusele (ja ka tujule), millal ja mida osta. Samuti on tore söödav kinkekorv. Mind on saadetud ka spasse, kuid neist ma väga lugu ei pea. Samuti Piletilevi ja Apollo kinkekaarte olen saanud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpetaja töö on nagu töö ikka. Ja isiksuse kujundavad ikka kodu ja vanemad. Materiaalse kraamiga ei ole vaja siiski tänu avaldada, eriti, kui seatakse vanematele sellega moraalne kohustus. Siin paistab, et mõnele õpetajale on kingituste saamine muutunud juba enesestmõistetavaks. Kahju.

Mulle ei tule pähegi, et nt oma tööandjalt kingitusi soovida, kuigi kujundan ka enamuse päevast tööandja mainet. Selleks on ikka palk. Nagu ka õpetajal.

Paljud õpetajad teevad rohkem, kui ametijuhend ette näeb. Klassijuhataja käib klassiga teatris, kontserdil, näitusel, muuseumis. Usu mind, see ei ole tööülesannetes kirjas. Ta teeb seda, sest ta armastab oma tööd ja sinu last ka. Selle eest ka need kingitused. Ega keegi ei tahagi teha kingitust õpetajale, kes tõesti näpuga järge ajab oma kohustustes ning kellegi pärast südant ei valuta ega ühtegi ekstra liigutust ei tee.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sel aastal 5€ lapse kohta klassijuhataja jõulukingituseks, üks lapsevanema paneb ise paki kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli esimene pakkumine 10€ õpilase kohta. Ja suur klass. See teeks peaaegu 300€. Lõpuks tõmmati summa poole vähemaks, aga ikkagi. Minu meelest see ei ole enam sümboolne kingitus. Veits kade olan, ma ei saa 150€ kingitust jõuluks, rääkimata 300€ ????

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 08:14; 04.12 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli esimene pakkumine 10€ õpilase kohta. Ja suur klass. See teeks peaaegu 300€. Lõpuks tõmmati summa poole vähemaks, aga ikkagi. Minu meelest see ei ole enam sümboolne kingitus. Veits kade olan, ma ei saa 150€ kingitust jõuluks, rääkimata 300€ ????

Aga palun, mine õpetajaks! Praegu on kampaania ka, et igaühest võib saada õpetaja, sobid ideaalselt. Tööta õpetajana paar-kolm aastat ja tule kirjuta siis uuesti, kas oled siiani kade õpetajate jõulukinkide peale, või on sul hoopis teine vaatenurk asjale.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli esimene pakkumine 10€ õpilase kohta. Ja suur klass. See teeks peaaegu 300€. Lõpuks tõmmati summa poole vähemaks, aga ikkagi. Minu meelest see ei ole enam sümboolne kingitus. Veits kade olan, ma ei saa 150€ kingitust jõuluks, rääkimata 300€ ????

Aga palun, mine õpetajaks! Praegu on kampaania ka, et igaühest võib saada õpetaja, sobid ideaalselt. Tööta õpetajana paar-kolm aastat ja tule kirjuta siis uuesti, kas oled siiani kade õpetajate jõulukinkide peale, või on sul hoopis teine vaatenurk asjale.

Ma ei vaidle vastu, et õpetajatel on raske. See ei puutu ju hetkel asjasse? Või puutub? Kas 300€ jõulukink lahendab neid probleeme? Et teeme õpetajale suure kingituse, siis ta äkki pigistab silma kinni probleemide suhtes? Ma olen aru saanud, et jõulukink peaks olema midagi sümboolset, mitte vanemate süütunde leevendus oma kasvatamata laste pärast.

Ma olen täiesti selle poolt, et haridusse peaks suunama rohkem raha. Koolides peaks olema rohkem tugiisikuid nii lastele kui õpetajatele, klassid väiksemad ja palgad suuremad. Lisaks parem ettevalmistus ja tugi vanematele, et nad oskaksid lastega paremini toime tulla, mitte ei elaks end õpetajate peale välja. Aga see ei puutu kuidagi jõulukinkidesse.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 08:14; 04.12 12:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )


Esileht Koolilaps Kingitus jõuludeks klassijuhatajale ja lasteaia õpetajale