Esileht Beebi ja mitmikud Kingitus katsikuks

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kingitus katsikuks

Postitas:

Soovitage midagi tüdrukule katsikuks, kui perre sündis 3.laps ja kõik on olemas. Tahaks midagi originaalset ja lahedat, aga pea on tühi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kõik on juba olemas, siis mõni mähkmepakk kulub ikka ära. Mina oma külalistele ütlesin, et toogu midagi süüa. Sest 3 lapse kõrvalt see söögitegemine oli ikka raskevõitu. Kõige hullem, kui külalised ootavad, et tulevad katsikule ja neile on pidulaud kaetud. No millisest ajast see veel võiks juhtuda?
Isegi kui kõik on olemas, siis näiteks riided on kantud eelmiste laste poolt. Riideid ikka kulub ja tore kui mõned oleksid ekstra uuele lapsele ostetud/kingitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puuviljakorv-päklid, et saaks midagi päeva jooksul süüa kui ei jõua ensale midagi kosutavat teha. Mingid kinkekaardid (Selver/COOP/mänguasja(beebi)poed, massaaži, kohviku jne). Mähkmeid ma ei kingiks, kui just kasutatavat firmat ei tea või suurust.
Kamba peale äkki pildiatamise kinkekaart.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata nt kihvtboxi, vajalikud asjad ja originaalne mõte ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

küsi vanematelt.

Näiteks, mulle tundus ka teis elapasega, et kõik on olemas, aga mida ei olnud, oli mugav elektrooniline kontaktivaba termomeeter 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle isiklikult meeldiks kah saada mähkmeid, niiskeid Salvrätte jne. Või ss midagi mega nunnut aga praktilist, me kinkisime näiteks lapitekid komplekti alles hiljuti. Me ostsime poest kohapeal aga leidsin sellise fb lehe https://www.facebook.com/Segu7-267083504152579/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pähklid-puuviljad võivad põhjustada allergiat nii emal, kui beebil. Kui aus olla – siis olen viimased katsiku kingid ostnud ikkagi värske vanemaga eelnevalt kooskõlastatult, kuna valikud on suured ja topelt osta ka ei ole mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kingitus katsikuks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.